nl50 AT 3b-pot, turni liin

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • fyte
    Pokkerihai
    • Jun 2010
    • 3378

    #1

    nl50 AT 3b-pot, turni liin

    Poker Stars $0.25/$0.50 No Limit Hold'em - 2 players -

    BTN/SB: $68.75
    Hero (BB): $130.65

    Pre Flop: ($0.75) Hero is BB with A T
    BTN/SB raises to $1.50, Hero raises to $5, BTN/SB calls $3.50

    Flop: ($10.00) 5 T 8 (2 players)
    Hero bets $8, BTN/SB calls $8

    Turn: ($26.00) Q (2 players)
    Hero checks, BTN/SB bets $24.50

    fold to 3b 40%, fold to cbet 36%, raise cbet 24%, agg freq tänavate kaupa, 39%, 26% ja 25%

    Varem oli korra blufiga nii vahele jäänud, et kasutas samuti sizinguna ~100% psb. Made hande blufiks ei olnud pööranud.
  • qbj0hn
    Auk on auk. FAKT!
    • Nov 2008
    • 7091

    #2
    Re: nl50 AT 3b-pot, turni liin

    Eile juba vaatasin seda kätt ja peale 10 minti peale vaatamist ei osanudki midagi teha.

    Raise c-bet on päris solid ja ka agro faktor mõnna. Point siin suht see ka, et kui sa AI raised siis vast callitakse ainult parema käega ja mingid suht huge drawid ka olemas.
    Ja kui sa turnil callid siukse beti siis riveri pead suht regardless of river kaart callima.

    Ise tahaks kuidagi hirmsasti foldida siin aga kui stattidele uuesti pilk peale visata jällegi vastupidi :/.

    Ootaks targemate arvamust ka siia, päris huvitav spot. Ise kaldun rohkem foldi poole siis.

    Comment

    • KristjanLaas
      Pokkeritark
      • Oct 2009
      • 6450

      #3
      Re: nl50 AT 3b-pot, turni liin

      Q on awful ja üks kohutavamaid turne. Tabab päris suurt floating rangei.
      Vastik, aga foldiks kindlalt nii suurele betile eriti kui made hande bluffiks pole pööranud.

      edit: millisel boardil ta psb bluffiga vahele jäi ja kudias action läks?
      Last edited by KristjanLaas; 14.11.11, 13:09.

      Comment

      • KristjanLaas
        Pokkeritark
        • Oct 2009
        • 6450

        #4
        Re: nl50 AT 3b-pot, turni liin

        Hetkel on 4 kasutajat vaatamas seda teemat. (3 registreeritud kasutajat 1 külalist)

        jaagup17
        k(a)reem


        Last edited by KristjanLaas; 14.11.11, 13:07.

        Comment

        • fyte
          Pokkerihai
          • Jun 2010
          • 3378

          #5
          Re: nl50 AT 3b-pot, turni liin

          Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
          edit: millisel boardil ta psb bluffiga vahele jäi ja kudias action läks?
          3bettisin KJ, KKxss flopil c-raises ja blank turni shoves J9ga.

          Veel arvamusi?

          Comment

          • timz0333
            Pokkeritark
            • Mar 2009
            • 6322

            #6
            Re: nl50 AT 3b-pot, turni liin

            Bet/f turn kui made hande blufiks ei pööra. Kui ta tahab bluffida teeb ta seda pigem flopis.
            Praegu on olukord kus ta võib kehvema käega valuebettida, et sulle mitte tasuta kaarti anda.

            Comment

            Working...