Kuna pole HU just kõige teravam pliiats,siis sellest ka sellised liigutused ja beti suurused.
Tahaks mängida HU,kuid väga tihti on olukorrad kus ei tea täpselt kuidas peaks käituma,küsimus oleks siis: kas peaks turnis foldima?Milline oleks teie meelest parim mäng sellises käes?
Tahaks mängida HU,kuid väga tihti on olukorrad kus ei tea täpselt kuidas peaks käituma,küsimus oleks siis: kas peaks turnis foldima?Milline oleks teie meelest parim mäng sellises käes?
Comment