NL50: 2paari, saame turnis 3-beti

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • renks64
    Julm Donk
    • Jan 2010
    • 25

    #1

    NL50: 2paari, saame turnis 3-beti

    Kuna pole HU just kõige teravam pliiats,siis sellest ka sellised liigutused ja beti suurused.
    Tahaks mängida HU,kuid väga tihti on olukorrad kus ei tea täpselt kuidas peaks käituma,küsimus oleks siis: kas peaks turnis foldima?Milline oleks teie meelest parim mäng sellises käes?
  • qbj0hn
    Auk on auk. FAKT!
    • Nov 2008
    • 7091

    #2
    Re: NL50: 2paari, saame turnis 3-beti

    Mis vastase statid jne on ja muud tegurid mis panevad sind ühte või teist otsust tegema?

    Ja postita käsi nii, et teistel oleks seda mugavam kommenteerida.

    Üldiselt ei tõstaks seda floppi seal siukse käega, sest see ei saavuta midagi ja max calliks flopi. (ise ei calliks 3nda paariga seal vist floppigi)

    Ja nagu Meelis ütles kui turnil abi ei tule siis foldiks, kui tleb siis ajaks nupud sisse, sest nagu mainitud Ax ta panustab lõpuni arvatavasti ja callib ka AI.
    Last edited by qbj0hn; 17.10.11, 19:00.

    Comment

    • MeelisV
      Vana Tegija
      • Apr 2010
      • 1300

      #3
      Re: NL50: 2paari, saame turnis 3-beti

      Ma calliks flopi ja kui turnis abi ei tule ja vastane edasi paneb, siis foldiks. Antud käes läheksin turnis c/r peale (3X+), sest vastane panustab AXga edasi ja tõenäoliselt callib ka c/r AXga. Ning riveril panustaks edasi, for value, sest K pretty blank seal.
      Edit: Statsid ka pane jah ja tulemust ära pane, siis saad kõige paremad vastused!
      Last edited by MeelisV; 17.10.11, 18:56.

      Comment

      • Codecci
        Luuramas Naisteturniire
        • Nov 2008
        • 7574

        #4
        Re: NL50: 2paari, saame turnis 3-beti

        Flopi check-raise on kohutav, check-foldiks sellisel boardil.

        Turnis, as played, ma foldin vastase raisele. Me oleme 130BB deep, 97 'ga rida jõudis kohale, tal võib olla sette, sitaks 2 paari kombinatsioone (A8, A6, A5, 86, 85) mille vastu sa kaotad ja väga-väga weird oleks flush drawi või top paari nii mängida.

        Comment

        • renks64
          Julm Donk
          • Jan 2010
          • 25

          #5
          Re: NL50: 2paari, saame turnis 3-beti

          Tänud. Mingil põhjusel ei kuva short laudades statse.
          Kui nüüd tagantjärgi aus olla,siis mu otsused ja mõtted, miks nii just käitusin ajavad oksele ja parem jätan need seekord omale.
          Edaspidi postitan nii nagu peab.

          Comment

          • KristjanLaas
            Pokkeritark
            • Oct 2009
            • 6450

            #6
            Re: NL50: 2paari, saame turnis 3-beti

            3-bet või fold pre imo.
            ei meeldi mulle üldse 6high connectoriga HU-s BB-lt call.
            Samas on see ideaalne käsi balnseerimaks enamus vastaste vastu oma 3bet rangei.
            Last edited by KristjanLaas; 17.10.11, 20:56.

            Comment

            • Codecci
              Luuramas Naisteturniire
              • Nov 2008
              • 7574

              #7
              Re: NL50: 2paari, saame turnis 3-beti

              Jup ma 3x avangu vastu ka 65s ei flatiks, minraise vastu juba võib.

              Comment

              • timz0333
                Pokkeritark
                • Mar 2009
                • 6322

                #8
                Re: NL50: 2paari, saame turnis 3-beti

                Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
                3-bet või fold pre imo.
                ei meeldi mulle üldse 6high connectoriga HU-s BB-lt call.
                Samas on see ideaalne käsi balnseerimaks enamus vastaste vastu oma 3bet rangei.
                Mõtlesin ka esimesena sama asja aga balanseerimine ei koti sest niikuinii temaga rohkem ei mängi kunagi ja arvan, et fold on sulle siin kõige parem preflop, sest sul postflop kogemus veel väike ja paned ennast tihti raskesse olukorda marginaalse käega.3Bet oleks järgmine variant kuna annab sulle kohese võimaluse pot maha võtta.
                +1 Codeccile turnis peale raise oleme beat mis beat tema range vastu!

                Comment

                • renks64
                  Julm Donk
                  • Jan 2010
                  • 25

                  #9
                  Re: NL50: 2paari, saame turnis 3-beti

                  Asi selles,et vend avas umbes 90 prossa kätest ja c-betis palju flop ja turi.
                  3-betiga tahsin näidata, et oman A ja pot maha võtta,kuna ta callis ja ma sain kaks paari,siis panin ta ise Ax, pele ja arvasin et olen ees.

                  Comment

                  • timz0333
                    Pokkeritark
                    • Mar 2009
                    • 6322

                    #10
                    Re: NL50: 2paari, saame turnis 3-beti

                    Algselt postitas renks64 Vaata postitust
                    Asi selles,et vend avas umbes 90 prossa kätest ja c-betis palju flop ja turi.
                    3-betiga tahsin näidata, et oman A ja pot maha võtta,kuna ta callis ja ma sain kaks paari,siis panin ta ise Ax, pele ja arvasin et olen ees.
                    Seda enam on 3bet preflop parem kui call. Ja sa ei saa vastast panna ühe konkreetse käe peale turnis. pigem on Ax seal harvem kui mistahes 2 paari set või rida.

                    Comment

                    • kjmrc
                      Pokkerihai
                      • Aug 2009
                      • 4541

                      #11
                      Re: NL50: 2paari, saame turnis 3-beti

                      Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
                      Seda enam on 3bet preflop parem kui call. Ja sa ei saa vastast panna ühe konkreetse käe peale turnis. pigem on Ax seal harvem kui mistahes 2 paari set või rida.
                      Täpselt nii!

                      Comment

                      Working...