50NL, 2nd nut mast vs be vend

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • pastilaa
    kuum poiss
    • Apr 2009
    • 7518

    #1

    50NL, 2nd nut mast vs be vend

    Esimene käsi lauas. Flopil sain PTRist infi, et suht BE mängija, mitte just suure volüümia vend. Kas teeksid midagi mingil etapil teisiti? Turni checkisin, et Ax vennalt kindlasti veel valuet saaks ja et ta mõne nadi (või olematu) sd valuega käe bluffiks keeraks riveril.

    PokerStars - $0.50 NL (2 max) - Holdem - 2 players
    Hand converted by PokerTracker 3

    BB: $49.50
    Hero (SB): $50.40

    Hero posts SB $0.25, BB posts BB $0.50

    Pre Flop: ($0.75) Hero has K Q

    Hero raises to $1.00, BB raises to $3.50, Hero calls $2.50

    Flop: ($7.00, 2 players) T 6 8
    BB bets $6.15, Hero calls $6.15

    Turn: ($19.30, 2 players) A
    BB checks, Hero checks

    River: ($19.30, 2 players) 3
    BB bets $13.00, Hero raises to $40.75 and is all-in
  • Codecci
    Luuramas Naisteturniire
    • Nov 2008
    • 7574

    #2
    Re: 50NL, 2nd nut mast vs be vend

    Preflop & flop ok, turnil betiks ise ~ $12 for value (raisele foldiks) ja kui ta callib siis riveri shoveks, as played siis ma riverit kindlasti ei shoveks, ainult calliks.

    Comment

    • pastilaa
      kuum poiss
      • Apr 2009
      • 7518

      #3
      Re: 50NL, 2nd nut mast vs be vend

      Algselt postitas Codecci Vaata postitust
      Preflop & flop ok, turnil betiks ise ~ $12 for value (raisele foldiks) ja kui ta callib siis riveri shoveks, as played siis ma riverit kindlasti ei shoveks, ainult calliks.
      tyty, tundub igati loogiline, sest kehvemaid flushe eeldatavalt 3bet ranges just palju pole ikkagi. aga kui tegemist oleks -30bb kaotajaga - kas siis oleks riveril stackimine piisavalt õigustatud?

      Comment

      • Codecci
        Luuramas Naisteturniire
        • Nov 2008
        • 7574

        #4
        Re: 50NL, 2nd nut mast vs be vend

        No ma ei tea, vastane peab ikka batshit stupid olema, et river millegi halvemaga callida... Isiklikult ei shoveks.

        Comment

        • MeelisV
          Vana Tegija
          • Apr 2010
          • 1300

          #5
          Re: 50NL, 2nd nut mast vs be vend

          Esmapilgul mõtlesin ka, et mängiks nagu Hero, aga Codecci väljapakutu kõlab igati loogiliselt. Ei usu jah, et as played, riveril midagi nõrgemat callib kui üle shoveda. Pealegi Herol ka 3rd nut, mitte 2nd nut, sest str flush ka võimalik..

          Comment

          Working...