NL100 AQ 3b pot A high

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Pahvak
    Pastilaa?? Ei!
    • Dec 2008
    • 4431

    #1

    NL100 AQ 3b pot A high

    Esimene käsi fullring lauas bronzestari vastu. Järelikult tegemist harrastusmängijaga, sest see kuu on väga lihtne saada paremat staatust kui bronzestar.

    Kas turn on standard? Esimene käsi kiputakse igasuguseid lollusi tegema ja bet/call peaks imo +EV olema.

    PokerStars No-Limit Hold'em, €1.00 BB (2 handed) - PokerStars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    saw flop

    Hero (BB) (€100)
    SB (€100.50)

    Preflop: Hero is BB with Q, A
    SB bets €3, Hero raises to €10, SB calls €7

    Flop: (€20) 6, 7, A (2 players)
    Hero bets €14, SB calls €14

    Turn: (€48) 6 (2 players)
    Hero bets €33, SB raises to €66, Hero raises to €76 (All-In), SB calls €10

    River: (€200) 3 (2 players, 1 all-in)

    Total pot: €200 | Rake: €0.50
    Fullstacks have more fun.
  • pastilaa
    kuum poiss
    • Apr 2009
    • 7518

    #2
    Re: NL100 AQ 3b pot A high

    Ta ranges eeldatavalt 6x ju eriti pole (3bet pot ikkagi) - pigem usutavam fd või Ax. Sama teeks.

    Comment

    • KristjanLaas
      Pokkeritark
      • Oct 2009
      • 6450

      #3
      Re: NL100 AQ 3b pot A high

      Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
      Ta ranges eeldatavalt 6x ju eriti pole (3bet pot ikkagi) - pigem usutavam fd või Ax. Sama teeks.
      võib olla küll 6x ranges, aga see ei muuda midagi, kuna raha juba nii palju sees, et foldima me ei hakka. Betime for value ja callime samamoodi for value.

      Comment

      • pastilaa
        kuum poiss
        • Apr 2009
        • 7518

        #4
        Re: NL100 AQ 3b pot A high

        Jep. Mõtlesin 6x osas seda, usutavaid combosi oluliselt vähem kui mitte-3bet potis.

        Comment

        • MeelisV
          Vana Tegija
          • Apr 2010
          • 1300

          #5
          Re: NL100 AQ 3b pot A high

          Jep, väga standartne käsi. Paneks vastase AT, AJ või AQ peale. Arvan, et ta AKd 4betiks pre ja nõrgema ässa kui AT foldiks pre. Muidugi kui ta näiteks A7s callis 3beti pre, siis wp sir ja cooler imo :)

          Comment

          • Codecci
            Luuramas Naisteturniire
            • Nov 2008
            • 7574

            #6
            Re: NL100 AQ 3b pot A high

            Flopil ja turnil ma paneks vähem, pool potti. As played, fistpumpsnapcall :)

            Comment

            • vapsik
              Klubi Liige
              • Apr 2009
              • 5462

              #7
              Re: NL100 AQ 3b pot A high

              Mängiks samamoodi. Esimene käsi lauas + tundmatu vend. Never ei foldiks sellise bronze poisi vastu.

              Samuti ma ei välistaks ühtegi A-d.

              Comment

              Working...