NL50 standard olukorra lahendamine?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • timz0333
    Pokkeritark
    • Mar 2009
    • 6322

    #1

    NL50 standard olukorra lahendamine?

    Täiesti readless, hitime TP aga turn toob lauda rea ja hunniku 2 paari võimalusi, kuidas siis käituda, ck turn, call river?, ck/F turn, bet/c turn, bet/fold turn.


    Full Tilt Poker $50.00 No Limit Hold'em - 2 players - View hand 1332218
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    Hero (BTN/SB): $50.00
    BB: $64.90

    Pre Flop: ($0.75) Hero is BTN/SB with A 4
    Hero raises to $1.50, BB calls $1

    Flop: ($3.00) A K T (2 players)
    BB checks, Hero bets $1.50, BB calls $1.50

    Turn: ($6.00) Q (2 players)
    BB checks, Hero bets $3.00, BB raises to $6, Hero folds
  • Codecci
    Luuramas Naisteturniire
    • Nov 2008
    • 7574

    #2
    Re: NL50 standard olukorra lahendamine?

    Readless ma foldin. Miks ainult poolepotised cbetid ja miks üldse turni betid?

    Comment

    • timz0333
      Pokkeritark
      • Mar 2009
      • 6322

      #3
      Re: NL50 standard olukorra lahendamine?

      Turni betin, et riveris ck, kolme tänavat ei beti sellel boardil nii või naa. flopil võiks jah 4bb panna aga turnis 1/2 hoiab endiselt Kx/Qx sees.

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #4
        Re: NL50 standard olukorra lahendamine?

        Algselt postitas Codecci Vaata postitust
        Readless ma foldin. Miks ainult poolepotised cbetid ja miks üldse turni betid?
        Meil on vastas fish, meil on TP/no kicker väga sital boardil ja minu arvates on väga hästi mängitud käsi. Suurem bet on spew. Turni bet on minu arvates väga hea. Saame suvalt calli K9 käest, sest nad armastavad seda teha või hoopis leiab oma AX-ile foldi ning võidame poti.

        Turni fold on hea ja lihtne. Isegi kui turn on 2spade siis võid minraise peale foldida.

        Comment

        Working...