NL10 Top paar, halvasti mängitud?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • dabljuu
    Õpihimuline Mängur
    • Oct 2008
    • 494

    #1

    NL10 Top paar, halvasti mängitud?

    Päris lollilt mängisin, ise ka vaatan nüüd sessi üle, et meh. Panen käe üles, tahaks teada kuidas paremini oleks saanud. Ei teagi mida mõtlesin, ilmselt, et las blufib....

    No-Limit Hold'em, $0.10 BB (2 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    Hero (BB) ($10)
    SB ($10)

    Preflop: Hero is BB with K, J
    SB bets $0.15, Hero calls $0.10

    Flop: ($0.40) 6, J, 8 (2 players)
    Hero checks, SB bets $0.10, Hero raises $0.53, SB raises $0.86, Hero calls $0.43

    Turn: ($2.32) 6 (2 players)
    Hero checks, SB bets $1.80, Hero calls $1.80

    River: ($5.92) Q (2 players)
    Hero checks, SB bets $2.70, Hero calls $2.70

    Total pot: $11.32

    Results below:
    SB had K, Q (two pair, Queens and sixes).
    Hero had K, J (two pair, Jacks and sixes).
    Outcome: SB won $10.82
  • $$$
    Vana Tegija
    • Mar 2009
    • 1072

    #2
    Re: NL10 Top paar, halvasti mängitud?

    wp imo

    Comment

    • qbj0hn
      Auk on auk. FAKT!
      • Nov 2008
      • 7091

      #3
      Re: NL10 Top paar, halvasti mängitud?

      Väga hästi m2ngitud minuarust.

      Comment

      • MeelisV
        Vana Tegija
        • Apr 2010
        • 1300

        #4
        Re: NL10 Top paar, halvasti mängitud?

        Võiksid vastast ka vähe tutvustada- readid, noted...
        KJ on hea käsi HUs ja pre tõstaks limpi 3x-4x ja flopil ning turnil barreldaks. Ja ära tulemust nii 1-2 päeva postita teinekord.

        Comment

        • dabljuu
          Õpihimuline Mängur
          • Oct 2008
          • 494

          #5
          Re: NL10 Top paar, halvasti mängitud?

          12 kätt vist näitas HEM temaga mänginud 85 oli vip aga see ka kõik. Ma sellepärast panin käe üles, et ma ei ole muidu calling stationi tüüp üldse ise, siiń ma olen. Imestasingi endamisi, et kaks esimest vastajat, kes minu silmis respekti siin foorumis väärt panid wp toimunu kohta. Muidugi hea tunne et well played ja tänan vastamast teid.

          Pre on see tal miniraise, mitte limp muidu olen nõus sinuga , et tõstma peab, mida flopis tegingi aga siis jälle sain minraise otsa mis oli juba teine minraise...ja siis läksin calling mode peale...

          Comment

          • Karelkorm
            Grinder
            • Nov 2009
            • 856

            #6
            Re: NL10 Top paar, halvasti mängitud?

            Flopi min 3bet pole peaaegu kunagi semibluff rea tõmbega ja 3bet bluff sellisel boardil on väga halb. See aga tähendab, et sa oled 2 paari v seti vastu seal kui vastane idioot pole (kahjuks riide meil pole). Turni paardunud kuus ei ole hea, kuna 2 paar combod said maja v on siiani sinust paremad 2 paari. (8 paardumine võtaks j6 ära ja j oleks obv hea). Turnis enam callida ei saa. Riveril küll väike panus vastaselt, aga midagi sellest välja lugema ei hakkaks. Ka üks võimalikest ridadest tuli koju. Ei mäleta, et selle liiniga kunagi mõne käe oleks võitnud vähegi mõtleva vastase vastu. KJ soovitan 3bettida pre kuniks vastane liiga paljudele 3bettidele foldima hakkab, siis enam ei raiskaks seda kätt.

            Comment

            • MeelisV
              Vana Tegija
              • Apr 2010
              • 1300

              #7
              Re: NL10 Top paar, halvasti mängitud?

              Krt, ma viimasel ajal olen nii tähelepanematu millegipärast :) KJ muidu jah maitse asi, kas 3betida või mitte. Pigem siiski 3betiks. Kuna vastane min raises, siis 3betiks 4x. Ehk siis $0.80 peale. Kui callida otsustasid, siis post flop on tõesti wp.
              Muidu ei soovita NL10 HUd mängida, sest reik on nii suur, et seda üli raske biitida.

              Comment

              • Karelkorm
                Grinder
                • Nov 2009
                • 856

                #8
                Re: NL10 Top paar, halvasti mängitud?

                Ei ole wp juu. Kuskil peab vastase range peale ka mõtlema hakkama ja minu arust biidime riveril ainult 57, 79 või madal J (Iga käe flopi 3bet on väga haruldane) või siis väga suvalist bluffi, mis otsustab miskipärast lõpuni barreldada. Neid kombosi on liiga vähe kõikide value handide kõrval. Kuna su käsi on bluffcatcher siis on liiga vähe bluffe mida püüda. Fold turn või vähemasti river.

                Comment

                • qjet
                  Grinder
                  • Apr 2009
                  • 806

                  #9
                  Re: NL10 Top paar, halvasti mängitud?

                  ^^ result oriented post. ma tahaks pre KJ juba 3bettida ja postflop enam ei foldi. praegune mäng on ka täiesti standard arvestades, kuidas villain oma kätt mängis, siis jääb tal sellis fancy play rangesse ka random Ax barrelid. note kirja ja next hand.

                  Comment

                  • sixmax
                    Jube Noob
                    • Nov 2010
                    • 182

                    #10
                    Re: NL10 Top paar, halvasti mängitud?

                    Preflop vs unknown KJo call>>>3bet, nii et kena seal. Flop standard check, standard raise, standard call. Vastasel prolly midagi AA-laadset või täielik kräpp. Turnil otsustaks ära, kas call turn ja call river või foldin kohe turni. Tõenäoliselt call turn ja call river, kuna vastase liin mingi total random ja meil hea käsi, kuigi see 1,8 paarduval turnil näeb päris tugev välja ja omamoodi tahaks paremat spoti leida.

                    Comment

                    • timz0333
                      Pokkeritark
                      • Mar 2009
                      • 6322

                      #11
                      Re: NL10 Top paar, halvasti mängitud?

                      Algselt postitas sixmax Vaata postitust
                      Preflop vs unknown KJo call>>>3bet
                      Miks? Kui saame raise saame infot kui saame foldi saame infot saame calli on meil OOP potensiaalikas käsi mistõttu ma raiseks for value kui oleme ilma infota.

                      Comment

                      • sixmax
                        Jube Noob
                        • Nov 2010
                        • 182

                        #12
                        Re: NL10 Top paar, halvasti mängitud?

                        Kui vastane 4betib või foldib, siis on muidugi tore, aga kui vastane callib, siis meil ei ole aimugi kui potentsiaalikas see käsi tegelikult on. Tundmatu vastu ei saa "for value" seda reisida. :/ hmh, kui saab, siis easy 3bet, aga imo ei saa. Ma valiksin mingit teist tüüpi käe info kogumiseks. Oleksin rohkem polariseeritud. Vastavalt infole hakkaksin hiljem seda kätt 3bettima või jääksingi callima. Muidugi, 3bet võib kohe algusest peale olla "õige" vastava vastase vastu, aga me mängime tundmatuga ja mulle meeldib võtta ohutum tee. :P kui just keegi ei ütle, et callimine on ohtlikum?

                        Comment

                        Working...