NL25 HU, TT vs XX

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Char
    Pokkerihai
    • Sep 2009
    • 1848

    #1

    NL25 HU, TT vs XX

    No-Limit Hold'em, $0.25 BB (2 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    BB ($25)
    Hero (SB) ($63.57)

    Preflop: Hero is SB with 10, 10
    Hero bets $0.75, BB raises $2.25, Hero calls $1.50

    Flop: ($4.50) 6, 4, 5 (2 players)
    BB bets $3, Hero raises $8, BB raises $13.25, Hero ???

    Mis teha siin?

    vastane oli OOP nit :
    oop call 25 % ja 3bet 3%
    üldmulje oli see, et ta pigem check/callib kui betib. seega üsna passiivne ja tight
    Last edited by Char; 07.05.11, 11:02.
  • timz0333
    Pokkeritark
    • Mar 2009
    • 6322

    #2
    Re: NL25 HU, TT vs XX

    Mitu kätt mängitud?

    Flopil raised siis tahad ju stackid sisse saada? kui ta keskmiseid pocketeid flatib pre siis oled siin beat. Ma calliks flopi või 4bet stackiks preflop. Matchi algul on teine variant parem imo.

    Comment

    • qbj0hn
      Auk on auk. FAKT!
      • Nov 2008
      • 7091

      #3
      Re: NL25 HU, TT vs XX

      Teoreetiliselt kui sa seal flopi raised siis sa tahad ju nuppe sisse saada, ega sa blufina seal ei raise ju :D.

      Või oli plaan raiseda flop ja siis turn checkida? Igatahes sa oleksid pidanud seda enne raiset mõtlema kas sa shoved või mitte kui ta raiseb. Nüüd on aint shove või fold seal. Ise foldiks.

      Comment

      • Char
        Pokkerihai
        • Sep 2009
        • 1848

        #4
        Re: NL25 HU, TT vs XX

        käsi ei olnud vist väga palju mängitud, migni ~50

        ma mõtlesin nii, et kui ta seal AK, AQ peal, siis ei anna seal odavalt kaarti, sest kui turni/riverisse oleks overcard tulnud, oleksin imelikus olukorras, kui ta barreldab
        Last edited by Char; 11.05.11, 06:42.

        Comment

        • qbj0hn
          Auk on auk. FAKT!
          • Nov 2008
          • 7091

          #5
          Re: NL25 HU, TT vs XX

          Tavaliselt siukses olukorras kui ma raisen tahaksin nuppe sisse saada. Raisen selleks kuna eeldan, et saab ees sisse. Selles suhtes, et enne kui sa flopi raised sa peaksid teadma miks sa raised ja mida sa teed kui ta veel üle tõstab.
          Kui ta oleks callinud selle flopi siis oleks tõenäoliselt checkinud ja kui ta ka check siis vastavalt riverile thin value võtnud.
          Ta betsizingust jääb siuke mulje küll, et ta tahaks sisse saada nuppe. Vaevalt, et ta sind käelt maha tahab saada selle rigged raise suurusega.
          Last edited by qbj0hn; 11.05.11, 06:46.

          Comment

          • Karelkorm
            Grinder
            • Nov 2009
            • 856

            #6
            Re: NL25 HU, TT vs XX

            Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
            Tavaliselt siukses olukorras kui ma raisen tahaksin nuppe sisse saada. Raisen selleks kuna eeldan, et saab ees sisse. Selles suhtes, et enne kui sa flopi raised sa peaksid teadma miks sa raised ja mida sa teed kui ta veel üle tõstab.
            Kui ta oleks callinud selle flopi siis oleks tõenäoliselt checkinud ja kui ta ka check siis vastavalt riverile thin value võtnud.
            Ta betsizingust jääb siuke mulje küll, et ta tahaks sisse saada nuppe. Vaevalt, et ta sind käelt maha tahab saada selle rigged raise suurusega.
            Miks checkida turn kui vastane calliks sinu flopi reisi? Ülepaariga saaksime 3beti igal juhul ja kui vastane callib siis peaaegu iga kaardiga anname tuld. Arvatavasti foldiksin selle flopi 3beti peale, kuigi on mõned käed, mida biidime (nt 77-99, A7 ja kõik paar+ reatõmbed, kuigi need ei läheks tal preflop 3betti tõenäoliselt). Sellise flopi 3beti peale suhteliselt hea meeldega foldin.

            Comment

            Working...