Nl50. AA set vs fishi shove turnil.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • 5gww
    Õpihimuline Mängur
    • Aug 2010
    • 333

    #1

    Nl50. AA set vs fishi shove turnil.

    Vastane oli fish, ptri ei tea kuna ei vaadanud.
    Mängisime mingi 300 kätt.
    Noted siis: limp callis väga palju, kui sai mingile tõmbele või ükskõik mis paarile pihta, tegi alati mindonkbeti, ja callis ületõste. turnil tegi samamoodi.
    AA ja KK-ga alati limp/minraise pre, flopis tegi umbes 65% cbeti, turnis tegi väikese beti, et ma üle teda tõstaks, ja riveril tegi ka väikese valueka, või siis uuesti väga väikese beti, et ma teda üle tõstaks ja ta callida saaks. Uuesti üle tõstma ta ei hakanud vaid callis. Tundus, et nende kätega ta stakkida peale mängida ei tahtud riveris.

    Nut flushiga tegi paardunud boardil riveris väikese beti, panin otsa väikese raise ja ainult callis.

    Pm see on esimene kord, kus ta lolliks läks ja shoves.

    No-Limit Hold'em, $0.50 BB (2 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    Hero (BB) ($91.55)
    SB ($85.65)

    Preflop: Hero is BB with A, A
    SB calls $0.25, Hero bets $1.50, SB calls $1.50

    Flop: ($4) A, 5, 3 (2 players)
    Hero bets $3, SB raises $6, Hero raises $19.50, SB calls $16.50

    Turn: ($49) 2 (2 players)
    Hero checks, SB bets $61.15 (All-In), Hero?
  • Cash87
    Vana Tegija
    • Feb 2009
    • 1402

    #2
    Re: Nl50. AA set vs fishi shove turnil.

    lol ma just kirjutasin teksti valmis ja avastasin, et seal võib rida ka olla ning protectib ennast flushi eest. Niiet jah suht loll olukord ja ei oskagi nagu seisukohta võtta aga kui oleks see mõni muu ruutu siis oleks kindlasti call olnud.

    Ma oleksin vastavalt game flow-le otsustanud.

    Comment

    • fyte
      Pokkerihai
      • Jun 2010
      • 3378

      #3
      Re: Nl50. AA set vs fishi shove turnil.

      ~36% vaja good olla, ja kui hero on beat, siis on tal pmtl alati 23% equityt, seega ma calliksin ta maha, kuna mingi osa ajast on tal nkn 2pr/pair+draw või muu taoline käsi.

      Comment

      • Codecci
        Luuramas Naisteturniire
        • Nov 2008
        • 7574

        #4
        Re: Nl50. AA set vs fishi shove turnil.

        Miks flopis donkbetid? Miks flopis 3betid? 3betsizing ka halb, aga sitt board 3bettimiseks anyway. Turni foldin, sest tal ei saa seal eriti midagi olla - ainult setid mida me biidime ja ma ei näe põhjust, miks ta peaks neid niimoodi mängima.

        Comment

        • 5gww
          Õpihimuline Mängur
          • Aug 2010
          • 333

          #5
          Re: Nl50. AA set vs fishi shove turnil.

          Algselt postitas Codecci Vaata postitust
          Miks flopis donkbetid? Miks flopis 3betid? 3betsizing ka halb, aga sitt board 3bettimiseks anyway. Turni foldin, sest tal ei saa seal eriti midagi olla - ainult setid mida me biidime ja ma ei näe põhjust, miks ta peaks neid niimoodi mängima.
          ei donkbeti flopis.
          kas 3bet ei ole hea? imo me oleme deep ja flop on väga märg, sellepärast 3betingi. ta tegi 2x raise, kui me callime, siis ta saab oma tõmbed kõik väga odavalt kokku tõmmata.

          Comment

          • fyte
            Pokkerihai
            • Jun 2010
            • 3378

            #6
            Re: Nl50. AA set vs fishi shove turnil.

            Hero cbettis floppi ju. Ja miks drawisel boardil 3bet halb on? Stackid on 170bb deep, seega nii ju kõige lihtsam fishise mängija vastu rahasid sisse saada. Aga jep, oleks natuke vb isegi suuremalt 3bettinud.

            Comment

            • MeelisV
              Vana Tegija
              • Apr 2010
              • 1300

              #7
              Re: Nl50. AA set vs fishi shove turnil.

              Algselt postitas fyte Vaata postitust
              ~36% vaja good olla, ja kui hero on beat, siis on tal pmtl alati 23% equityt, seega ma calliksin ta maha, kuna mingi osa ajast on tal nkn 2pr/pair+draw või muu taoline käsi.
              +1. Alguses mõtlesin, et turnil b/c, aga ta vist ei shove nõrgemat kätt beti peale. Et siis ma c/callin turni ja kui vastane oleks pannud vähem, siis c/shove. Ma arvan küll, et vastasel on seal piisavalt tihti väiksem set või näiteks 2 paari (A5, A3, A2) või AX.

              Comment

              • Codecci
                Luuramas Naisteturniire
                • Nov 2008
                • 7574

                #8
                Re: Nl50. AA set vs fishi shove turnil.

                Algselt postitas 5gww Vaata postitust
                ei donkbeti flopis.
                kas 3bet ei ole hea? imo me oleme deep ja flop on väga märg, sellepärast 3betingi. ta tegi 2x raise, kui me callime, siis ta saab oma tõmbed kõik väga odavalt kokku tõmmata.
                Ups, ei donkbeti jah, my bad. Aga ära mõtle ainult kätt mängides stackimise peale, mõtle palju keskmiselt kõige rohkem teenida saab. Kui sa seal 3betid, millega ta callida saab kui sul AA käes? Nii vähe käsi lihtsalt mis tal olla saab millega jätkab, ainult 1 äss veel pakis jne.

                Comment

                • timz0333
                  Pokkeritark
                  • Mar 2009
                  • 6322

                  #9
                  Re: Nl50. AA set vs fishi shove turnil.

                  Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                  Ups, ei donkbeti jah, my bad. Aga ära mõtle ainult kätt mängides stackimise peale, mõtle palju keskmiselt kõige rohkem teenida saab. Kui sa seal 3betid, millega ta callida saab kui sul AA käes? Nii vähe käsi lihtsalt mis tal olla saab millega jätkab, ainult 1 äss veel pakis jne.
                  Minrais flopis on nuts/air enamasti, ja airiga antakse sellel boardil turnis kähku alla. Flopi 3bet väga hea imo.

                  Comment

                  • Codecci
                    Luuramas Naisteturniire
                    • Nov 2008
                    • 7574

                    #10
                    Re: Nl50. AA set vs fishi shove turnil.

                    Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
                    Minrais flopis on nuts/air enamasti, ja airiga antakse sellel boardil turnis kähku alla. Flopi 3bet väga hea imo.
                    Nii, oletame, et see read 'flopi minraise = nuts/air' peab paika. Tee mulle selgeks, kuidas 3bet sellisel juhul parem on kui call, arvestades asjaolu, et meil on AA ja sellisel boardil meist halvemad valuekäed võivad olla ainult 55, 33, A5, A3 ja võib-olla ka 53, käed millel on kõigil megavähe combosid, sest 2 ässa meie käes.

                    Comment

                    • 5gww
                      Õpihimuline Mängur
                      • Aug 2010
                      • 333

                      #11
                      Re: Nl50. AA set vs fishi shove turnil.

                      Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                      Nii, oletame, et see read 'flopi minraise = nuts/air' peab paika. Tee mulle selgeks, kuidas 3bet sellisel juhul parem on kui call, arvestades asjaolu, et meil on AA ja sellisel boardil meist halvemad valuekäed võivad olla ainult 55, 33, A5, A3 ja võib-olla ka 53, käed millel on kõigil megavähe combosid, sest 2 ässa meie käes.
                      Kui tal on näiteks 55,33,A5,A3 või 53, ning me callime tema miniraise, siis võib tulla väga palju halbu kaare nagu näiteks see 2 mis tuli, ning siis ta võib nende kätega hoo maha võtta, ja me ei saa enam nendelt eriti valuet. Hakkab kartma, et saime rea või flushi kokku. Kui tal on air, siis ta turnis enam mingit massiivset bluffi vaevalt tegema hakkab.( ok, kui on mingi suur bluffija, siis vb see call oleks hea jh isegi sellisel flopil.)
                      Lisaks tal võib olla väga palju tõmbeid, mille ostmise me peaksime talle võimalikult kalliks tegema.
                      Krt, ma ei tea, üldse kohe ei tahaks sellised flopil tema väikest miniraise callida, oleks ta mingi korralik puraka pannud, siis vb jh. aga kui me callime, laseme tal oma drawid kõik ilusti odavalt kokku saada.

                      Mis oleks siis codecci sinu plaan, callid ära selle miniraise, turn tuleb blank, siis uuesti check/call ja riveri check/raise?
                      Või kui tuleb selline sitt kaart nagu tuli, siis turn check/call ja river check/call või check/fold?

                      Enda hu tulemusi vaadates peaksin ma heaga suu kinni hoidma, aga see, et callida flopis ei tundu kuidagi õige.

                      Comment

                      Working...