Ma tean, et kõik oleneb vastasest, aga ma kardan, et ma olen liiga passiivne, kas keegi viitsib visata oma graafiku, kus nonshowdown joon peal? IP ja OOP vpip huvitaks kah.
Või teab keegi, kust saaks lugeda selle kohta?
Või teab keegi, kust saaks lugeda selle kohta?


Comment