Paar, gutshot ja flushdraw turnis (deepstack)

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • mark112
    Jube Noob
    • Jun 2009
    • 108

    #1

    Paar, gutshot ja flushdraw turnis (deepstack)

    Vastane väga loose-agressive mängija. Agar 3bettija ja
    3beti callija. Küsimus selles, kuidas mängida turni.



    $0.25/$0.50 No Limit Holdem • 2 Players • FullTiltPoker
    SB kittyclock $189.35
    BB Hero $135.30

    * Pre-Flop ($0.75, 2 players) Hero is BB
    * K J

    kittyclock raises to $1.50, Hero raises to $5, kittyclock calls $3.50

    * Flop ($10, 2 players)
    * T K 6

    Hero bets $6, kittyclock calls $6

    * Turn ($22, 2 players)
    * A

    Hero ????
  • MeelisV
    Vana Tegija
    • Apr 2010
    • 1300

    #2
    Re: Paar, gutshot ja flushdraw turnis (deepstack)

    Kuidas postitada kätt?

    Turnil ma betiks edasi, nii $14, sest meil on nii masti kui ka rea tõmme.

    Comment

    • timz0333
      Pokkeritark
      • Mar 2009
      • 6322

      #3
      Re: Paar, gutshot ja flushdraw turnis (deepstack)

      Selleks ajaks peaks 3bet pottides mingi kindel dünaamika olema ka juba palju foldib c-betile palju ck/r rerais jne jne.
      Ehk siis liiga vähe riide, agro vastu ma tahaks pigem ck/c sest esiteks kõvasti aute ja bettimisega võtame talt blufivõimaluse kui river tuleb ärtu siis ma ck/calliks uuesti, sest see suurendab ta bluff range oluliselt. Kui hitiks gutteri/tripsu/ betiks ise välja.

      Meelis kui turnis betid siis kui suurt raise oled valmis callima?
      Üldse ootaks sult vähe konkreetsemat vastust ja järgmise tänava plaani. "Turnil betin 14 sest on palju oute" ei aita väga meie kangelast kui ei tea kuidas suure raise puhul toimida deep stackidega.
      Last edited by timz0333; 25.03.11, 16:45.

      Comment

      • Codecci
        Luuramas Naisteturniire
        • Nov 2008
        • 7574

        #4
        Re: Paar, gutshot ja flushdraw turnis (deepstack)

        check-fold

        Comment

        • KristjanLaas
          Pokkeritark
          • Oct 2009
          • 6450

          #5
          Re: Paar, gutshot ja flushdraw turnis (deepstack)

          Mida sa ajad, Codecci?

          Jep Andrese variant meeldib mulle ka, aga see oleneb mängu dünaamikast, et mis ta sellistes olukordades teeb kui jätkad betimist, kui ta võib selliseid scare kaarte raiseda/betida (Isega AQ, AJ hittimise korral), check-calliks pigem.
          Last edited by KristjanLaas; 26.03.11, 07:43.

          Comment

          • MeelisV
            Vana Tegija
            • Apr 2010
            • 1300

            #6
            Re: Paar, gutshot ja flushdraw turnis (deepstack)

            Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
            Meelis kui turnis betid siis kui suurt raise oled valmis callima?
            Üldse ootaks sult vähe konkreetsemat vastust ja järgmise tänava plaani. "Turnil betin 14 sest on palju oute" ei aita väga meie kangelast kui ei tea kuidas suure raise puhul toimida deep stackidega.
            Põhimõtteliselt mõtlesin turnis b/f, sest ei tahaks nii turnis kui ka riveris c/callida. Sellepärast arvangi, et bettides turnil 14 taala säästaks raha ja kui calli saaks, siis on riveriks päris palju kaarte mis meid aidata võivad. Oletame, et turnis saaks tõste 30 taala või rohkem, siis foldiks. Kui mingi donk väikese tõste teeks, siis calliks.
            Muidu tõesti päris huvitav käsi ja minu arvamus selline- ei imestaks kui see kõige parem mäng ei oleks.

            Comment

            • Codecci
              Luuramas Naisteturniire
              • Nov 2008
              • 7574

              #7
              Re: Paar, gutshot ja flushdraw turnis (deepstack)

              Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
              Mida sa ajad, Codecci?

              Jep Andrese variant meeldib mulle ka, aga see oleneb mängu dünaamikast, et mis ta sellistes olukordades teeb kui jätkad betimist, kui ta võib selliseid scare kaarte raiseda/betida (Isega AQ, AJ hittimise korral), check-calliks pigem.
              mida vastane betib seal mida sa biidid? pluss me oleme OOP ja see pole viimane tänav

              Comment

              • KristjanLaas
                Pokkeritark
                • Oct 2009
                • 6450

                #8
                Re: Paar, gutshot ja flushdraw turnis (deepstack)

                Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                mida vastane betib seal mida sa biidid? pluss me oleme OOP ja see pole viimane tänav
                Kas see pole meie käega pigem pluss, et see pole viimane tänav?
                Tegelikult küll jah halvim kaart meie jaoks, aga redrawde pärast loobuda küll ei tahaks.

                Comment

                • Codecci
                  Luuramas Naisteturniire
                  • Nov 2008
                  • 7574

                  #9
                  Re: Paar, gutshot ja flushdraw turnis (deepstack)

                  Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
                  Kas see pole meie käega pigem pluss, et see pole viimane tänav?
                  Tegelikult küll jah halvim kaart meie jaoks, aga redrawde pärast loobuda küll ei tahaks.
                  mõttetud drawid, valuet nagunii ei saa OOP isegi kui hitime

                  Comment

                  Working...