50NL - kuidas läheb meie kahel paaril

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • pastilaa
    kuum poiss
    • Apr 2009
    • 7518

    #1

    50NL - kuidas läheb meie kahel paaril

    Vastane tundmatu - neli kätt seni istunud lauas ja nüüd oli see tema teine limpimine, seega ilmselt ka stacki vaadates donk.

    Kuidas meeldib kangelase liin ja mida teeksid sina teisiti?

    PokerStars - $0.50 NL (9 max) - Holdem - 2 players
    Hand converted by PokerTracker 3

    SB: $48.75
    Hero (BB): $50.00

    SB posts SB $0.25, Hero posts BB $0.50

    Pre Flop: ($0.75) Hero has 3 4

    SB calls $0.25, Hero checks

    Flop: ($1.00, 2 players) 3 K 4
    Hero checks, SB bets $1.00, Hero raises to $3.50, SB calls $2.50

    Turn: ($8.00, 2 players) 7
    Hero bets $5.75, SB raises to $25.00, Hero calls $19.25

    River: ($58.00, 2 players) 2
    Hero bets $21.00 and is all-in
  • Char
    Pokkerihai
    • Sep 2009
    • 1848

    #2
    Re: 50NL - kuidas läheb meie kahel paaril

    ma oleks flopi leadinud esiteks ja cbettinud kõik tänavad

    aga as played vb oleks turni shovenud, aga noh see oleneb

    preagu päris ilus mäng minu meelest

    Comment

    • timz0333
      Pokkeritark
      • Mar 2009
      • 6322

      #3
      Re: 50NL - kuidas läheb meie kahel paaril

      Ma arvan, et läheb piisavalt hästi, et stack sisse ajada.

      Comment

      • Dzuu
        Õpihimuline Mängur
        • Oct 2008
        • 445

        #4
        Re: 50NL - kuidas läheb meie kahel paaril

        Shoveks turne ja veel eriti kui sa riveri niikuinii leadid, sest turnil saaks igasugu flush drawde, 76 äkki, As2s vastu calli, sest äkki riveril missides viskab ära.

        Comment

        • MeelisV
          Vana Tegija
          • Apr 2010
          • 1300

          #5
          Re: 50NL - kuidas läheb meie kahel paaril

          Ma leadiks flopil poti ning barreldaks ja oleks valmis igal tänaval bustoks minema. As played, turnil shoveks.

          Comment

          • g00000se
            Vana Tegija
            • Apr 2010
            • 1047

            #6
            Re: 50NL - kuidas läheb meie kahel paaril

            Ei näe ka turni callil väga mõtet. Shove turn ja nh :P

            Comment

            Working...