NL50 HU, huvitav käsi.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • MrRK
    Räme Fish
    • Mar 2011
    • 15

    #1

    NL50 HU, huvitav käsi.

    Full Tilt Poker Game #29074960304: Table Tongue (heads up) - $0.25/$0.50 - No Limit Hold'em - 12:30:41 ET - 2011/03/16
    Seat 1: youaredonk ($75.60)
    Seat 2: Gunsway ($70.35)
    Gunsway posts the small blind of $0.25
    youaredonk posts the big blind of $0.50
    The button is in seat #2
    *** HOLE CARDS ***
    Dealt to Gunsway [3s 5s]
    Gunsway raises to $1.50
    youaredonk raises to $5
    Gunsway calls $3.50
    *** FLOP *** [7c 3c 5c]
    youaredonk bets $5.50
    Gunsway raises to $14
    youaredonk has 15 seconds left to act
    youaredonk calls $8.50
    *** TURN *** [7c 3c 5c] [4d]
    youaredonk checks
    Gunsway bets $22
    youaredonk raises to $56.60, and is all in
    Gunsway calls $29.35, and is all in
    youaredonk shows [Qc 8c]
    Gunsway shows [3s 5s]
    Uncalled bet of $5.25 returned to youaredonk
    *** RIVER *** [7c 3c 5c 4d] [7s]
    youaredonk shows a flush, Queen high
    Gunsway shows two pair, Sevens and Fives
    youaredonk wins the pot ($140.20) with a flush, Queen high
    *** SUMMARY ***
    Total pot $140.70 | Rake $0.50
    Board: [7c 3c 5c 4d 7s]
    Seat 1: youaredonk (big blind) showed [Qc 8c] and won ($140.20) with a flush, Queen high
    Seat 2: Gunsway (small blind) showed [3s 5s] and lost with two pair, Sevens and Fives



    Kuidas oleksite turnis käitunud? Kas fold oleks õigem olnud?
  • fyte
    Pokkerihai
    • Jun 2010
    • 3378

    #2
    Re: NL50 HU, huvitav käsi.

    ?
    Konverdi käsi ära ja tulemusi ei ole vaja panna.

    http://foorum.pokkeriprod.com/showth...4e-Postitamine - tõesti nii raske kiigata enne sinna teemasse, kui tormata uut topicut tegema?

    Comment

    • MrRK
      Räme Fish
      • Mar 2011
      • 15

      #3
      Re: NL50 HU, huvitav käsi.

      http://www.pokerhand.org/?6027416 siin lingil on käsi. Sorry eelneva pärast.

      Comment

      • MeelisV
        Vana Tegija
        • Apr 2010
        • 1300

        #4
        Re: NL50 HU, huvitav käsi.

        Fold PrF 3betile. As played, check the turn.
        Võiksid oma riidid ja info ka vastase kohta panna ning KÄE ÕIETI POSTITADA!

        Comment

        • timz0333
          Pokkeritark
          • Mar 2009
          • 6322

          #5
          Re: NL50 HU, huvitav käsi.

          Arvan, et preflop call on nende stackide ja 3bet historyga toimiv.

          Comment

          • MrRK
            Räme Fish
            • Mar 2011
            • 15

            #6
            Re: NL50 HU, huvitav käsi.

            PALUN VABANDUST TEIST KORDA,!
            Vastane oli üsna loose, tegemist oli viimase käega, enne kui kavatsesin lõpetada. Riididest niipalju, et panin ta kõrgematele poketitele, millejärgi mu kaks paari tundus toimivalt. Turni allinni callides oli tunne üsna nadi, kuid siiski uskusin, et tal JJ,QQ,KK,AA. Flushile vaevalt oleks pannud, (vb AK Suited) oleks ainuke reaalne variant olnud.

            Comment

            • fyte
              Pokkerihai
              • Jun 2010
              • 3378

              #7
              Re: NL50 HU, huvitav käsi.

              Algselt postitas MrRK Vaata postitust
              PALUN VABANDUST TEIST KORDA,!
              Vastane oli üsna loose, tegemist oli viimase käega, enne kui kavatsesin lõpetada. Riididest niipalju, et panin ta kõrgematele poketitele, millejärgi mu kaks paari tundus toimivalt. Turni allinni callides oli tunne üsna nadi, kuid siiski uskusin, et tal JJ,QQ,KK,AA. Flushile vaevalt oleks pannud, (vb AK Suited) oleks ainuke reaalne variant olnud.
              Vastane oli loose, aga made flushidest on ta ranges vaid AKs? Kerge vastuolu su kirjelduses.. miks ta ei võiks nt AQs, KJs jm broadwaysid 3bettida?

              --

              Aga jah, headsupis loose vastase vastu 3bet potis eriti foldida 2pr ei saa vast küll.

              Comment

              • MrRK
                Räme Fish
                • Mar 2011
                • 15

                #8
                Re: NL50 HU, huvitav käsi.

                Nojah, igaljuhul üsna halb olukord.

                Comment

                Working...