HUCASH: Call 3 barrel with top pair

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Char
    Pokkerihai
    • Sep 2009
    • 1848

    #1

    HUCASH: Call 3 barrel with top pair

    kuidas mängitud?


    Absolute/UB Cereus Hold'em, $0.10 BB (2 handed) - Absolute/UB Cereus Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    SB ($10)
    Hero (BB) ($21.80)

    Preflop: Hero is BB with 9, K
    SB bets $0.50, Hero calls $0.40

    Flop: ($1) Q, K, 6 (2 players)
    Hero checks, SB bets $0.70, Hero calls $0.70

    Turn: ($2.40) 8 (2 players)
    Hero checks, SB bets $2, Hero calls $2

    River: ($6.40) J (2 players)
    Hero checks, SB bets $3.20, Hero ?? (MeelisV- Seal kohal kus küsimus on, sinna pane küsimärk vms. Ära postita mida sa tegid)
    Last edited by MeelisV; 15.03.11, 14:10.
  • MeelisV
    Vana Tegija
    • Apr 2010
    • 1300

    #2
    Re: HUCASH: Call 3 barrel with top pair

    Ma calliks riveri. Aga riidid võiksid ka siia panna ning vastase statsid, et milline vastane oli tight/loose, passive/agro, võitev/kaotav jms. Kas vastase standard avang oligi alati 5x?

    Comment

    • Char
      Pokkerihai
      • Sep 2009
      • 1848

      #3
      Re: HUCASH: Call 3 barrel with top pair

      Algselt postitas MeelisV Vaata postitust
      Ma calliks riveri. Aga riidid võiksid ka siia panna ning vastase statsid, et milline vastane oli tight/loose, passive/agro, võitev/kaotav jms. Kas vastase standard avang oligi alati 5x?
      avang oli alati 5x .. vastane oli maniakk suht. kaotav ja agro

      Comment

      • Codecci
        Luuramas Naisteturniire
        • Nov 2008
        • 7574

        #4
        Re: HUCASH: Call 3 barrel with top pair

        Mulle meeldib. Aga HU cashi ma ei mängiks alla 50NL taseme, rake on liiga killer.

        Comment

        • Char
          Pokkerihai
          • Sep 2009
          • 1848

          #5
          Re: HUCASH: Call 3 barrel with top pair

          Algselt postitas Codecci Vaata postitust
          Mulle meeldib. Aga HU cashi ma ei mängiks alla 50NL taseme, rake on liiga killer.
          ei tea noh kui bankrolli pole siis ma nl50 ronima ei hakka, ning ei ole midagi rake killer, rakebacki saab ju 30 % ning fishe tappa peaks easy money olema

          Comment

          • Codecci
            Luuramas Naisteturniire
            • Nov 2008
            • 7574

            #6
            Re: HUCASH: Call 3 barrel with top pair

            Algselt postitas Char Vaata postitust
            ei tea noh kui bankrolli pole siis ma nl50 ronima ei hakka, ning ei ole midagi rake killer, rakebacki saab ju 30 % ning fishe tappa peaks easy money olema
            10NL-i kohta ma ei tea, aga kunagi arvutasin välja, et 2NL-i UB-s ei ole võimalik beatida, rake on mingi 40-50bb/100 vms naeruväärne number, ei usu, et 10NL eriti erineb sellest.

            Comment

            • Char
              Pokkerihai
              • Sep 2009
              • 1848

              #7
              Re: HUCASH: Call 3 barrel with top pair

              igatahes hero calls, ja näitas QJ, cooler vast?

              Comment

              • MeelisV
                Vana Tegija
                • Apr 2010
                • 1300

                #8
                Re: HUCASH: Call 3 barrel with top pair

                Algselt postitas Char Vaata postitust
                igatahes hero calls, ja näitas QJ, cooler vast?
                Jep, järgmine käsi ja edasi.

                Comment

                Working...