Kuidas actionit induce'da...

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • mark112
    Jube Noob
    • Jun 2009
    • 108

    #1

    Kuidas actionit induce'da...

    Lihtsalt väike vahepala mänguteooriale...

    Istusime Fortune'ga minu pool, mina mängisin HU50. Leidsin lauas istuvat ühe "evgeni", kelle PTR statsid olid sobivad ja istusin lauda. Poiss läks kohe sitouti. Kuna mul hetkel lauda lahti polnud, siis läksin välja ja ootasin, kuni ta aktiivseks tagasi tuleb ja siis proovisin korra veel. Jälle sitouti.
    Nagu ma juba ütlesin, siis tegu oli "evgeniga" venemaalt. Kirjutasin chatboxi "GO PUTIN" ja vend oli insta mängus. Veerand tunniga olin 2 BI plussis..
  • tolmuahv
    Klubi Liige
    • Feb 2009
    • 2502

    #2
    Re: Kuidas actionit induce'da...

    Seekord läks õnneks, et talle Putin meeldis. Aga kui ta oleks opositsionäär olnud, siis oleks kogu su bankrolli võinud ära võtta.

    Comment

    • mcbethk
      Bännitud
      • Oct 2008
      • 687

      #3
      Re: Kuidas actionit induce'da...

      :D

      Comment

      • Cash87
        Vana Tegija
        • Feb 2009
        • 1402

        #4
        Re: Kuidas actionit induce'da...

        Lihtsalt lol

        Comment

        • hotcocacola
          HTCCACLA
          • Oct 2008
          • 14473

          #5
          Re: Kuidas actionit induce'da...

          nice lol

          Comment

          • g00000se
            Vana Tegija
            • Apr 2010
            • 1047

            #6
            Re: Kuidas actionit induce'da...

            Ma kasutan venelaste vastu Estonia 1 : 0 Russia, kui poti võidan, see ajab ka mõned tilti

            Comment

            • alaska
              forever
              • Oct 2008
              • 6599

              #7
              Re: Kuidas actionit induce'da...

              Kuskil lugesin:
              Peale käe võitmist:
              Hero says: Value Town, Population-1

              Ühe asemele võib ka vastase nime panna.

              Comment

              • timz0333
                Pokkeritark
                • Mar 2009
                • 6322

                #8
                Re: Kuidas actionit induce'da...

                Ükskord kui fishil 4$ järel oli ja läks sit out-i ütlesin julgustavalt: U are really good player but u can win more money if u reload ur chips.

                Comment

                • WIN
                  FPP Pro
                  • Feb 2010
                  • 275

                  #9
                  Re: Kuidas actionit induce'da...

                  U got nice stats, only ur fold % is too high.

                  Comment

                  • KeRRRt
                    Grinder
                    • May 2009
                    • 774

                    #10
                    Re: Kuidas actionit induce'da...

                    you cant win if u fold

                    Comment

                    • WIN
                      FPP Pro
                      • Feb 2010
                      • 275

                      #11
                      Re: Kuidas actionit induce'da...

                      Algselt postitas KeRRRt Vaata postitust
                      you cant win if u fold
                      yeah, seda ütles durrr kusagilt interviews, kui talt küsiti mis su strateegia on.

                      Comment

                      Working...