NL50 99-ga first hand 3b pot

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • EestiMats
    Grinder
    • Jul 2009
    • 625

    #1

    NL50 99-ga first hand 3b pot

    No-Limit Hold'em, $0.50 BB (2 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    Hero (SB) ($68.85)
    BB ($50.00)
    Nagu pealkirjas mainitud, siis esimese käega tegu. Peaks pre 4b panema , sest inimesed harrastavad suht tihti 1. käel 3b panna oop, või callime ja hoiame sitema sees? Mõtteid?
    Preflop: Hero is SB with 9, 9
    Hero bets $1.25, BB raises $4, Hero calls $3

    Flop: ($9) 4, 7, 4 (2 players)
    BB bets $6.75, Hero raises $15, BB calls $8.25

    Turn: ($39) K (2 players)
    BB checks, Hero checks

    River: ($39) A (2 players)
    BB bets $30.50, Hero folds

    Total pot: $39

    Fine ?
  • rynno
    Grinder
    • Feb 2009
    • 511

    #2
    Re: NL50 99-ga first hand 3b pot

    as played : shove turn, turn betiks pole ruumi ja pealegi sa ju raisid flopi sellejaoks, et stackid sisse saada ju, K aitas teda ainult siis kui ta floatis seal KJ,KQ,AK + sa saad sitematelt paaridelt calli vahel
    kuna esimene käsi , siis paneks kindlasti 4b, sest mida kiiremini me saame käe, millega vastast 4b for value, seda kiiremini areneb meie aggro imidz + see ka , et esimesel 4b on ju kurikuulus bluffi maik ja ta võib vabalt not beliverit teha ja 5b bluff shoveda seal(pre)
    Last edited by rynno; 10.02.11, 16:31.

    Comment

    • EestiMats
      Grinder
      • Jul 2009
      • 625

      #3
      Re: NL50 99-ga first hand 3b pot

      Pre 4b tundub nüüd normaalsemana jah, aga turn shove korral ta callib ainult paremaga," sitemad paarid " shoveks siis juba flopis, turnis nad kohe kindlasti enam ei calli.

      Comment

      • MeelisV
        Vana Tegija
        • Apr 2010
        • 1300

        #4
        Re: NL50 99-ga first hand 3b pot

        Mul ka mingi aeg taoti esimeste kätega 3bete, aga viimasel ajal kohtan seda huvitaval kombel väga harva. Ma hulluks ei läheks seal ja calliks 3beti nagu tegid. Ma arvan, et flopil tõstsid natuke liiga vähe. Ma oleks mingi 17.5 pannud. Siis oleks tal callida raskem olnud. Turni oleks shovenud kah. Muidu iga vähegi mõtlev vastane paneb riveris nuppe ja oled lõhkise küna ees :)

        Algselt postitas EestiMats Vaata postitust
        Pre 4b tundub nüüd normaalsemana jah, aga turn shove korral ta callib ainult paremaga," sitemad paarid " shoveks siis juba flopis, turnis nad kohe kindlasti enam ei calli.
        Turni shove on juba käe kaitsmise jaoks vajalik imo. Sest kui checkid, siis ta kütab riveril prolly.
        Last edited by MeelisV; 10.02.11, 16:47.

        Comment

        • rynno
          Grinder
          • Feb 2009
          • 511

          #5
          Re: NL50 99-ga first hand 3b pot

          kui sa arvad, et sa oled flopis ees ja raisid for value, et stackid sisse saada, siis K ei aidanud eriti tema rangei.
          Last edited by rynno; 10.02.11, 16:54.

          Comment

          • Codecci
            Luuramas Naisteturniire
            • Nov 2008
            • 7574

            #6
            Re: NL50 99-ga first hand 3b pot

            Ma flopi calliks, sest nii dry board. 4b vajalik pole ja as played, turn ja river on good.

            Comment

            • Codecci
              Luuramas Naisteturniire
              • Nov 2008
              • 7574

              #7
              Re: NL50 99-ga first hand 3b pot

              Algselt postitas MeelisV Vaata postitust
              Turni shove on juba käe kaitsmise jaoks vajalik imo. Sest kui checkid, siis ta kütab riveril prolly.
              Seda me tahamegi ja any other river peale A oleks sweet call.

              Comment

              • MeelisV
                Vana Tegija
                • Apr 2010
                • 1300

                #8
                Re: NL50 99-ga first hand 3b pot

                Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                Ma flopi calliks, sest nii dry board.
                Aga kas sellega ei pane ennast raskesse olukorda, kui turnil tuleb ülekaart ja vastase käes on initsatiiv?

                Comment

                • qjet
                  Grinder
                  • Apr 2009
                  • 806

                  #9
                  Re: NL50 99-ga first hand 3b pot

                  Algselt postitas MeelisV Vaata postitust
                  Aga kas sellega ei pane ennast raskesse olukorda, kui turnil tuleb ülekaart ja vastase käes on initsatiiv?
                  ei pane. ma pigem rr sellistel floppidel agrode vastu, kes tulevad veel over the top ja shovevad seal KQ/AT+

                  Comment

                  Working...