100 PL OMAHA Fishiga, kes 3 betib ja võib olla tildis.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Pumper
    Klubi Liige
    • Mar 2009
    • 2359

    #1

    100 PL OMAHA Fishiga, kes 3 betib ja võib olla tildis.

    Fishilt saadud juba 3 BI, reraiseb koguaeg.
    Tekkis preflop küsimus: mida teha, kas minna all in või vaadata floppi?
    Kas tasub koguraha preflop sisse panna?


    Full Tilt Poker $0.50/$1 Pot Limit Omaha Hi - 2 players - View hand 1168638
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    Hero (BTN/SB): $408.70
    BB: $100.00

    Pre Flop: ($1.50) Hero is BTN/SB with 4 4 7 7
    Hero raises to $3, BB raises to $9, Hero callib või betib?
  • pikk28
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 6695

    #2
    Re: 100 PL OMAHA Fishiga, kes 3 betib ja võib olla tildis.

    pole küll suur Omaha mängija ning veel vähem HU, kuid usun, et siin pf üle flippi sa küll ei saa. Omahas Stove moodi asja pole?
    ma pigem calliks

    Comment

    • kjmrc
      Pokkerihai
      • Aug 2009
      • 4541

      #3
      Re: 100 PL OMAHA Fishiga, kes 3 betib ja võib olla tildis.

      Kalduks calli poole pigem.. Sul on küll 2pair ds kuid imo ple see nii hea käsi, et reraise teha talle pf. Ja kui mainisid, et ta tildis ning betib/raiseb/laamendab igatmoodi, siis on Sul flopil soodne olukord nupud sisse saada, kui hitid. Aga võib-olla ka eksin, kuna istun ise 6maxis ning HU käib veidi teistmoodi, aga mina oleks nii teinud.

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #4
        Re: 100 PL OMAHA Fishiga, kes 3 betib ja võib olla tildis.

        Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
        pole küll suur Omaha mängija ning veel vähem HU, kuid usun, et siin pf üle flippi sa küll ei saa. Omahas Stove moodi asja pole?
        ma pigem calliks

        Comment

        • NFT
          Julm Donk
          • Aug 2010
          • 30

          #5
          Re: 100 PL OMAHA Fishiga, kes 3 betib ja võib olla tildis.

          Calliks ära aga IMO on see üldse kehv käsi selle vastase vastu, kuna flopil pole sul vähimatki aimu kus sa omadega oled ja pead survele alla andma.

          Comment

          • -andres-
            Moderaator
            • Oct 2008
            • 4546

            #6
            Re: 100 PL OMAHA Fishiga, kes 3 betib ja võib olla tildis.

            Imo 4bet/get it in line pre tundub väga halb, kui villain väga halb mängija nii pre kui postflop.

            Comment

            • mcbethk
              Bännitud
              • Oct 2008
              • 687

              #7
              Re: 100 PL OMAHA Fishiga, kes 3 betib ja võib olla tildis.

              3b/4b ainult value peale PLOs ja see käsi ei ole kuskilt otsast value käsi..

              Comment

              • hotcocacola
                HTCCACLA
                • Oct 2008
                • 14473

                #8
                Re: 100 PL OMAHA Fishiga, kes 3 betib ja võib olla tildis.

                call on standard, ära pre sisse aja...muidu oled sina laua vaal

                igastahes, call ja vaata mis flop toob

                Comment

                • low-flow
                  Klubi Liige
                  • Jul 2009
                  • 1208

                  #9
                  Re: 100 PL OMAHA Fishiga, kes 3 betib ja võib olla tildis.

                  Aga kuidas flopil edasi mängida, kui hitime mastitõmbe ja vastane kukub raiuma?

                  Näiteks, flop: 3 9 K ja see konkreetne vastane vajutab poti.

                  Comment

                  • NFT
                    Julm Donk
                    • Aug 2010
                    • 30

                    #10
                    Re: 100 PL OMAHA Fishiga, kes 3 betib ja võib olla tildis.

                    Selge fold IMO. Sul ei ole midagi peale kehva mastitõmbe ja sul pole aimugi kus sa omadega asud. Maas 2 ülekaarti kah.

                    Comment

                    • lypsja
                      FPP Pro
                      • Oct 2008
                      • 270

                      #11
                      Re: 100 PL OMAHA Fishiga, kes 3 betib ja võib olla tildis.

                      siis tekib küsimus, et miks raha kinkida ja floppi vaadata, kui ühe meie jaoks olulise draw ilmumisel me viskame lehed maha, mida me püüdma läheme 356, 44x või 77x floppi, kus loogika on?

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #12
                        Re: 100 PL OMAHA Fishiga, kes 3 betib ja võib olla tildis.

                        Algselt postitas lypsja Vaata postitust
                        siis tekib küsimus, et miks raha kinkida ja floppi vaadata, kui ühe meie jaoks olulise draw ilmumisel me viskame lehed maha, mida me püüdma läheme 356, 44x või 77x floppi, kus loogika on?
                        +1

                        Seti floppame selel käega vist 1:4?? Ja PLO-s set ei ole nii kõva käsi kui holdemis, eriti neljade või seitsmete set, mis on enamasti bottom.

                        Comment

                        • NFT
                          Julm Donk
                          • Aug 2010
                          • 30

                          #13
                          Re: 100 PL OMAHA Fishiga, kes 3 betib ja võib olla tildis.

                          Algselt postitas lypsja Vaata postitust
                          siis tekib küsimus, et miks raha kinkida ja floppi vaadata
                          Exactly my point. Kui sul on vastane kes kõigega ja kõigi vastu anytime nuppe sisse tahab ajada pole mõtet igasuguse jamaga ennast vastu seina tükkideks joosta.
                          Hetkel on isegi suvaline 9xxx käsi ju sinust ees. Sul on 4 outi et kokku saada bottom set ja lisaks veel 7, et saada küsitava väärtusega mast.
                          Pane tähele, et sul pole isegi rida võimalik kokku saada.
                          Ehk siis kokkuvõtteks... fold PRE imo
                          Last edited by NFT; 11.02.11, 15:21.

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #14
                            Re: 100 PL OMAHA Fishiga, kes 3 betib ja võib olla tildis.

                            Algselt postitas NFT Vaata postitust
                            Exactly my point. Kui sul on vastane kes kõigega ja kõigi vastu anytime nuppe sisse tahab ajada pole mõtet igasuguse jamaga ennast vastu seina tükkideks joosta.
                            Hetkel on isegi suvaline 9xxx käsi ju sinust ees. Sul on 4 outi et kokku saada bottom set ja lisaks veel 7, et saada küsitava väärtusega mast.
                            Pane tähele, et sul pole isegi rida võimalik kokku saada.
                            Ehk siis kokkuvõtteks... fold PRE imo
                            Kuidas ei võimalik rida saada? maha 356, sul 47 ja ong rida.

                            Comment

                            • Pumper
                              Klubi Liige
                              • Mar 2009
                              • 2359

                              #15
                              Re: 100 PL OMAHA Fishiga, kes 3 betib ja võib olla tildis.

                              Saan aru, et õigem oleks 3 bet callida ja vaadata floppi, saame mastitõmbe, aga miks foldida, kas fish asub alati meist ees any kaardiga, NFT vaata palun oma 2 eelmist KOMMI läbi ja mõtle mida sa raiud...
                              Last edited by MeelisV; 11.02.11, 20:01.

                              Comment

                              Working...