50NL: TP 3beted potis, facing all-in from a passive oponent

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • MeelisV
    Vana Tegija
    • Apr 2010
    • 1300

    #1

    50NL: TP 3beted potis, facing all-in from a passive oponent

    Vastane oli siis nõks tightim ja passiivne. Statsid 186 käe kohta olid: VPIP% 51, Call open 44, Steal 37, 3bet 10.3, Fold to 3bet 60, Agg factor 1.5, Flop cbet 57, Fold to cbet 41, Flop c/r 24.

    Mul note oli:
    tight/passive
    OP on liiga loose, IP liiga tight
    mängib flopatud T high flushi passiivselt- callib cbeti, turn check/check ja riveris betib (ühtegi lisa mastikaarti ei tulnud)
    value võtmise käes valib callimis liini
    Kui suurelt panustama hakkab, siis on tugev



    Varem olid sellised käed aset leidnud:

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)





    No-Limit Hold'em, $0.50 BB (2 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    Hero (BB) ($68.20)
    SB ($112.05)

    Preflop: Hero is BB with Q, J
    SB bets $1.25, Hero raises $4.50, SB calls $3.50

    Flop: ($10) 5, 6, J (2 players)
    Hero bets $6, SB raises $107.05 (All-In), Hero
    Last edited by MeelisV; 09.02.11, 21:48.
  • EestiMats
    Grinder
    • Jul 2009
    • 625

    #2
    Re: 50NL: TP 3beted potis, facing all-in from a passive oponent

    Mina ei suuda küll teda kehvema käe peale panna ning foldin ära.
    Aga see A4s käsi, seal foldikoht ei peaks riveril olema?

    Comment

    • MeelisV
      Vana Tegija
      • Apr 2010
      • 1300

      #3
      Re: 50NL: TP 3beted potis, facing all-in from a passive oponent

      Algselt postitas EestiMats Vaata postitust
      Aga see A4s käsi, seal foldikoht ei peaks riveril olema?
      Nõustun, et see oli halb call. Siis olid readid puudulikud ka.

      Comment

      • alaska
        forever
        • Oct 2008
        • 6599

        #4
        Re: 50NL: TP 3beted potis, facing all-in from a passive oponent

        See mängija kardab kokkutõmbamist, shove on 2 paari Jx, harva mingi muu ilus kaart, millest sa ees oled ja mida ta muudmoodi mängida ei oska, TT näiteks.

        Kuigi su note et ta ei kartnud masti ülekaarte käib vastu sellele käele, kus ta reaga turni välja leadis, usuks ma siiski seda, et suur bet on tugev ja foldiks.



        perfektselt esitatud küsimus btw!

        Comment

        • timz0333
          Pokkeritark
          • Mar 2009
          • 6322

          #5
          Re: 50NL: TP 3beted potis, facing all-in from a passive oponent

          Kas me 3betime seda kätt üldse for value tema vastu preflopis (pärast 150 kätt peaks selge olema)? Kui jah siis peaks see flop olema ju nuts. Praegu aga tundub päris lihtne fold, sest nii vähe on sisse pandud ja meie käsi on bluffcatcher aga vastane ei blufi ju sedasi.

          Ma ei usu, et sa siin callisid nende riididega.

          edit: TT ja muid taskupaare ta oskab mängida ja teeb seda call/call/, call/fold ju.
          Last edited by timz0333; 09.02.11, 21:57.

          Comment

          • lypsja
            FPP Pro
            • Oct 2008
            • 270

            #6
            Re: 50NL: TP 3beted potis, facing all-in from a passive oponent

            kuna readi pole sellise all-in kohta, siis ma foldiks... muidugi on siin osa ajast puhas õhk või readraw, aga doonoritel meeldib aegajalt stäkki üles saades just monstritega nii lammutada, eriti kui nad on enne seda meile suckoudi teinud... ma paar korda ikka nutumaiguga kurgus niimodi kinni maksnud :(

            Comment

            • Pahvak
              Pastilaa?? Ei!
              • Dec 2008
              • 4431

              #7
              Re: 50NL: TP 3beted potis, facing all-in from a passive oponent

              Ma pole küll HU mängija, aga mina foldin. Mingit loogilist põhjendust polegi peale sinu heade riidide.
              Fullstacks have more fun.

              Comment

              • rynno
                Grinder
                • Feb 2009
                • 511

                #8
                Re: 50NL: TP 3beted potis, facing all-in from a passive oponent

                kui ta nüüd nii passiivselt mängis eelnevates kätes oma tõmbeid ja nutsiga pani poti, siis tõesti ei suudaks vastast sitema peale panna kui AJ, set, ülepaar ja foldiks rahus.mingi shoveva manjaki vastu on see tõesti easy call aga kuna sa eelnevad käed ka postitasid , siis seda easym see fold on
                Last edited by rynno; 10.02.11, 07:59.

                Comment

                • MeelisV
                  Vana Tegija
                  • Apr 2010
                  • 1300

                  #9
                  Re: 50NL: TP 3beted potis, facing all-in from a passive oponent

                  Algselt postitas rynno Vaata postitust
                  kui ta nüüd nii passiivselt mängis eelnevates kätes oma tõmbeid ja nutsiga pani poti, siis tõesti ei suudaks vastast sitema peale panna kui AJ, set, ülepaar ja foldiks rahus.
                  Kuna see vastane austas ikkagi PrF 3bete, siis ma pakuks, et viite ja kuute set on vähe tõenäoline, kuid võimalik. Samuti ülepaariga ma usun, et ta 4betiks PrF, kuid samuti on ka see võimalik, sest tegu oli passiivse vastasega ja ta vist ei 4betinud mind kordagi nende 186 käe jooksul. Ma arvan, et kõige tõenäolisem on seal näiteks JTs, JQ, JK, JA. Drawid välistaks kindlasti, sest see nii dry flop ja ainuke reaalne draw oleks näiteks 78s, mille ta suht tõenäoliselt PrF foldib ja flopil selline lüke oleks ka käe üle mängimine imo.

                  Algselt postitas alaska Vaata postitust
                  See mängija kardab kokkutõmbamist
                  Sellel flopil ei ole ju midagi kokku tõmmata?
                  Last edited by MeelisV; 10.02.11, 13:51.

                  Comment

                  • rynno
                    Grinder
                    • Feb 2009
                    • 511

                    #10
                    Re: 50NL: TP 3beted potis, facing all-in from a passive oponent

                    kuna vastane mängis oma tõmbeid eelnevates kätes passiivselt, siis loogiliselt võttes see ei ole seal tõmme vaid pure value ja kui sa ütlesid et ta austas su 3b ja eeldades et ta JT,JQ, bluffiks ei keera nii(tight passive vaevalt teeb nii ), tundub ju logish, et seal shoveb ainult paremat made handi.set tõenäoline(kas sa eeldad et ta foldib ~150 bb deep 55 ja 66 pre ?? kahtlen) ja ülepaar samuti, kuna tegemist on siiski passiivse vastasega kes ei 4b pre ''nutsiga'' vaid yritab flopil yle shoveda, mida ta täpselt tegigi
                    Last edited by rynno; 10.02.11, 16:07.

                    Comment

                    • MeelisV
                      Vana Tegija
                      • Apr 2010
                      • 1300

                      #11
                      Re: 50NL: TP 3beted potis, facing all-in from a passive oponent

                      Kuna tal 3bet range oli tõesti 10% kanti, siis pakun jah, et ta võib pigem foldida 55, 66. Oleks ta 3bet range 15% - 17% kanti, siis usun, et ta calliks. Tal võis seal küll set olla, aga see ebatõenäoline ikkagi imo.

                      JT, JQ blufiks ei keera- See vastane tegi ennegi katlast/ebaloogilist mängu (näiteks see A4s käsi kus flopist auguga callib kui mastitõmme on ka maas, seejärel hitib turnis nutsi ja leadib imeväikselt. Ma oleks seal check raise peale läinud või leadinud u. 75% potist sest mastitõmbed maas ja A ei foldi. Sellepärast ma prolly selle käe riveris callisingi, et ta turnis nii vähe pani, nagu tahaks odavalt drawida ja river oli plank. Teine kahtlane mäng oli flopatud T high mastiga varasemalt.

                      ei 4b pre ''nutsiga''- Selle kohta meil ju tegelikult readi ei olnud. Paljud tightid panevad ikka 4beti AK, QQ+

                      Comment

                      • rynno
                        Grinder
                        • Feb 2009
                        • 511

                        #12
                        Re: 50NL: TP 3beted potis, facing all-in from a passive oponent

                        nujah aga ta ju ei 4b sind kordagi 186 käe jooksul, mis ei ole vähe, niiet seda võib ju eeldada, kui ta pole vastupidist tõestanud.Ma muidugi ei tea palju sa teda 3b ( ja tal võimalus seda teha oli )

                        Comment

                        • mcbethk
                          Bännitud
                          • Oct 2008
                          • 687

                          #13
                          Re: 50NL: TP 3beted potis, facing all-in from a passive oponent

                          Algselt postitas MeelisV Vaata postitust
                          Kuna tal 3bet range oli tõesti 10% kanti, siis pakun jah, et ta võib pigem foldida 55, 66. Oleks ta 3bet range 15% - 17% kanti, siis usun, et ta calliks. Tal võis seal küll set olla, aga see ebatõenäoline ikkagi imo.
                          Siin pole absoluutselt mingit seost.

                          Comment

                          • MeelisV
                            Vana Tegija
                            • Apr 2010
                            • 1300

                            #14
                            Re: 50NL: TP 3beted potis, facing all-in from a passive oponent

                            Algselt postitas rynno Vaata postitust
                            nujah aga ta ju ei 4b sind kordagi 186 käe jooksul, mis ei ole vähe, niiet seda võib ju eeldada, kui ta pole vastupidist tõestanud.Ma muidugi ei tea palju sa teda 3b ( ja tal võimalus seda teha oli )
                            Just vaatasin, et ma 3betisin teda ainult 5 korda ja ta 3 korda foldis ja 2 korda callis. Sellepärast 3betisin teda nii vähe kordi, sest tal oli steal ainult 37%. Ma arvan, et see tõestab, et meil pole infot kas ta 4betiks top 2% käsi.


                            Algselt postitas mcbethk Vaata postitust
                            Siin pole absoluutselt mingit seost.
                            Kui vastane midagi teab käte tugevusest ja on endale mingi range paika pannud (10%), siis ma leian, et sellele infole võib natuke tugineda küll. Ma ei ütlegi, et tal ei olnud seti, vaid lihtsalt see ei olnud nii tõenäoline imo.

                            Comment

                            • mcbethk
                              Bännitud
                              • Oct 2008
                              • 687

                              #15
                              Re: 50NL: TP 3beted potis, facing all-in from a passive oponent

                              3b range ja 3b calling range vahel pole sellist seost ma räägin
                              Last edited by mcbethk; 10.02.11, 17:36.

                              Comment

                              Working...