100NL/50bb - vs eeldatav agrom fish

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • pastilaa
    kuum poiss
    • Apr 2009
    • 7518

    #1

    100NL/50bb - vs eeldatav agrom fish

    Mänginud vaid 6 kätt, vastane siiani korra 3betinud. Mina eelnevalt 3betinud pole. Korra overbet-donkas kuival flopil. Jõudsin enne kätt vaadata PTRist, et eriti rämedas miinuses SSis. http://www.pokertableratings.com/sta...search/baco007

    Kas antud infi järgi on see standard stackimine (60bb stackid)? Ise paneks 99+, AJ+ selle infi pealt nuppe.

    PokerStars - $1 NL (9 max) - Holdem - 2 players
    Hand converted by PokerTracker 3

    SB: $62.55
    Hero (BB): $59.50

    SB posts SB $0.50, Hero posts BB $1.00

    Pre Flop: ($1.50) Hero has 9 9

    SB raises to $2.00, Hero raises to $6.50, SB raises to $18.00, Hero raises to $59.50 and is all-in
  • neeme
    Grinder
    • Nov 2008
    • 540

    #2
    Re: 100NL/50bb - vs eeldatav agrom fish

    standard

    Comment

    • MeelisV
      Vana Tegija
      • Apr 2010
      • 1300

      #3
      Re: 100NL/50bb - vs eeldatav agrom fish

      Suht piiripealne imo. Kui vastase stack on 40bb ringi või väiksem, siis minu PrF busto range on u. AJ+, 77+. Täpne range oleneb ka vastasest. Kuna tegu on 9 max lauaga ja vastase 4bet size on standartsest (2.2-2.5x) suurem, siis paneks ta pigem kahe ülekaardi peale või siis TT-JJ. Vast paneks seal nuppe jah.

      Comment

      • Codecci
        Luuramas Naisteturniire
        • Nov 2008
        • 7574

        #4
        Re: 100NL/50bb - vs eeldatav agrom fish

        Algselt postitas neeme Vaata postitust
        standard
        Jup.

        Miks autoreloadi ei kasuta btw?

        Comment

        • Spewmonkey
          Seina Augustaja
          • Oct 2008
          • 2293

          #5
          Re: 100NL/50bb - vs eeldatav agrom fish

          Algselt postitas Codecci Vaata postitust
          Jup.

          Miks autoreloadi ei kasuta btw?
          50bb laud.

          Comment

          • pastilaa
            kuum poiss
            • Apr 2009
            • 7518

            #6
            Re: 100NL/50bb - vs eeldatav agrom fish

            Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
            50bb laud.
            see jah. max autoreload peal :P

            Comment

            • MeelisV
              Vana Tegija
              • Apr 2010
              • 1300

              #7
              Re: 100NL/50bb - vs eeldatav agrom fish

              Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
              see jah. max autoreload peal :P
              Aga miks 100bb lauas ei mängi? 50bb lauad on nii, nagu kogu aeg istuks sulle shortstacker vastu ja pead rohkem flippama ning mänguruumi vähem imo :D

              Comment

              • pastilaa
                kuum poiss
                • Apr 2009
                • 7518

                #8
                Re: 100NL/50bb - vs eeldatav agrom fish

                Algselt postitas MeelisV Vaata postitust
                Aga miks 100bb lauas ei mängi? 50bb lauad on nii, nagu kogu aeg istuks sulle shortstacker vastu ja pead rohkem flippama ning mänguruumi vähem imo :D
                Seks! Peale rämedat downerit 100bb sai huvi pärast proovitud ja hakkas meeldima see lammutamine - tulemused ka head. Mõne aja lasen veel edasi igatahes. Mänguruumi on vähem, aga fishe rohkem imo ja nagu ka EstPatricku videos - tuleb betsizing kohandada selliselt, et tekiks ruumi (2bb pre ja poole poti alla barrelid etc). Kui veel gaylordide vastu BE adjustida, ongi elu lill.

                Comment

                • VisaHing
                  mees nagu orkester
                  • Dec 2009
                  • 6718

                  #9
                  Re: 100NL/50bb - vs eeldatav agrom fish

                  ma küll foldiks ta 4beti vastu. Paremat kui flip sa vaevalt siit välja tõmbad. Ise foldiks muidu. Ise pakun samuti, et JJ+.

                  Comment

                  • Davy
                    Vana Tegija
                    • Oct 2008
                    • 1341

                    #10
                    Re: 100NL/50bb - vs eeldatav agrom fish

                    TT+ AQ+ vastu close to commited .....

                    Comment

                    • jaagup17
                      Vana Tegija
                      • Mar 2009
                      • 1090

                      #11
                      Re: 100NL/50bb - vs eeldatav agrom fish

                      Kui ta on donk ja palju miinuses, siis tal võib olla ranges vabalt ka underpaire ja Ax, insta AI imo.

                      Comment

                      • lypsja
                        FPP Pro
                        • Oct 2008
                        • 270

                        #12
                        Re: 100NL/50bb - vs eeldatav agrom fish

                        Algselt postitas jaagup17 Vaata postitust
                        Kui ta on donk ja palju miinuses, siis tal võib olla ranges vabalt ka underpaire ja Ax, insta AI imo.
                        +1

                        mina oleks nõus broke minema 77+ ja AT+

                        Comment

                        Working...