NL200 QJo saab min3beti

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Pahvak
    Pastilaa?? Ei!
    • Dec 2008
    • 4431

    #1

    NL200 QJo saab min3beti

    Fullring laua esimene käsi ja vastase kohta on ainult PTR info. 10k käe peale on ta -10bb/100 ja -800$.

    Full Tilt No-Limit Hold'em, $2.00 BB (2 handed) - Full Tilt Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    saw flop

    Hero (SB) ($200)
    BB ($140)

    Preflop: Hero is SB with Q, J
    Hero bets $4, BB raises to $6, Hero calls $2

    Flop: ($12) 2, Q, 6 (2 players)
    BB bets $12, Hero calls $12

    Turn: ($36) 9 (2 players)
    BB bets $122 (All-In), Hero?
    Fullstacks have more fun.
  • neeme
    Grinder
    • Nov 2008
    • 540

    #2
    Re: NL200 QJo saab min3beti

    Ei suudaks foldida. Calliks maha.
    Tavaline fishi mäng.
    99-AA, AK, A9, QA-Q2 lisaks tavaline anytwo bluff.
    Pooli hande peaks biitima vähemalt millega shoveb seal ma arvan.
    Standard on seal kui näitab sulle mingi TT or JJ.

    Vb kui saaksid taga HU'd edasi lasta siis leiaksid ka parema koha rahad sisse lükata, aga FR laud kipub kiirelt täis saama?

    Comment

    • Pahvak
      Pastilaa?? Ei!
      • Dec 2008
      • 4431

      #3
      Re: NL200 QJo saab min3beti

      Algselt postitas neeme Vaata postitust
      Vb kui saaksid taga HU'd edasi lasta siis leiaksid ka parema koha rahad sisse lükata, aga FR laud kipub kiirelt täis saama?
      Jep, üsnagi. Mõnikord saab ikka 50 kätt mängida, aga enamasti mitte.
      Fullstacks have more fun.

      Comment

      • MeelisV
        Vana Tegija
        • Apr 2010
        • 1300

        #4
        Re: NL200 QJo saab min3beti

        PrF ava julgelt 3x, mitte 2x. Muidu usun ka, et calliks maha.

        Comment

        • Codecci
          Luuramas Naisteturniire
          • Nov 2008
          • 7574

          #5
          Re: NL200 QJo saab min3beti

          Mis mängus see -10bb/100 on? Kui PTR-i kasutad, siis ma vaataks, mis mänge see kutt veel mänginud on (kui microt siis calliks kergemalt), sessions tabi (kui alla 10-käelised sessid siis instacall). Ilma infota nii või teisiti vast calliks, sest turnist nii flush draw kui OESD võimalik... Aga väga hea meel selle calli üle pole.

          Edit: nüüd alles märkasin, et ta 3betib preflop - sellisel juhul foldin.

          Comment

          • Pahvak
            Pastilaa?? Ei!
            • Dec 2008
            • 4431

            #6
            Re: NL200 QJo saab min3beti

            Tänud mõlemale. FR mängudes avan kogu aeg 2x CO/BTN sellest see komme.
            Fullstacks have more fun.

            Comment

            • Pahvak
              Pastilaa?? Ei!
              • Dec 2008
              • 4431

              #7
              Re: NL200 QJo saab min3beti

              Algselt postitas Codecci Vaata postitust
              Mis mängus see -10bb/100 on? Kui PTR-i kasutad, siis ma vaataks, mis mänge see kutt veel mänginud on (kui microt siis calliks kergemalt), sessions tabi (kui alla 10-käelised sessid siis instacall). Ilma infota nii või teisiti vast calliks, sest turnist nii flush draw kui OESD võimalik... Aga väga hea meel selle calli üle pole.

              Edit: nüüd alles märkasin, et ta 3betib preflop - sellisel juhul foldin.
              Enamus nendest kätest oli NL50-200FR, mis kokku tegid -10bb/100 ja siis natukene veel madalamid limiite.
              Fullstacks have more fun.

              Comment

              • Spewmonkey
                Seina Augustaja
                • Oct 2008
                • 2293

                #8
                Re: NL200 QJo saab min3beti

                Loose-passive tüüpi vendade poolt on selline liin monster(overpair) tavaliselt, aga kuna me ei tea mis tüüpi fish ta on, siis see "read" ei ole väga asjakohane. Aggromad fishid kaotavad suuremalt kui 10bb/100 imo, aga ega 10k kätt ei ole ka eriline näitaja. Vist kalduks napilt foldi poole, aga üpris piiri peal. Öäh.
                Last edited by Spewmonkey; 16.01.11, 23:10.

                Comment

                Working...