HUSNG 55$ järgime ka siin reade?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • alaska
    forever
    • Oct 2008
    • 6599

    #1

    HUSNG 55$ järgime ka siin reade?

    Kaotav mängija, üli obv. callis väga palju, foldis väga kergesti:

    Noted:
    suured betid limbitud potis TP+
    limpcallib 100%
    kui raise saad oled perses



    PokerStars No-Limit Hold'em, 57.5 Tournament, 15/30 Blinds (2 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    Hero (BB) (t1315)
    SB (t1685)

    Hero's M: 29.22

    Preflop: Hero is BB with Q, Q
    SB calls t15, Hero bets t105, SB calls t75

    Flop: (t210) 3, 5, 2 (2 players)
    Hero bets t150, SB raises to t420, Hero tahab foldida!!!
  • Char
    Pokkerihai
    • Sep 2009
    • 1848

    #2
    Re: HUSNG 55$ järgime ka siin reade?

    shove, ma paneks ta overpairi peale või A5 vms...kui ongi 2 paari sis gg..sa ei saa siin foldida imo

    Comment

    • alaska
      forever
      • Oct 2008
      • 6599

      #3
      Re: HUSNG 55$ järgime ka siin reade?

      Overpaariga ta oleks avanud pre 150.

      Comment

      • timz0333
        Pokkeritark
        • Mar 2009
        • 6322

        #4
        Re: HUSNG 55$ järgime ka siin reade?

        Oled perses, aga ma ei leia ikka foldi ja ütlen, et mingi osa ajast tal saab kõrini ka minu c-bettidest ja bluffib ning callin ja vaatan rida.

        Comment

        • Char
          Pokkerihai
          • Sep 2009
          • 1848

          #5
          Re: HUSNG 55$ järgime ka siin reade?

          Algselt postitas alaska Vaata postitust
          Overpaariga ta oleks avanud pre 150.
          kust seda võtad? ma sain aru et ta tihti limbib, sellejärgi, et sul note, et ta limbcallib ja siin käes jälle limbib.

          66-88 avas sul 5bb?

          Comment

          • andu_andu
            Pokkerihai
            • Jan 2009
            • 4050

            #6
            Re: HUSNG 55$ järgime ka siin reade?

            arvan, et siin on random sitta piisavalt, et sisse ajada - ehk liiga herofold oleks

            Comment

            • muruntau
              • Jan 2009
              • 4325

              #7
              Re: HUSNG 55$ järgime ka siin reade?

              Peaks sellise vastu lihtne fold olema tegelikult. Dunno kas ise suudaks foldida, ma viimasel ajal suht spewin ka sellistes kohtades.

              Lihtsalt norimise pärast, kas siin vastuolu ei paista?
              callis väga palju, foldis väga kergesti:

              Comment

              • MeelisV
                Vana Tegija
                • Apr 2010
                • 1300

                #8
                Re: HUSNG 55$ järgime ka siin reade?

                Vastane võib sellist liigutust imo paljude kätega teha, mida biidid- 24, 34, 45, A2, A3, A5, 26, 36, 56+
                Ma seal foldi ei leiaks, seda enam, et vastane on kaotav. Oledki biit, siis suht cooler ja kui vastasel on 2 paari/kolmik siis on veel lootust välja imeda.

                Comment

                • alaska
                  forever
                  • Oct 2008
                  • 6599

                  #9
                  Re: HUSNG 55$ järgime ka siin reade?

                  Mingeid käsi ta avas jah 5x ja 6x raisedega, täiesti lambist. Limbitud pottides parim käsi oli Ax, millega hittis 2 paari ja hakkas suurelt sisse laduma. Suurelt ma mõtlen 60 potti 150 ja järgmisel tänaval 450.

                  Comment

                  • alaska
                    forever
                    • Oct 2008
                    • 6599

                    #10
                    Re: HUSNG 55$ järgime ka siin reade?

                    Küsimus siis vist rohkem selles, kuidas ta meeleolu praegu on, kas ta võib tiltis olla meie eelnevast actionis jne? Minu huvitab just see, et kui meil on solid read aga samas kah väga hea käsi, kas siis tasub ikka herofolde teha? Kas me ise ei pimestu mingisugusest piirist alates oma preflop monsterist ja ei arvesta ikka piisavalt reade?

                    Comment

                    Working...