100NL: Jõgistasin tugevuselt teise paari, mida jõel teeme?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #1

    100NL: Jõgistasin tugevuselt teise paari, mida jõel teeme?

    Jälle see sama paharett nagu eelmistes kätes aga see käsi toimus kõige varem. Siis ei olnud erilit infot ta kohta, nii 10-15 kätt. Ma olen üsna kindel, et ta on maksumasin või vähemalt sinna kanti eeslike.

    Ma arvan, et flop ja pööre on täiesti optimaalsed. aga mida Teie jõel teekiste? kas kütaksite uue lasu või teeksite oote-makse, või lähete oote-loobu moodi??



    Full Tilt Poker $100.00 No Limit Hold'em - 2 players - View hand 1021521
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    Hero (BB): $124.50
    BTN/SB: $104.00

    Pre Flop: ($1.50) Hero is BB with K Q
    BTN/SB raises to $3, Hero raises to $10, BTN/SB calls $7

    Flop: ($20.00) 2 8 T (2 players)
    Hero bets $10.00, BTN/SB calls $10

    Turn: ($40.00) A (2 players)
    Hero bets $20.00, BTN/SB calls $20

    River: ($80.00) K (2 players)
    Hero ??? ??? ???
  • tolmuahv
    Klubi Liige
    • Feb 2009
    • 2502

    #2
    Re: 100NL: Jõgistasin tugevuselt teise paari, mida jõel teeme?

    Väga drawy flop ja riverisse midagi kokku ei tulnud. Eelistaks check-calli, et anda vastasele võimalus missed draw'd bluffida ja/või ise taga olles mitte kogu stacki välja maksta (villain riverisse vast päris potsize beti ei pane). Villaini rangest jääb vaid väikeselt osalt value võtmata nii.

    Comment

    • MeelisV
      Vana Tegija
      • Apr 2010
      • 1300

      #3
      Re: 100NL: Jõgistasin tugevuselt teise paari, mida jõel teeme?

      Ma mõtlesin ka kohe riveril c/c peale, nüüd ju korralik showdown value ja vastane võib julgelt bluffida a la missed FD, missed SD.

      Comment

      • Codecci
        Luuramas Naisteturniire
        • Nov 2008
        • 7574

        #4
        Re: 100NL: Jõgistasin tugevuselt teise paari, mida jõel teeme?

        Betil ei näe mõtet, vaevalt ta T-ga calliks, ainukesed käed millega callib on JJ-QQ ja mingid halvemad K-d mis on väga ebatõenäolised. Ükski rea- ega mastitõmme ei jõudnud kohale, seega check-calliks.

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #5
          Re: 100NL: Jõgistasin tugevuselt teise paari, mida jõel teeme?

          Tulemused. Ma läksin all-in, ta callis QJ-ga. Soovitati check-calli, mis tundus mulle endale ka PÄRAST käe üle vaatamist parim lahendus.

          2p2-s käsi: http://forumserver.twoplustwo.com/58...at-now-916325/

          Comment

          Working...