100NL: TT vs fishi vastu, kes kõmistas 4beti. Mida teha?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #1

    100NL: TT vs fishi vastu, kes kõmistas 4beti. Mida teha?

    Vastasvõitleja on täpselt sama koll, kes eelmine kordki. Avab 80% nupult, kerglaselt kolmpanustab 38% ajast ja kolmpanustele kulpi ei viska ning foldib neile ainult 18% ajast. peale selle meeldib talle ka nelipanustada ja seda väga KERGLASELT!!!!!!!! 33 juhu kohta on ta teinud nii 10% ajast!

    Mu flopi plaan oli maksta kinni ta kerglane nelipanus ja siis madalal flopist kõik rattakesed keskele ajada seda siis oote-tõste näol. On see oki-doki plaan???

    Kõik nõuanded igal tänaval TERETULNUD!


    Full Tilt Poker $100.00 No Limit Hold'em - 2 players
    The Official 2+2 Hand Converter By DeucesCracked Poker Videos

    Hero (BB): $435.20
    BTN/SB: $268.00

    Pre Flop: ($1.50) Hero is BB with T T
    BTN/SB raises to $3, Hero raises to $10, BTN/SB raises to $30, Hero calls $20

    Flop: ($60.00) 9 8 4 (2 players)
    Hero checks, BTN/SB bets $47.00, Hero raises to $134, BTN/SB raises to $238, Hero calls $104

    Fine?
  • tolmuahv
    Klubi Liige
    • Feb 2009
    • 2502

    #2
    Re: 100NL: TT vs fishi vastu, kes kõmistas 4beti. Mida teha?

    Kui halb mängija flopil nii kõvasti vastu lööb, siis ma teda enam ilma eelneva ajaloo või metata ülekaartidele ei paneks. Flopil tõstaksin vähem, et jätta foldimisruumi, ca $100-ni. Kui selle peale villain shoveb, siis foldiks.

    Villain on nii pf kui flopil näidanud maksimaalset tugevust. Kuigi tegu on agronoomiga, ei peaks teda kohe panema igakord maltsa peale. Ma küll TT-ga ei raatsiks 2.5 BI kinni maksta.

    Ja üldisemalt - TT kannatab minu meelest agressiivselt mängida vaid pf. Kui on kindel plaan stack sisse ajada, siis 5-bet shoveks talle juba pf. JJ+ ta maha ei pane, setmineda me ei taha ja iga overcard flopil on scary. Lisaks on meil shovedes ka päris hea fold equity käte vastu, millega saaksime flipi.

    Comment

    • Vandalar
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 3577

      #3
      Re: 100NL: TT vs fishi vastu, kes kõmistas 4beti. Mida teha?

      Mulle tundub kyll fine. Vbl oleks pf nubinad sisse ajada parem?

      Comment

      • MeelisV
        Vana Tegija
        • Apr 2010
        • 1300

        #4
        Re: 100NL: TT vs fishi vastu, kes kõmistas 4beti. Mida teha?

        Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
        Mulle tundub kyll fine. Vbl oleks pf nubinad sisse ajada parem?
        268 BB deep ma TT PF küll nuppe ei tahaks panna. Isegi selle kolli vastu mitte :)
        Last edited by MeelisV; 11.11.10, 17:23.

        Comment

        • Codecci
          Luuramas Naisteturniire
          • Nov 2008
          • 7574

          #5
          Re: 100NL: TT vs fishi vastu, kes kõmistas 4beti. Mida teha?

          Kuna te olete nii deep siis preflop on call hea, 100BB deep kütaks nuppe. Postflop mulle nii suur raise ei meeldi, pigem calliks või siis mingi väike raise, mingi 2.2-2.3x, et ta overcardidega jätkaks.

          Edit: ja nagu tolmuahv kirjutas, flopis shove peale paneks maha.

          Comment

          • ment52
            Politseidokumendiga kusjuures!
            • Oct 2008
            • 1270

            #6
            Re: 100NL: TT vs fishi vastu, kes kõmistas 4beti. Mida teha?

            pole ilus adminni leveldada :( raise/foldimine obv retarded siin. Ainuke asi mida nuriseda siin käe puhul on flopi raise suurus, allesjääv stack pärast seda on sul alla kolmandiku potist. minraisemine ja shovemine on mõlemad ok.

            Comment

            • Codecci
              Luuramas Naisteturniire
              • Nov 2008
              • 7574

              #7
              Re: 100NL: TT vs fishi vastu, kes kõmistas 4beti. Mida teha?

              Algselt postitas ment52 Vaata postitust
              pole ilus adminni leveldada :( raise/foldimine obv retarded siin. Ainuke asi mida nuriseda siin käe puhul on flopi raise suurus, allesjääv stack pärast seda on sul alla kolmandiku potist. minraisemine ja shovemine on mõlemad ok.
              Miks raise/foldimine retarded? Millise halvema käega ta 3betshoveb seda floppi?

              Comment

              • ment52
                Politseidokumendiga kusjuures!
                • Oct 2008
                • 1270

                #8
                Re: 100NL: TT vs fishi vastu, kes kõmistas 4beti. Mida teha?

                kõik drawd, 9x ja vb 8x käed, sest board on megadrawine. Seda floppi ta ei saa ju callida sisuliselt mitte kunagi eriti arvestades kui shordiks stackid jäävad poti suhtes, raise/foldida võid pmst sama hästi 23offiga.

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #9
                  Re: 100NL: TT vs fishi vastu, kes kõmistas 4beti. Mida teha?

                  Algselt postitas ment52 Vaata postitust
                  pole ilus adminni leveldada :( raise/foldimine obv retarded siin. Ainuke asi mida nuriseda siin käe puhul on flopi raise suurus, allesjääv stack pärast seda on sul alla kolmandiku potist. minraisemine ja shovemine on mõlemad ok.
                  kusjuures raise/fold line tundub mulle endalegi väga jube :S

                  Comment

                  • Codecci
                    Luuramas Naisteturniire
                    • Nov 2008
                    • 7574

                    #10
                    Re: 100NL: TT vs fishi vastu, kes kõmistas 4beti. Mida teha?

                    Algselt postitas ment52 Vaata postitust
                    kõik drawd, 9x ja vb 8x käed, sest board on megadrawine. Seda floppi ta ei saa ju callida sisuliselt mitte kunagi eriti arvestades kui shordiks stackid jäävad poti suhtes, raise/foldida võid pmst sama hästi 23offiga.
                    My bad, miskipärast arvasin, et vastane callis 4beti mitte ei 4bettinud. Siis tal võib muidugi igast paska olla seal :)

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #11
                      Re: 100NL: TT vs fishi vastu, kes kõmistas 4beti. Mida teha?

                      Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                      My bad, miskipärast arvasin, et vastane callis 4beti mitte ei 4bettinud. Siis tal võib muidugi igast paska olla seal :)
                      kas su plaan siis muutub postflop?

                      Comment

                      • Codecci
                        Luuramas Naisteturniire
                        • Nov 2008
                        • 7574

                        #12
                        Re: 100NL: TT vs fishi vastu, kes kõmistas 4beti. Mida teha?

                        Algselt postitas ranka Vaata postitust
                        kas su plaan siis muutub postflop?
                        Jep, siis ma ei raise-foldi. Ma arvan, et shoveks kohe flopist, sest oleme OOP, aga mingi väike raise on ka mõeldav, 2.2x vms ja shove peale loomulikult ei foldiks.

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #13
                          Re: 100NL: TT vs fishi vastu, kes kõmistas 4beti. Mida teha?

                          Siin siis läksin broke, olin ja olen happy. Käe postitasin siia kui 2p2 rohkem "line checkiks". Betsizing on ainus, mis mulle ei meeldi ja arvaks ,et check-shove oleks parim lahendus.

                          käsi 2p2-s: http://forumserver.twoplustwo.com/58.../#post22889614

                          ps! tal oli QQ

                          Comment

                          Working...