HU Cash: Kes kus mida mängib?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Codecci
    Luuramas Naisteturniire
    • Nov 2008
    • 7574

    #1

    HU Cash: Kes kus mida mängib?

    Mina:

    PokerStars: Codecci [400-1000NL]
    FullTilt: Codecci [400-1000NL]
    PartyPoker: Codecci [400-1000NL]
    UltimateBet: Codecci [400-1000NL]
    888 Poker: Codecci [400-600NL]
    Olympic Online (iPoker): Codecci [400-1000NL]
    Triobet (Microgaming): Codecci [400-1000NL]
    TowerGaming (OnGame): iCodecci [400-1000NL]

    Üsna loov nime-valija olen, ma tean
  • hotcocacola
    HTCCACLA
    • Oct 2008
    • 14473

    #2
    Re: HU Cash: Kes kus mida mängib?

    Betfairis enam ei mängi (tean et nad läxid ongamesse, aga miks otsustasid toweri kasuks, paremad boonused?)

    Comment

    • Codecci
      Luuramas Naisteturniire
      • Nov 2008
      • 7574

      #3
      Re: HU Cash: Kes kus mida mängib?

      Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
      Betfairis enam ei mängi (tean et nad läxid ongamesse, aga miks otsustasid toweri kasuks, paremad boonused?)
      Rakeback on vist parem Toweris.

      Comment

      • mcbethk
        Bännitud
        • Oct 2008
        • 687

        #4
        Re: HU Cash: Kes kus mida mängib?

        FT 50NL

        Comment

        • andu_andu
          Pokkerihai
          • Jan 2009
          • 4050

          #5
          Re: HU Cash: Kes kus mida mängib?

          HU cashi on ju võimatu mängida , kõik sittivad outi. fkk mul on ptr -600$ ja - 5bb/100 ( millegipärast ei tracki mind eriti ka ), mis alusel nad välja istuvad ja ütlevad "no ty" chatis. krdi klounaad

          Comment

          • Codecci
            Luuramas Naisteturniire
            • Nov 2008
            • 7574

            #6
            Re: HU Cash: Kes kus mida mängib?

            Algselt postitas andu_andu Vaata postitust
            HU cashi on ju võimatu mängida , kõik sittivad outi. fkk mul on ptr -600$ ja - 5bb/100 ( millegipärast ei tracki mind eriti ka ), mis alusel nad välja istuvad ja ütlevad "no ty" chatis. krdi klounaad
            Mis tasemel mängid? Kui micros siis -5bb/100 nii väike kaotus-rate ju, paar minutit ootad saad korraliku -20bb/100+ fishi.

            Comment

            • andu_andu
              Pokkerihai
              • Jan 2009
              • 4050

              #7
              Re: HU Cash: Kes kus mida mängib?

              1/2 ja 2/4 cap.

              Comment

              • lenC
                Administraator
                • Oct 2008
                • 6440

                #8
                Re: HU Cash: Kes kus mida mängib?

                istu esimesena lauda?

                Comment

                • andu_andu
                  Pokkerihai
                  • Jan 2009
                  • 4050

                  #9
                  Re: HU Cash: Kes kus mida mängib?

                  Algselt postitas lenC Vaata postitust
                  istu esimesena lauda?
                  mitusada lauda on ees ootamas nii ja tundub kergem kellegile ise istuda

                  Comment

                  • neeme
                    Grinder
                    • Nov 2008
                    • 540

                    #10
                    Re: HU Cash: Kes kus mida mängib?

                    Mina:

                    FTP: nemsik - NL100
                    UB: neeme - NL100
                    Bodog: nemsikkk - NL100

                    Alles lõpetasin NL50 ära, muidu mängisin mõlemit limiiti, varsti plaan kõrvale võtta NL200.
                    Pokerstars avatakse ka kuu aja pärast mulle uuesti, niiet peaks hakkama rohkem actionit ka saama. Plaanin NL200le täielikult üleminnes mõned pokkeritoad ilmselt lisada ka.

                    Comment

                    • rynno
                      Grinder
                      • Feb 2009
                      • 511

                      #11
                      Re: HU Cash: Kes kus mida mängib?

                      FTP: rynsor420 nl200-600
                      stars: ryntsik nl200-400
                      OO: HU4LOLZ nl200-400
                      Last edited by rynno; 21.06.11, 05:04.

                      Comment

                      Working...