pwn'ng SNs

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • muruntau
    • Jan 2009
    • 4325

    #1

    pwn'ng SNs

    Tegin just ühe matshi ühe kaotava supernovaga. Üritan umbes edasi anda teksti, mida tüübile chatis ajasin koos lühikese mängu käigu kirjeldusega.

    Lasin tüübil just agrotada enda ülepaari sisse 15/30 levelil, sain duubli, seis umbes 2000 chippi mul.

    Mina: pwnd

    Paar kätt hiljem, tüüp viskas järjekorde 3beti, ma A7'ga 4bet AI (tüübil viiendik stäkist sees), tüüp foldib

    Mina: pwnd

    paar kätt hiljem, tüüp jätkab ikka 3ximist pannes nii üle 10% stäkist sisse, virutan mingi nõrga ässaga üle, tüüp foldib, ta nüüd umbes 700 peal.

    Mina: dude you have such horrible leaks in your game it's just sad to see u get raped

    Tüüp: lol
    cute

    Paar kätt möödub, tüüp saab veidi chippe tagasi. Käte jooksul

    Mina: Take it like a man
    In the a.s.s.sssss
    Take it like a man

    Nüüd 25/50, tüüp 2xib, ma TT'ga 3betshoven

    Mina: just sad I tell u
    Take it like a man

    Tüübil 630 chippi, jätkab ATC 2ximist, shoven tast üle K8s, tüüp foldib, lol.

    Mina: pwnd
    Take it like a man

    Mõni käsi hiljem, tüüp jälle 2xib, endal 555 chippi, mul AJ, ma käe jooksul lasen timebanki, et talle öelda

    Mina: Take it like a man
    Getting pwned again
    Just sad to see it

    Tüüp obv foldib :D
    Paar kätt hiljem tõstab jälle 2x, endal 480, mul 99, shove obv, enne mida timebank ja ütlen:

    Mina: Like a man
    Take it

    Tüüp callib 77 ja pidu läbi.

    Tüüp: wanna play higher man?
    Mina: I have limits

    Teine vaatus:

    Mina: so you wanna get raped again?

    Vastuseks tüübi eelnevale küsimusele:

    Mina: responsible gaming - set tournament limits - SNG max Buy in 34,5
    So I wouldn't rape the guys higher
    Tüüp: Yeah that's it
    Mina: It would be way too sad to see it

    Mõni käsi hiljem,

    Mina: but good that you came back for more
    There's plenty more rape where that came from

    Varsti tuli minu kuulsusetu lõpp kui tüüp peale minu 3betti keskmise paariga hittis tüüp QT'ga T T54ss boardil. Kehvasti obv mängitud minu poolt. Tüüp declines

    Suht seda chireni videot tegin järgi, aga vähemalt mul endal oli küll lõbus
    Last edited by muruntau; 30.09.10, 12:10.
  • andu_andu
    Pokkerihai
    • Jan 2009
    • 4050

    #2
    Re: pwn'ng SNs

    suht douche`i käitumine imo. Kas ta ütles sulle enne midagi ?

    Comment

    • erplander
      ekrelander
      • Oct 2008
      • 1029

      #3
      Re: pwn'ng SNs

      Sellise trash talk'i ajamine hu mängudes on muidu ok ja omal kohal, teen seda ise ka teatud vastastega, aga mulle jäävad täielikult mõistmatuks need tüübid, kes reipimise värgi jm pervoteemad sisse toovad, see küll nüüd erilist intelligentsi ei näita...

      Täpsustan, et siis lause "dude you have such horrible leaks in your game it's just sad to see u get raped" on veel enam-vähem ok, aga järgmine osa seda enam pole:

      "Take it like a man
      In the a.s.s.sssss
      Take it like a man"

      Pole eriti cool, vaid täielikult pathetic ja näitab teatud komplekse. See et mingi nn iidol seda kasutab, pole piisav vabandus. Paljud ilmselt polegi selle "Take it like a man" teemaga kursis, nii et neile jätaksid ise täieliku klouni mulje, kui seda nii palju korrutad.

      Isegi märksa süütum "your mom" on liiga ärakulunud, võiks midagi uut välja mõelda vahelduseks.

      Veelkord, et ma nüüd ise mingi Maaja Kallast oleks, aga see tekst tõesti tekitas nõutust ja lihtsalt loodan, et eesti mängijatest eriti paljud nii madalale ei lasku...

      Comment

      • adam_q
        Vana Tegija
        • Feb 2009
        • 1453

        #4
        Re: pwn'ng SNs

        Algselt postitas erplander Vaata postitust

        Isegi märksa süütum "your mom" on liiga ärakulunud, võiks midagi uut välja mõelda vahelduseks.

        Veelkord, et ma nüüd ise mingi Maaja Kallast oleks, aga see tekst tõesti tekitas nõutust ja lihtsalt loodan, et eesti mängijatest eriti paljud nii madalale ei lasku...
        [x] "your mom" on liiga ärakulunud

        [ ] OP post is megacool

        Comment

        • muruntau
          • Jan 2009
          • 4325

          #5
          Re: pwn'ng SNs

          Nõustuks ehk kriitikaga, et ma olen pwnimise alal suht n00b veel, aga et madal? madal on see, et selles tekstis midagi madalat nähakse...

          Andu, lihtsalt supernova minu lauda ilmumine on piisav põhjus selliseks ergutuskõneks.

          Comment

          • tolmuahv
            Klubi Liige
            • Feb 2009
            • 2502

            #6
            Re: pwn'ng SNs

            Maitseasi, mina nii ei teeks. Kui keegi hakkab chatis maitsetut möla ajama, siis switchin "notes" akna ette. Vahel on naljakas hiljem vaadata, kuidas sõber on pool tundi tühja pannud.

            Comment

            • andu_andu
              Pokkerihai
              • Jan 2009
              • 4050

              #7
              Re: pwn'ng SNs

              Kuidas saab supernova olemine mingi põhjus olla, eriti sellise asja jaoks :// ?

              Kui ta sulle midagi ei öelnud, siis suht lame imo.

              Comment

              • muruntau
                • Jan 2009
                • 4325

                #8
                Re: pwn'ng SNs

                mõtlesin pigem jah, et pwnitav supernova. Endast parema vastu obv ei hakkaks ajama.

                Kamoon, tüüp istub lauda, endal 5 tärnikest priskelt kõhu all, ja siis laseb endalt nagu lapselt pulgakommi ära võtta ja ..... pista. See on valus, lihtsalt valus. Vaadata on valus. Ma ei saa enda valu jätta jagamata temaga. Jagatud valu on pool valu.

                Comment

                • adam_q
                  Vana Tegija
                  • Feb 2009
                  • 1453

                  #9
                  Re: pwn'ng SNs

                  pokris valutundmine on midagi uut

                  Comment

                  • alaska
                    forever
                    • Oct 2008
                    • 6599

                    #10
                    Re: pwn'ng SNs

                    No ega sa väga ei owninud teda, kui sul järjest Ax, AJ 99 , TT tüüpi käed tulid. kuna ta su shovesid lightilt ei kavatsenud callida, siis äkki said hoopis min value oma kätelt? Võibolla tema teenis tegelikult rohkem?

                    Comment

                    • ment52
                      Politseidokumendiga kusjuures!
                      • Oct 2008
                      • 1270

                      #11
                      Re: pwn'ng SNs

                      this is what trainwrecks are made of.

                      Comment

                      • redddman10
                        Grinder
                        • Aug 2010
                        • 703

                        #12
                        Re: pwn'ng SNs

                        suht lame

                        Comment

                        • Spewmonkey
                          Seina Augustaja
                          • Oct 2008
                          • 2293

                          #13
                          Re: pwn'ng SNs

                          Algselt postitas muruntau Vaata postitust
                          mõtlesin pigem jah, et pwnitav supernova. Endast parema vastu obv ei hakkaks ajama.

                          Kamoon, tüüp istub lauda, endal 5 tärnikest priskelt kõhu all, ja siis laseb endalt nagu lapselt pulgakommi ära võtta ja ..... pista. See on valus, lihtsalt valus. Vaadata on valus. Ma ei saa enda valu jätta jagamata temaga. Jagatud valu on pool valu.
                          wow, just wow.


                          Sa ikka saad aru, et supernova on eliidi sümbol ainult inimeste jaoks, kes mängivad nl10 või madalamal?

                          Comment

                          • muruntau
                            • Jan 2009
                            • 4325

                            #14
                            Re: pwn'ng SNs

                            T..a, v.....a, sellest ma rääkisingi ju! N00bi tulebgi 0wnida, r3ipida, sit.aris.e lükkida.

                            Alaskale vastuseks. Oli Ch3ckraise nii kõva vend või oi?

                            Õppevideo n00bidele:


                            Edit: õppevideo siis päris algajatele pwnrtle mõeldud.
                            Last edited by muruntau; 03.10.10, 03:43.

                            Comment

                            • timz0333
                              Pokkeritark
                              • Mar 2009
                              • 6322

                              #15
                              Re: pwn'ng SNs

                              Algselt postitas muruntau Vaata postitust
                              T..a, v.....a, sellest ma rääkisingi ju! N00bi tulebgi 0wnida, r3ipida, sit.aris.e lükkida.

                              Alaskale vastuseks. Oli Ch3ckraise nii kõva vend või oi?

                              Õppevideo n00bidele:


                              Edit: õppevideo siis päris algajatele pwnrtle mõeldud.

                              Aga muidu selliseks tahadki areneda? WP siis.

                              Comment

                              Working...