J9o 3bpotis vs miinuses reg

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • trasadonkad
    Grinder
    • May 2014
    • 672

    #1

    J9o 3bpotis vs miinuses reg

    laua alustamisest üks käsi mis muret tekitab. esimene käsi ja statte polnud, ptr järgi vaatasin. küsimus selles, et kas teie arvates spew v mitte?

    vastane on kerges miinuses ''reg''. 20/14, fv3b 59. fvcb tänavate kaupa 47/35/54. vb tuleks turn barreldamata jätta ja ära foldida? ja kui üldse panna t siis suuremalt?

    BTN/SB: $50.00 - VPIP: 26, PFR: 19, 3B: 10, AF: 2,6, Hands: 266
    Hero (BB): $50.00 - VPIP: 21, PFR: 17, 3B: 6, AF: 2,3, Hands: 481355

    Pre Flop: ($0.75) Hero is BB with J 9
    BTN/SB raises to $1.15, Hero raises to $4, BTN/SB calls $2.85

    Flop: ($8.00) 5 T 3 (2 players)
    Hero bets $3.82, BTN/SB calls $3.82

    Turn: ($15.64) 7 (2 players)
    Hero bets $8.50, BTN/SB calls $8.50

    River: ($32.64) K (2 players)
    Hero bets $33.68
    Last edited by trasadonkad; 27.08.15, 17:48.
  • gamblingFTW
    Vana Tegija
    • Aug 2012
    • 1122

    #2
    Re: J9o 3bpotis vs miinuses reg

    pre see muidu ei tohiks kunagi 3bet ranges olla imo. J9s ok 3bet ja enamus ajast see ka flatis. Kui fold v 3bet 59(kui see on sul HU stat) siis turni kindlasti ei barreldaks. Liiga palju good Tx ranges( fe minimaalne) ja ei taha olla nende vastu sita equityiga oop riveris- vähe kaarte mida 3barreldada aga K on muidugi üks neist ja peab shovema riveri. Kui hitd J riveris, siis check/call shove on ka rõve spot.

    Pre foldiks, turnis võtaks tasuta kaardi enamus range'i vastu, sest palju checkitakse seal ka Tx tagasi.

    Comment

    • trasadonkad
      Grinder
      • May 2014
      • 672

      #3
      Re: J9o 3bpotis vs miinuses reg

      suht HU võhik aga kui mitte 3bettida siis kas flattida pre poleks ok?

      Comment

      • jaagup17
        Vana Tegija
        • Mar 2009
        • 1090

        #4
        Re: J9o 3bpotis vs miinuses reg

        flat pre fold flop, easy

        Comment

        • gamblingFTW
          Vana Tegija
          • Aug 2012
          • 1122

          #5
          Re: J9o 3bpotis vs miinuses reg

          2 sõnaga nii jup

          Comment

          • ropka11
            Vana Tegija
            • Oct 2008
            • 1008

            #6
            Re: J9o 3bpotis vs miinuses reg

            Miks sa selle käe arutamiseks üles panid.Aru ma ei taipa.Pre allin.

            Comment

            • timz0333
              Pokkeritark
              • Mar 2009
              • 6322

              #7
              Re: J9o 3bpotis vs miinuses reg

              Algselt postitas ropka11 Vaata postitust
              Miks sa selle käe arutamiseks üles panid.Aru ma ei taipa.Pre allin.
              Et siis stnd Diadema teoreem?

              Comment

              • ropka11
                Vana Tegija
                • Oct 2008
                • 1008

                #8
                Re: J9o 3bpotis vs miinuses reg

                Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
                Et siis stnd Diadema teoreem?
                Yep selle käe puhul küll.Kui donkad nüüd kaine peaga üle vaatab siis...

                Comment

                • ropka11
                  Vana Tegija
                  • Oct 2008
                  • 1008

                  #9
                  Re: J9o 3bpotis vs miinuses reg

                  Sama moodi ma mängiks 27o kah.

                  Comment

                  • Codecci
                    Luuramas Naisteturniire
                    • Nov 2008
                    • 7574

                    #10
                    Re: J9o 3bpotis vs miinuses reg

                    Eks oleneb üldiselt sinu mängust jne, kindlasti on olemas häid mängijaid kes ühel või teisel põhjusel barreldaks
                    ja ma ise pole ka täpselt hiliste NLHE HU trendidega kursis, aga mina mängiks nii:

                    J9o ei näe põhjust pea kunagi 3bettida.

                    Nö "lampi" tänapäeval imo pea üldse ei tasu barreldada ja heade regide puhul sellist asja eriti ei näe, viimaste aastatega hoopis mäng kõvasti passiivsemaks muutunud. Flopi c/foldiks, turnil saime küll gutshoti equityt, aga still, as played, c/foldiks ja riveri c/foldiks, sest mida me repime? Kui me flopist hakkame nt AT-ga ehk TPTK tulistama siis mis meil riveril olla saab? Mõni sitt regular vb AK või KQ-ga for no good reason tulistab flopi-turni, aga pigem mitte. Ehk siis riveri c/fold tundub kolmest postflop tänavast veel kõige lihtsam c/fold.

                    Aga üldiselt jah üritaks rohkem passiivset mängu mängida HU-s, "lampi" pea kunagi mitte barreldada lihtsalt stattide põhjal vms. Tõenäoliselt 50NL 6-max või FR regular ei mõtle küll kõike nii läbi mängu ajal nagu kirja panin, aga eks seal hea põhjus ole miks mäng niipalju passiivsemaks läinud top regide puhul. Ja kui vastased seal tasemel ka trigger-happy kipuvad olema nagu sina siis eriti hea veel passiivne 'slowplayish' mäng :D

                    Ja suures pildis 50NL-is regulari vastu rake on väga-väga raske biitida

                    Comment

                    • Codecci
                      Luuramas Naisteturniire
                      • Nov 2008
                      • 7574

                      #11
                      Re: J9o 3bpotis vs miinuses reg

                      Algselt postitas trasadonkad Vaata postitust
                      suht HU võhik aga kui mitte 3bettida siis kas flattida pre poleks ok?
                      By default 2.3x avangu vastu HU-s mängitakse OOP vast ~ 70% käsi kui mitte rohkem ja nendest 3betitakse ~ 15, maksimaalselt 20%. Flattimisrange näeks siis välja umbes selline:


                      See muidugi illustreeriv pilt (et näidata, kui looselt flatitakse avanguid) selles mõttes, et osad käed sealt sobiks ühel või teisel põhjusel 3bettimiseks ja QJ, KT tüüpi käsi pole eriti mõtet pea kunagi 3bettida imo :P

                      Comment

                      Working...