Tähelepanu kõik HUSNG grinderid ja Sharkystratori kasutajad!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • simenkon
    Grinder
    • Dec 2011
    • 525

    #1

    Tähelepanu kõik HUSNG grinderid ja Sharkystratori kasutajad!

    Kuna .ee Pokerstarsi versiooni kasutatakse ilmselt uuenduste testimiseks, sest meie playerpool on üks väiksemaid, et vältida suuri bug´e jms jamasid, siis viimase Pokerstarsi uuendusega tekkisid jamad heads up sit and go lobbydes. Kui vana versiooniga nägi harva, et "full" või "completed" turniiri oleks näha lobbydes, siis pärast viimast uuendust jäävad need tühjade lobbyde juurde n-ö hõljuma oma 4-5ks sekundiks, mis on väga häiriv ja raskendab turnadele registreerimist. Suurem probleem on see, et Sharkystrator on tunduvalt aeglasem selle tõttu, kuna skännib eraldi ka "full" ja "completed" turniire, seega saavad .ee mängijad oluliselt vähem mänge. Hetkel on lahendus selline, et Sharkystratori looja Marko tegi nii, et Sharkystrator töötaks ka eelmise Pokerstarsi versiooniga. Seega Pokerstarsi viimast uuendust ei tohi peale lasta!!! Marko palus seda edasi öelda, et ei tuleks tema juurde inimesed jutuga, et "miks sharky ei tööta". Kui olete juba peale lasknud, siis copyge Starsi backup folderis olevad failid Starsi peakausta ja saate jälle vana versiooni kasutada. Supporti on juba kirjutatud ning probleemiga tegeletakse.

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
    Last edited by simenkon; 16.09.13, 08:38.
  • tafka31
    Grinder
    • Dec 2009
    • 853

    #2
    Re: Tähelepanu kõik HUSNG grinderid ja Sharkystratori kasutajad!

    Ma pole viimast update´i teinud aga eile terve päeva oli sharky ikka suht uimane. Tundus ka, et teistel mängijatel uimas see kuna päev läbi regasin käsitsi ja üliharva tuli simul-sit.

    Comment

    • tafka31
      Grinder
      • Dec 2009
      • 853

      #3
      Re: Tähelepanu kõik HUSNG grinderid ja Sharkystratori kasutajad!

      Starsi avamisel lööb ette:

      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


      Tegin upgrade´i ära ja kohe see pull nende running sng´de lobbydega.
      Copysin backup kaustast failid peakausta ja käivitasin uuesti starsi ning jälle see silt ees.

      Any ideas?

      Comment

      Working...