$200 HT, fish limp/raiseb

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • andu_andu
    Pokkerihai
    • Jan 2009
    • 4050

    #1

    $200 HT, fish limp/raiseb

    esimesed 3 buttonit avas minraisega ja BB-l pole midagi erilist toimunud. Kas +ev callida siin ? mis on hero callinrange / raise range ?


    PokerStars No-Limit Hold'em, 200 Tournament, 10/20 Blinds (2 handed) - PokerStars Converter Tool from http://www.flopturnriver.com

    SB (t620)
    Hero (BB) (t380)

    Hero's M: 12.67

    Preflop: Hero is BB with K, 9
    SB calls t10, Hero bets t60, SB raises to t120
    Last edited by andu_andu; 12.06.13, 18:57.
  • simenkon
    Grinder
    • Dec 2011
    • 525

    #2
    Re: $200 HT, fish limp/raiseb

    Ei usu, et +EV on.

    Comment

    • andu_andu
      Pokkerihai
      • Jan 2009
      • 4050

      #3
      Re: $200 HT, fish limp/raiseb

      KTo, KTs ?

      Comment

      • simenkon
        Grinder
        • Dec 2011
        • 525

        #4
        Re: $200 HT, fish limp/raiseb

        Väga harva kui mingit imelikku kätt sellisel olukorras näeb imo. JJ+ alates vast, Ax ka ilmselt mitte väga, vb kui siis AT+ ehk ja kui täieliku fishiga tegu, siis võivad mingi 93o tüüpi käed ka ranges olla. KTo ja KTs ka viskaks maha, kuna population tendency siiski JJ+ seal suht. Mis ise arvad?

        Comment

        • hrlohe
          Pokkerihai
          • Mar 2011
          • 2346

          #5
          Re: $200 HT, fish limp/raiseb

          K9s oleks bottom call, kõik ässad millega sedasi attackin, lükkan ka sisse

          E: fissi vastu ässa lükkan sisse pre, ka AK seal, ainult tugevad poketid on siis millega üle lükata
          Last edited by hrlohe; 12.06.13, 20:01.

          Comment

          • andu_andu
            Pokkerihai
            • Jan 2009
            • 4050

            #6
            Re: $200 HT, fish limp/raiseb

            2+2 just vaatasin sarnane teema:
            limp/shove
            http://forumserver.twoplustwo.com/18...mp-ai-1339994/

            Comment

            • simenkon
              Grinder
              • Dec 2011
              • 525

              #7
              Re: $200 HT, fish limp/raiseb

              Limpjammi callin ka kergemini ära, aga selline 3b to 120 suht nuts üldiselt imo (vb selektiivne mälu).

              Comment

              • gamblingFTW
                Vana Tegija
                • Aug 2012
                • 1122

                #8
                Re: $200 HT, fish limp/raiseb

                close.

                Selles spotis ma ei usu, et meil üldse vahet on kas käes on K9o või K6o, sest ilmselt mängime ainult K peale selles olukorras. Suited annaks kõvasti juurde, sest kui floppame FD , siis meil on flopis vaja 34% EQ ja saame õige prize'i. Võtame villaini rangeks AA-99 nt... Hitime K 1/6 kordadest 16,7%. PF on meie equity 23,3% selle rangei vastu aga pf meil otseseid oddse ei ole ( 42% oleks pf vaja, kui jammiksime üle ja eeldaksime, et meil pole FE't). Kui floppame Kxx flopi, siis oleme 73% favor, selle range'i vastu. Ehk siis 16,7% kordadest saame 73% kogu potist kätte eeldades, et rahad lähevad post sisse. 0.73x760=555.
                60/555=0.108 ehk 10,8%. Peame investeerima ca. 11%, et võita 16,7% kordadest vms...ehk siis kasulik callida. ei usu, et selle liini ranges väga palju paska on vaid ainult pocketid. Suited calliks kindlamalt, see tundub liiga close.
                ses suhtes me ei saa eeldada, et stackid lähevad post sisse ja kui hitime Kx siis peaks Khigh flop olema,sest Ax võib seal ranges ka olla jne.

                kiire analüüs, võib puitu olla... :)

                e: palju poste ka vahele tulnd juba

                Comment

                • hrlohe
                  Pokkerihai
                  • Mar 2011
                  • 2346

                  #9
                  Re: $200 HT, fish limp/raiseb

                  Algselt postitas andu_andu Vaata postitust
                  2+2 just vaatasin sarnane teema:
                  limp/shove
                  http://forumserver.twoplustwo.com/18...mp-ai-1339994/
                  limp shove on seal poket ja Ax mostly, KQs on seal snapcall (AA KK ei limp-shove üldiselt)

                  Comment

                  • hrlohe
                    Pokkerihai
                    • Mar 2011
                    • 2346

                    #10
                    Re: $200 HT, fish limp/raiseb

                    Algselt postitas gamblingFTW Vaata postitust
                    close.

                    Selles spotis ma ei usu, et meil üldse vahet on kas käes on K9o või K6o, sest ilmselt mängime ainult K peale selles olukorras. Suited annaks kõvasti juurde, sest kui floppame FD , siis meil on flopis vaja 34% EQ ja saame õige prize'i. Võtame villaini rangeks AA-99 nt... Hitime K 1/6 kordadest 16,7%. PF on meie equity 23,3% selle rangei vastu aga pf meil otseseid oddse ei ole ( 42% oleks pf vaja, kui jammiksime üle ja eeldaksime, et meil pole FE't). Kui floppame Kxx flopi, siis oleme 73% favor, selle range'i vastu. Ehk siis 16,7% kordadest saame 73% kogu potist kätte eeldades, et rahad lähevad post sisse. 0.73x760=555.
                    60/555=0.108 ehk 10,8%. Peame investeerima ca. 11%, et võita 16,7% kordadest vms...ehk siis kasulik callida. ei usu, et selle liini ranges väga palju paska on vaid ainult pocketid. Suited calliks kindlamalt, see tundub liiga close.
                    ses suhtes me ei saa eeldada, et stackid lähevad post sisse ja kui hitime Kx siis peaks Khigh flop olema,sest Ax võib seal ranges ka olla jne.

                    kiire analüüs, võib puitu olla... :)

                    e: palju poste ka vahele tulnd juba
                    mmm jeez, ise mõtlesin ka põmst nii, aga arvan, et K6s näiteks ei oleks call vaid K9s oleks ikkagi bottom, kuna seal on ikkagi natuke random käsi ka sees ja tahaks et oleks ka natuke connected
                    Last edited by hrlohe; 12.06.13, 20:27.

                    Comment

                    • gamblingFTW
                      Vana Tegija
                      • Aug 2012
                      • 1122

                      #11
                      Re: $200 HT, fish limp/raiseb

                      haha see 2+2 teema huumor ju :D

                      JefferyPL1: Is it so **** strange that I want an opinion from better players? Don`t you think that fish on 60s level has different tendencies than fish on 200s level? But nevermind, lets play lotto and don`t care about **** details. When you don`t have anything interesting to say, just don`t post.

                      omahaxpert: i prob fold this, i don't know what my general calling range is, pop tendency dictates a lot here...
                      omahaxpert:i change mind, now i think i call.
                      omahaxpert: u want expert advice, you got it bro. ur welcome.

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #12
                        Re: $200 HT, fish limp/raiseb

                        Algselt postitas andu_andu Vaata postitust
                        2+2 just vaatasin sarnane teema:
                        limp/shove
                        http://forumserver.twoplustwo.com/18...mp-ai-1339994/
                        lugesin ka seda teemat mõned päevad tagasi ja shove hoopis teine. seal ka kommentaar

                        Algselt postitas pavels4444
                        thats a bad range imo


                        i dont think AA and KK will reraise AI often, its gonna be more likely 22-JJ, maybe QQ, A2-AK(s), sometimes random brodways and few random bluffs


                        i think we have the odds to call w KQs even against a purely value range
                        antud käes call on kindlalt viga. shove või fold. sest sa pead mängima veel postflopi OOP ja teed seal veel rohkem vigu.

                        pres fishi vastu ma ei isoks 60 vaid 40-50. arvan, et 50 on best. saad ju anyway postflop betsizingu manipuleerida ja implied oddsid neile ei tööta, sest nad teevad long runnis nii sittasid calle.

                        Comment

                        • andu_andu
                          Pokkerihai
                          • Jan 2009
                          • 4050

                          #13
                          Re: $200 HT, fish limp/raiseb

                          Algselt postitas ranka Vaata postitust
                          antud käes call on kindlalt viga. shove või fold. sest sa pead mängima veel postflopi OOP ja teed seal veel rohkem vigu.

                          pres fishi vastu ma ei isoks 60 vaid 40-50. arvan, et 50 on best. saad ju anyway postflop betsizingu manipuleerida ja implied oddsid neile ei tööta, sest nad teevad long runnis nii sittasid calle.
                          Ei nõustu, et teeme fishi vastu postflop rohkem vigu(vb vea määratlus meil erinev) ja shove/fold olukord. Pigem tõstaks preflop just rohkem, et saada rohkem preflop fold equityt ja ei peaks postflop mängima OOP. Väikse tõstega saab vastane põhimõtteliselt iga käega +ev-lt callida ja preflop FE olematu, mis on suur osa meie profitist antud olukorras
                          Last edited by andu_andu; 13.06.13, 10:27.

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #14
                            Re: $200 HT, fish limp/raiseb

                            Mul ei ole enam käsi ja seega sampled jäävad väga väikeseks.

                            Tegin filtri:
                            • positsioon BB
                            • raised preflop (2BET)
                            • võtsin rangest välja 88-AA

                            Lambi käte vaatamisel tundus filter õige.

                            Siis lisasin panuste suurused

                            1. raise suurus 2BB
                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                            2. raise suurus 3BB
                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                            3. raise suurus 40-50 chippi (täpsuse mõttes tegin)
                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                            Mul väikese sample peale näitavad suht OK tulemusi ning biidin BB-d positiviise tulemiga. Küsimus ongi samples, ja teil on suuremad andmebaasid, et kiirelt üle vaadata. Nii või naa olete teinud misclicke ja vahest väiksema raise, vahest suurema.

                            Võrrelda võiks veel panuste suurusi: t70 vs t60 vs t80, et leida populatsiooni vastu parim suurus.

                            EDIT: parandasin pildid. aga fishi probleem ongi, et temaga saab postflop manipuleerida ja lollitada. teinekord ei ole tähis, mis on panuse suurus - ta callib või foldib ikka. ta ei mõista pot oddse ega implied oddse ega fold equityt ega käe lugemist. muidu ta ei oleks fish ja muidu ta ei limp-raiseks ilma readita ega mängiks 23o OOP.

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #15
                              Re: $200 HT, fish limp/raiseb

                              Tegin veel filtred võrdlemaks FE-d.

                              Raise suurus t40 (t20 to t40), et siis on kõige sügavamad stäkid. Kokku 102 juhtu ja 58 chippi per hand. Selles 9 korral võitsin käe preflopis ehk tõesti FE on olematu. t50 korral oli 73 kätt ja võitsime 23 korral pres. t60 94 korda ja 25 korral.

                              Mul on sampled nii paganlikud väikesed, aga ma arvan, et t50 vs t60 on FE vahe olematu ning ma olen päris kindel, et initsiatiiviga suudaksid ka väga weak range vastu mängida top 30-40% range minraisega. Hoiad ju vastasel 23o tüüpi käed sees ja need ei tohiks never-ever olla +EV tugeva range vastu, eriti kui postflop skillidel nii suur vahe.

                              Comment

                              Working...