NL25, Hero pöörab ohtlikul laual top 2, villain donkbetib väikselt

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • overbet
    Pokkerihai
    • Sep 2010
    • 1620

    #1

    NL25, Hero pöörab ohtlikul laual top 2, villain donkbetib väikselt

    Merge No-Limit Hold'em, $0.25 BB (2 handed) - Merge Converter Tool from http://www.flopturnriver.com

    Hero (SB) ($25)
    BB ($56.08)

    Preflop: Hero is SB with J, 8
    Hero bets $0.50, BB calls $0.25

    Flop: ($1) J, 4, 7 (2 players)
    BB bets $0.66, Hero raises $3, BB calls $2.34

    Turn: ($7) 8 (2 players)
    BB bets $2, Hero?

    Villain 58/48/1 31 käe peale, 19% callib BTN openit, donkbet 67%(3)

    Kas parem liin oleks turnis raise-callida või lihtsalt turn ja river maha callida ja odavalt showdownile jõuda? Raise-fold ei tule ilmselt kõne alla?
  • Murdock
    Grinder
    • Jun 2010
    • 690

    #2
    Re: NL25, Hero pöörab ohtlikul laual top 2, villain donkbetib väikselt

    call

    Comment

    • harryahven
      Pokkerihai
      • Dec 2009
      • 1964

      #3
      Re: NL25, Hero pöörab ohtlikul laual top 2, villain donkbetib väikselt

      tundub veidi blocking-betina see 2 doltsi, ma paneks otsa ise ja calliks shove. lisaks kui tal fd, saad valuet ja mõne jubeda riveri järgi chekkida ja kui ta ei kompliidi oma fd-d, siis võib vabalt check-foldida, imo suht hea value koht.

      Comment

      • C-3PO
        Jube Noob
        • Mar 2012
        • 101

        #4
        Re: NL25, Hero pöörab ohtlikul laual top 2, villain donkbetib väikselt

        Teeks korraliku raise mingi 8 või nii ja kui shoveb siis calliks. Kui oleks deepim, siis isegi foldiks shove vastu. Eales ei calliks.

        Comment

        • timz0333
          Pokkeritark
          • Mar 2009
          • 6322

          #5
          Re: NL25, Hero pöörab ohtlikul laual top 2, villain donkbetib väikselt

          Algselt postitas harryahven Vaata postitust
          tundub veidi blocking-betina see 2 doltsi, ma paneks otsa ise ja calliks shove. lisaks kui tal fd, saad valuet ja mõne jubeda riveri järgi chekkida ja kui ta ei kompliidi oma fd-d, siis võib vabalt check-foldida, imo suht hea value koht.
          +2

          Comment

          • overbet
            Pokkerihai
            • Sep 2010
            • 1620

            #6
            Re: NL25, Hero pöörab ohtlikul laual top 2, villain donkbetib väikselt

            Käsi läks edasi nii:

            Hero raises $8.25, BB raises $50.58 (All-In), Hero calls $13.25 (All-In)

            River: ($50) 6 (2 players, 2 all-in)

            Total pot: $50


            Hero had J, 8 (two pair, Jacks and eights).
            BB had 6, 5 (flush, Jack high).
            Outcome: BB won $80.58

            Tundub, et wp ikkagi, hakkasin alguses kahtlema endas.

            Comment

            • Codecci
              Luuramas Naisteturniire
              • Nov 2008
              • 7574

              #7
              Re: NL25, Hero pöörab ohtlikul laual top 2, villain donkbetib väikselt

              Ise floppi ei raiseks, aga IP väga halb ei ole, sizing ainult jube suur. Turni raiseks, sest enda kogemuse põhjal see donkbet on mingi selline tugev draw/semi-made hand millega odavalt tahetakse showdownile saada, Jx ristiga, Ac7x vms.

              Raise fold tuleb ikka kõne alla, kui just minraise ei saa siis raise-foldingi selle turni.

              Comment

              • Codecci
                Luuramas Naisteturniire
                • Nov 2008
                • 7574

                #8
                Re: NL25, Hero pöörab ohtlikul laual top 2, villain donkbetib väikselt

                Hmm samas jube vähe jääb callida, 25NL lambifish võib seal mingi JXc shoveda küll piisavalt tihti ehk... Not sure kas peale raise call, aga raiseks igatahes küll :)

                Comment

                • overbet
                  Pokkerihai
                  • Sep 2010
                  • 1620

                  #9
                  Re: NL25, Hero pöörab ohtlikul laual top 2, villain donkbetib väikselt

                  Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                  Ise floppi ei raiseks, aga IP väga halb ei ole, sizing ainult jube suur. Turni raiseks, sest enda kogemuse põhjal see donkbet on mingi selline tugev draw/semi-made hand millega odavalt tahetakse showdownile saada, Jx ristiga, Ac7x vms.

                  Raise fold tuleb ikka kõne alla, kui just minraise ei saa siis raise-foldingi selle turni.
                  Kui turni juba as played raise-foldima minna, kas siis peaks sizingu ka väiksemaks võtma, mingi 6,5$ peale, et foldimisruumi oleks? Anyway tyvm, et kogenud midstakes mängija viitsib minusugusele micromehele vastata.

                  Comment

                  • Codecci
                    Luuramas Naisteturniire
                    • Nov 2008
                    • 7574

                    #10
                    Re: NL25, Hero pöörab ohtlikul laual top 2, villain donkbetib väikselt

                    No sellele pole raise tehes mõelda vaja, sest meie eesmärk max value halvematelt kätelt saada. Ja kui shit hits the fan siis tuleb vastavalt reageerida (s.t. antud käes, muidu on ikka hea ette mõelda mis plaan kogu käeks on) :)

                    Aga üle 3.5x ma anyway ei raiseks isegi for value, $6-7 paras.

                    Comment

                    Working...