NL10 HU Hero mängib kuidas?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • H2O
    Õpihimuline Mängur
    • Nov 2008
    • 362

    #1

    NL10 HU Hero mängib kuidas?

    Kas intsta all in või call ja turn all in / Või kuidas te mängiksite sellist flopi üldse
    Vastane: http://www.pokertableratings.com/ipo...earch/GasGIANT
    80/64/ 3bet 18(45) / raise donkbet 25 käsi 137
    Hero (BB): $18.30
    BTN/SB: $11.30

    Pre Flop: ($0.15) Hero is BB with A A
    BTN/SB raises to $0.20, Hero raises to $0.70, BTN/SB calls $0.50

    Flop: ($1.40) 7 8 9 (2 players)
    Hero bets $1.20, BTN/SB raises to $3.75, Hero ????
    Last edited by H2O; 25.12.12, 00:47.
  • rynno
    Grinder
    • Feb 2009
    • 511

    #2
    Re: NL10 HU Hero mängib kuidas?

    easy shove sisse ja kukerpall ( või tiritamm)

    Comment

    • q_q
      dibs esimesele naisele, kes siia satub
      • Jan 2011
      • 6303

      #3
      Re: NL10 HU Hero mängib kuidas?

      j2nes kaarte ei m2ngi

      pohui all in

      Comment

      • C-3PO
        Jube Noob
        • Mar 2012
        • 101

        #4
        Re: NL10 HU Hero mängib kuidas?

        Hero shoveb ja proovib mitte klaviatuuri märjaks nutta, kui näeb kui palju rake maksab.

        Comment

        • supernova66666
          Grinder
          • Nov 2012
          • 732

          #5
          Re: NL10 HU Hero mängib kuidas?

          isegi kui tal rida võime riverisse neliku kokku saada, all in

          Comment

          • Codecci
            Luuramas Naisteturniire
            • Nov 2008
            • 7574

            #6
            Re: NL10 HU Hero mängib kuidas?

            Shove, liiga palju kaarte rikuvad ta käe ära ja ta shutdownib tihti ja meil jääb raha saamata. Ja kui ta nii suure raise teeb siis suure tõenäosusega sügeleb sisse ajada :)

            Comment

            • timz0333
              Pokkeritark
              • Mar 2009
              • 6322

              #7
              Re: NL10 HU Hero mängib kuidas?

              3bet preflop suuremalt

              Comment

              • Codecci
                Luuramas Naisteturniire
                • Nov 2008
                • 7574

                #8
                Re: NL10 HU Hero mängib kuidas?

                3.5x minu jaoks küll standard vs minraise.

                Comment

                • q_q
                  dibs esimesele naisele, kes siia satub
                  • Jan 2011
                  • 6303

                  #9
                  Re: NL10 HU Hero mängib kuidas?

                  veits yle 100bb ja v6ib tugeva k2ega rohkem kyll panna siin

                  Comment

                  Working...