NL200HU

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • leits
    Hundinui
    • Apr 2009
    • 9562

    #1

    NL200HU

    Vastane mingi räme agro fish .. 3b oli mingi 63 150 käe peale..

    Poker Stars $1/$2 No Limit Hold'em - 2 players - View hand 1844677
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    BB: $439.81
    Hero (BTN/SB): $200.00

    Pre Flop: ($3.00) Hero is BTN/SB with 6 6
    Hero raises to $4, BB raises to $12, Hero ??

    Kui tihti shovete siin sellise tardi vatsu, või ootaksite pigem mingi 88+ sarnast kätt`? Callida ma väga ei tahaks, kuna enam,us boardid on kinda fucked 66te jaoks ning sealt tuleb minimaalselt 2 bulletit ..
  • fyte
    Pokkerihai
    • Jun 2010
    • 3378

    #2
    Re: NL200HU

    Ship > call > fold imo. 63st protsendist ~4.5% biidib sind, seega edestad üle 90% tema 3bettivaid käsi.
    Kui 3b-sizing oleks olnud tema poolt suurem, siis eelistaks foldi callile though.
    Last edited by fyte; 04.08.12, 13:35.

    Comment

    • Kotkas1000
      Pokkerihai
      • Nov 2009
      • 2305

      #3
      Re: NL200HU

      Variatsiooni suureks ei taha jada, siis on call täitsa omal kohal minu arust, kuna ta sizeing on retarded.

      Comment

      • leits
        Hundinui
        • Apr 2009
        • 9562

        #4
        Re: NL200HU

        Tema sizing on täiesti std imo pf .. Nagu ma mainisin siis callides enamus flopid on suht sitad + arvestades et suht barrel happy ka tuleb suht hero callima hakata ..

        Comment

        • fyte
          Pokkerihai
          • Jun 2010
          • 3378

          #5
          Re: NL200HU

          PF standard? O_o

          Comment

          • leits
            Hundinui
            • Apr 2009
            • 9562

            #6
            Re: NL200HU

            fishi 3bet on täiesti standard sizinguga pf pidasin silmas.. nad panevad ju vastavalt nuppudele mis neil saada on, mitte ei loe blinde kokku palju panema peaks..

            Comment

            • KristjanLaas
              Pokkeritark
              • Oct 2009
              • 6450

              #7
              Re: NL200HU

              miks sa 4b ei hakka?

              Comment

              • Hullapple
                Õpihimuline Mängur
                • Aug 2009
                • 364

                #8
                Re: NL200HU

                Algselt postitas leits Vaata postitust
                Tema sizing on täiesti std imo pf .. Nagu ma mainisin siis callides enamus flopid on suht sitad + arvestades et suht barrel happy ka tuleb suht hero callima hakata ..
                no suht raske koht....shove>fold(kui pole mune et post flop callida)>call

                Comment

                • q_q
                  dibs esimesele naisele, kes siia satub
                  • Jan 2011
                  • 6303

                  #9
                  Re: NL200HU

                  obv call

                  Comment

                  • fyte
                    Pokkerihai
                    • Jun 2010
                    • 3378

                    #10
                    Re: NL200HU

                    Kuidas fold sellise sizingu vastu üldse kõne alla tuleb kui 1) implied oddsid on üüratud, 2) ca neljandik (puusalt pakkudes) runoute on sobivad maha callimiseks südamerahuga, kui mitte rohkem.

                    Comment

                    • q_q
                      dibs esimesele naisele, kes siia satub
                      • Jan 2011
                      • 6303

                      #11
                      Re: NL200HU

                      Algselt postitas fyte Vaata postitust
                      Kuidas fold sellise sizingu vastu üldse kõne alla tuleb kui 1) implied oddsid on üüratud, 2) ca neljandik (puusalt pakkudes) runoute on sobivad maha callimiseks südamerahuga, kui mitte rohkem.
                      jah aga miks sa 66 shipida tahad?

                      call>>>>ship imo

                      Comment

                      • C-3PO
                        Jube Noob
                        • Mar 2012
                        • 101

                        #12
                        Re: NL200HU

                        Fold on -ev, Call on +ev, ship paistab esmapilgul retarded, aga kui keegi viitsib arvutada siis oleks tänulik.

                        Comment

                        • leits
                          Hundinui
                          • Apr 2009
                          • 9562

                          #13
                          Re: NL200HU

                          Leidsid -ev ja +ev väljendid googeldades vää?

                          Comment

                          • C-3PO
                            Jube Noob
                            • Mar 2012
                            • 101

                            #14
                            Re: NL200HU

                            200$ ajas nii tilti w?

                            Comment

                            • Ghost0
                              Vana Tegija
                              • Oct 2008
                              • 1335

                              #15
                              Re: NL200HU

                              Algselt postitas fyte Vaata postitust
                              Ship > call > fold imo.
                              This imo. Ma arvan millegipärast, et callides ei saa seda nii profitable mängida kui shovedes, eriti kui vastane barreldab palju. Samas ei kujuta ette kui suur see vahe on ja kuulaks huviga veel arvamusi..

                              Comment

                              Working...