Tere,
mängin siis juba mitmendat kuud mikroleveli hypereid ja EV joon on ilusti üles liikunud, kuid nüüd mingi 1000 mängu olen täiesti BE jooksnud, ise tunnen, et keskendun korralikult ja mängin nagu head mängu, kuid ei liigu kuhugi poole see joon. Kindlasti on top rangesse jooksmist ka palju, aga äkki on mingid suured leak'id sees siiski. Kui keegi viitsib vaadata ja mõned kommentaarid visata, oleks äärmiselt tore:). Üritasin ka ise juurde rääkida ja oma mõttekäike selgitada, kuid hoiatan ette juba ära, et suvalist möla on ka üsna palju, kuna mängud sattusid päeva lõppu ja olin ligi 100 mängu eelnevalt juba mänginud ja keskendumine pisut kannatas. Vast pole hullu
.
mängin siis juba mitmendat kuud mikroleveli hypereid ja EV joon on ilusti üles liikunud, kuid nüüd mingi 1000 mängu olen täiesti BE jooksnud, ise tunnen, et keskendun korralikult ja mängin nagu head mängu, kuid ei liigu kuhugi poole see joon. Kindlasti on top rangesse jooksmist ka palju, aga äkki on mingid suured leak'id sees siiski. Kui keegi viitsib vaadata ja mõned kommentaarid visata, oleks äärmiselt tore:). Üritasin ka ise juurde rääkida ja oma mõttekäike selgitada, kuid hoiatan ette juba ära, et suvalist möla on ka üsna palju, kuna mängud sattusid päeva lõppu ja olin ligi 100 mängu eelnevalt juba mänginud ja keskendumine pisut kannatas. Vast pole hullu
.
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

Comment