NL50 hea käsi, raske board

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • IsandJoberst
    Õpihimuline Mängur
    • Dec 2008
    • 326

    #1

    NL50 hea käsi, raske board

    MP1: 16/12, agro 2.9 , 3bet 4 , 2.7k sample
    Raise flop CB 14%, raise turn CB 20%

    Cassava Poker $0.25/$0.50 No Limit Hold'em - 8 players
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    UTG: $78.26
    Hero (UTG+1): $50.00
    MP1: $66.68
    MP2: $21.13
    CO: $25.50
    BTN: $12.25
    SB: $50.25
    BB: $27.44

    Pre Flop: ($0.75) Hero is UTG+1 with J K
    1 fold, Hero raises to $1.50, MP1 calls $1.50, 5 folds

    Flop: ($3.75) 7 T Q (2 players)
    Hero bets $2.50, MP1 calls $2.50

    Turn: ($8.75) 9 (2 players)
    Hero bets $5.56, MP1 raises to $16, Hero calls $10.44

    River: ($40.75) T (2 players)
    Hero checks, MP1 bets $30, Hero ?
  • qbj0hn
    Auk on auk. FAKT!
    • Nov 2008
    • 7091

    #2
    Re: NL50 hea käsi, raske board

    Kui mingeid spets reade pole siis leiab vast foldi küll. Teoreetiliselt meil ainult bluffcatcher.
    Statsid on ka siuksed rohkem tightimad kui average FR grinderil, ei saa siin muud oodata kui flushi või fullerit. At best split, aga seda ma isegi sügavalt kahtlen kuna nii tight mängija ei raiseks seda flushist turni for value vaid calliks. Riveri bet on ikka ülitugev ka, vaevalt, et siuke mängija tuimalt bluffiks siukse beti ära järsku. (mingi üliväike võimalus on siiski kuna turn c-bet raise average suurem)...
    Turni ja riveri agro factor on suurem kui flopil?
    Last edited by qbj0hn; 15.06.12, 14:59.

    Comment

    • IsandJoberst
      Õpihimuline Mängur
      • Dec 2008
      • 326

      #3
      Re: NL50 hea käsi, raske board

      Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
      Turni ja riveri agro factor on suurem kui flopil?
      Aggro total: 2.9
      flop: 4.3
      turn: 2.2
      river: 1.3

      Comment

      • qbj0hn
        Auk on auk. FAKT!
        • Nov 2008
        • 7091

        #4
        Re: NL50 hea käsi, raske board

        Mnja, very unlikely, et barreldab seal.
        Seega jään enda jutu juurde.

        Comment

        • Ghost0
          Vana Tegija
          • Oct 2008
          • 1335

          #5
          Re: NL50 hea käsi, raske board

          j0hn'i jutuga nõus, üsna lihtne fold riveril.

          Comment

          • fyte
            Pokkerihai
            • Jun 2010
            • 3378

            #6
            Re: NL50 hea käsi, raske board

            Hmm, esmapilgul võib tõesti tunduda, et kerge fold, aga kui arvestada infot villaini kohta, siis sellised agrod regid standardina raisevad ka FD flopil, rääkimata settidest jms. Turni raise 2pr/setiga tema poolt oleks samuti küllaltki ebaharilik - pakuks et küllaltki tihti on tal seal hoopis mingi Ahx draw, mis missis.

            Comment

            • q_q
              dibs esimesele naisele, kes siia satub
              • Jan 2011
              • 6303

              #7
              Re: NL50 hea käsi, raske board

              hmm yep nuts pole vastase ranges kuid meie omas on ja ta ikkagi shoveb river, samas see sitt kaart talle et bluffida

              mis need raise % t2pselt t2hendavad? oskad kirjeldada mis kohtades ta agro on?

              ise neid statse pole kunagi kasutanud vaid on lihtsalt readid regularide kohta/tunnetus jne. raise flop 14% kyll aga on see for value? mis boarde bluff raiseb jne, mingid readid aitaks

              tundub et selline koht kus v6ib m6lemale poole minna ja oleneb v2ga game flowst, nt muus lauas n2inud kus kaotab pote jne et v6ib tilted vms, sest nagu 6eldud full house pole pmslt ta ranges kuid meie omas v6ib vabalt olla ja ei n2e millelt ta 3/4 psb value v6tab

              ^ see pole halb board kus fd flatida tho

              Comment

              • Ghost0
                Vana Tegija
                • Oct 2008
                • 1335

                #8
                Re: NL50 hea käsi, raske board

                Ma enne ei pannud tähelegi, aga millega MP1 UTG avangut üldse callib? 16/12 peaks seda ikka väga kitsa rangega tegema. Pakun, et call open on mingi 5%? ehk middle pocketid ja mõned suuremad broadwayd.
                Sellisel juhul FD väga vähe ta ranges ja FH on ka flopi actioni järgi üsna küsitav.

                Üsna huvitavaks kisub see käsi :)

                Comment

                • qbj0hn
                  Auk on auk. FAKT!
                  • Nov 2008
                  • 7091

                  #9
                  Re: NL50 hea käsi, raske board

                  Algselt postitas fyte Vaata postitust
                  sellised agrod regid...
                  Tänapäeval see juba agro? Antud infost loen ainult ühe agro asja välja mis on turni raise.
                  Ok, flop 4.3 averages kõrgem veits.
                  2.7k kätt sample 16/12 3bet4, siuke täiesti alla keskmise regular ju FR-is?

                  Comment

                  • IsandJoberst
                    Õpihimuline Mängur
                    • Dec 2008
                    • 326

                    #10
                    Re: NL50 hea käsi, raske board

                    Algselt postitas q_q Vaata postitust
                    hmm yep nuts pole vastase ranges kuid meie omas on ja ta ikkagi shoveb river, samas see sitt kaart talle et bluffida

                    mis need raise % t2pselt t2hendavad? oskad kirjeldada mis kohtades ta agro on?

                    ise neid statse pole kunagi kasutanud vaid on lihtsalt readid regularide kohta/tunnetus jne. raise flop 14% kyll aga on see for value? mis boarde bluff raiseb jne, mingid readid aitaks

                    tundub et selline koht kus v6ib m6lemale poole minna ja oleneb v2ga game flowst, nt muus lauas n2inud kus kaotab pote jne et v6ib tilted vms, sest nagu 6eldud full house pole pmslt ta ranges kuid meie omas v6ib vabalt olla ja ei n2e millelt ta 3/4 psb value v6tab

                    ^ see pole halb board kus fd flatida tho
                    Need raise % selleks, et ta on piisavalt agro, et ta raiseks FD ja setiga flopis.
                    Senini on tundunud solid mängijana, millegi erilisega silma pole hakanud. Ka ei meenu, et oleks omavahel mõne suurema poti mänginud.
                    Sample tema vastu on kogutud ilmselt nl20/nl30 peamiselt, sest nl50 lihtsalt olen hakkanud võtma paar lauda kui näen, et suur fish/fishid on lauas.

                    Comment

                    Working...