NL 2 KK vastane all in, paar lauas

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • raidz
    Julm Donk
    • Aug 2010
    • 86

    #1

    NL 2 KK vastane all in, paar lauas

    PokerStars No-Limit Hold'em, $0.02 BB (8 handed) - PokerStars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    MP2 ($2.06)
    CO ($3)
    Button ($3.66)
    SB ($1.81)
    BB ($5.30)
    UTG ($1.87)
    UTG+1 ($0.56)
    Hero (MP1) ($2.03)

    Preflop: Hero is MP1 with K, K
    UTG bets $0.04, 1 fold, Hero raises to $0.16, 5 folds, UTG calls $0.12

    Flop: ($0.35) J, 5, 3 (2 players)
    UTG checks, Hero bets $0.20, UTG calls $0.20

    Turn: ($0.75) J (2 players)
    UTG bets $1.51 (All-In), [color=#666666][i]Hero ?
  • Cypher0
    Pokkerihai
    • Jan 2010
    • 1512

    #2
    Re: NL 2 KK vastane all in, paar lauas

    Mis vastane? Kui tundmatu ja pole silma jäänud millegi kahtlasega, siis foldin. Ja jätan meelde.

    Comment

    • totaldonk
      Grinder
      • Dec 2009
      • 914

      #3
      Re: NL 2 KK vastane all in, paar lauas

      mina küll ei tahaks foldida kui tundmatu on. tundub kuidagi nii pocket a.la 88

      Comment

      • pikk28
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 6695

        #4
        Re: NL 2 KK vastane all in, paar lauas

        totaalse dongiga suht nõus. Harva näed J-x vastas. IMO enamus korrad bluffiks keeratud 66-99.
        eks see vastasest olene

        Comment

        • kjmrc
          Pokkerihai
          • Aug 2009
          • 4541

          #5
          Re: NL 2 KK vastane all in, paar lauas

          Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
          totaalse dongiga suht nõus. Harva näed J-x vastas. IMO enamus korrad bluffiks keeratud 66-99.
          eks see vastasest olene
          Rohkem vist pole vajagi öelda, kui tegemist on tundmatuga..

          Comment

          • KristjanLaas
            Pokkeritark
            • Oct 2009
            • 6450

            #6
            Re: NL 2 KK vastane all in, paar lauas

            Aga kui foldida, siis tuleb enne kirjutada "last time, russian" vms, siis nad natuke kardavad ka.

            Seriously though, NL2 mehed peavad seal 5x ka nutsiks ja kuna turni tuli J, siis seda sul pole ja kaitsevad oma kätt selle betiga.
            Last edited by KristjanLaas; 06.06.12, 10:55.

            Comment

            • anatoli grinder
              Õpihimuline Mängur
              • Dec 2010
              • 337

              #7
              Re: NL 2 KK vastane all in, paar lauas

              Algselt postitas Cypher0 Vaata postitust
              Mis vastane? Kui tundmatu ja pole silma jäänud millegi kahtlasega, siis foldin. Ja jätan meelde.
              Mida sa meelde jätad?
              Ei foldi.

              Comment

              • qbj0hn
                Auk on auk. FAKT!
                • Nov 2008
                • 7091

                #8
                Re: NL 2 KK vastane all in, paar lauas

                Miks paljud siin foorumis alati callimis (või siis loose) otsuse teevad kui vastane on tundmatu.

                Vastupidi on just ju, et kui vastane tundmatu siis tuleb pigem aupaklikult suhtuda ja respekti anda kui, et "ah nagunii fish, i call", täiesti vale mindset.
                Me ei tea ju vastasest mitte m-igi, kuidas me siis saame pmst alati call otsuse/nupud erinevates olukordades teha?
                Paljudes strati teemades märganud, et öeldakse "kui vastane tundmatu, bla bla bla call,raise,nupud w/e"
                Tahate oma elu lihtsalt lihtsamaks teha ja ennast uskuma panna, et kui tundmatu siis nagunii fish.
                Sama mis tänaval kõndida ja random inimestele iseloomustusi panna välimuse järgi, et igaüks on lohh.

                Antud olukorras seal NL2 ma ka callin jamh, Jxi ei usu ja pigem mingi madalam pocket vms. Tundub ebaloogiline Jxiga nii paugutada kui juba semi nuts käes või siis veel vähem fulleriga. Antud otsuse tegin lihtsalt arvestades vastase liini.
                Last edited by qbj0hn; 06.06.12, 18:08.

                Comment

                • raidz
                  Julm Donk
                  • Aug 2010
                  • 86

                  #9
                  Re: NL 2 KK vastane all in, paar lauas

                  Mida siis teha tuleks? Siin http://foorum.pokkeriprod.com/showth...da-teha-turnis soovitati foldida ja see on suht sama situatsioon.

                  Comment

                  • qbj0hn
                    Auk on auk. FAKT!
                    • Nov 2008
                    • 7091

                    #10
                    Re: NL 2 KK vastane all in, paar lauas

                    Pole absoluutselt sama situatsioon, täiesti erinev.
                    Fold on kohane tõesti.

                    Comment

                    Working...