Ei leidnud parem kohta kuhu postitada. Üritan võimalikult hästi nüüd seletada.
Vastase kohta nii palju teada, et mängib tihti live turnasid aga mitte midagi erilist.. suhteliselt fishine( imelikud liigutused jnejne). Ühes lauas pole mänginud varem.
Turna algus, mõned käed mängitud. Blindid: 25/25
Utg tõstab 75. vahepeal foldid mina CO pealt callin KQo-ga, sb ja bb callivad.
Flop: K45(masti tõmbega). sb ja bb chkchk, algne agressor betib 125, mina call, ülejäänud fold. kahekesi potis.
Turn: Q, mast kokku ei tulnud. Betib 350, mina otsa 850, tema shoveb....??????
Mis nüüd saab :D
Vastase kohta nii palju teada, et mängib tihti live turnasid aga mitte midagi erilist.. suhteliselt fishine( imelikud liigutused jnejne). Ühes lauas pole mänginud varem.
Turna algus, mõned käed mängitud. Blindid: 25/25
Utg tõstab 75. vahepeal foldid mina CO pealt callin KQo-ga, sb ja bb callivad.
Flop: K45(masti tõmbega). sb ja bb chkchk, algne agressor betib 125, mina call, ülejäänud fold. kahekesi potis.
Turn: Q, mast kokku ei tulnud. Betib 350, mina otsa 850, tema shoveb....??????
Mis nüüd saab :D
TC
Comment