NL200 live, AKs blindi võitlus.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • qbj0hn
    Auk on auk. FAKT!
    • Nov 2008
    • 7091

    #1

    NL200 live, AKs blindi võitlus.

    Üritan nii hästi kui võimalik kätt kirjeldada kuigi kõik meeles ei ole.

    8 mängijat lauas kokku. Mul törts üle 200$ ees, ta coverdab mind ilusti ära.
    Kõik foldivad buttonini ja vend paneb 10$...teen AK clubsiga 25$ sb-lt, BB foldib ja vend callib.

    Flop A107 kõik diamondid. (pot mingi 50 vms)

    Vend actib out of turn ja checkib kogemata, aga tglt minu kord. Ei tea miks, aga checkisin ka, obv vend checkis siis ka.

    Ok turn 10c..checkin vend paneb pool potti, callin..... river täielik blank ei mäletagi mis. Checkin, vend paneb mingi 70% potist.

    Mina istun tangis, sup? Samas ma mõtlen, et peaksin selle riveri callima kui juba turni callisin kuna 5s card täiesti ebaoluline ju. Bluffe ka ta ranges vast rohkem kui value käsi.


    Tüüp oli laua stackleader ja tundus üpris solid mängija, tho 1x pani turnil FDga barreli ja edasi riveril bluffis siis oma missed FD-d. 3bettinud polnud näinud varem, aga callida pre vist meeldis ikka tal.
    Enda imidz suht nit ka antud hetkel, 10-15 minti aint lauas olnud.
    Ise arvan, et mängisin käe väga halvasti pea igal tänaval (oleks võind rohkem 3bettida pre ja flopil c-bettida imo, aga ei teind seda kuna tahtsin pot controllida veits ja small ball pokkerit mängida kuna eriti infot pole veel)
    Lisaks veel kuidas standardis siukse olukorra mängiksite? siuksed mono floppidel AKga top paare tuleb ikka vahete vahel ette.
    Last edited by qbj0hn; 07.05.12, 05:01.
  • qbj0hn
    Auk on auk. FAKT!
    • Nov 2008
    • 7091

    #2
    Re: NL200 live, AKs blindi võitlus.

    Huvitav kas see on liiga obvious või siis liiga raske otsus, et no responses?
    Tahaks ise ka teada saada, selleks ka teema.

    Comment

    • kardaanirist
      Pokkerihai
      • Nov 2009
      • 3675

      #3
      Re: NL200 live, AKs blindi võitlus.

      ma tahtsin siia kirjutada, aga siis mõtlesin, et midagi tarka väga öelda ei ole. ise oleks bettinud flopi ja turni siis bet/foldinud? tõesti ei tea. as played meil käsi suht underrepped. vb peaks callima. oleks lauas ja teaks vastast paremini, siis ehk nats kergem.

      Comment

      • qbj0hn
        Auk on auk. FAKT!
        • Nov 2008
        • 7091

        #4
        Re: NL200 live, AKs blindi võitlus.

        Asi ongi selles, et ma ei tea vastast. Teh live ju, 10-15 mindi jooksul nii vähe käsi mängitud ja selle vähese p6hjal peame otsuse tegema.
        Last edited by qbj0hn; 07.05.12, 16:01.

        Comment

        • udikaz
          Pokkerihai
          • Nov 2009
          • 1946

          #5
          Re: NL200 live, AKs blindi võitlus.

          Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
          Üritan nii hästi kui võimalik kätt kirjeldada kuigi kõik meeles ei ole.

          8 mängijat lauas kokku. Mul törts üle 200$ ees, ta coverdab mind ilusti ära.
          Kõik foldivad buttonini ja vend paneb 10$...teen AK clubsiga 25$ sb-lt, BB foldib ja vend callib.

          Flop A107 kõik diamondid. (pot mingi 50 vms)

          Vend actib out of turn ja checkib kogemata, aga tglt minu kord. Ei tea miks, aga checkisin ka, obv vend checkis siis ka.

          Ok turn 10c..checkin vend paneb pool potti, callin..... river täielik blank ei mäletagi mis. Checkin, vend paneb mingi 70% potist.

          Mina istun tangis, sup? Samas ma mõtlen, et peaksin selle riveri callima kui juba turni callisin kuna 5s card täiesti ebaoluline ju. Bluffe ka ta ranges vast rohkem kui value käsi.


          Tüüp oli laua stackleader ja tundus üpris solid mängija, tho 1x pani turnil FDga barreli ja edasi riveril bluffis siis oma missed FD-d. 3bettinud polnud näinud varem, aga callida pre vist meeldis ikka tal.
          Enda imidz suht nit ka antud hetkel, 10-15 minti aint lauas olnud.
          Ise arvan, et mängisin käe väga halvasti pea igal tänaval (oleks võind rohkem 3bettida pre ja flopil c-bettida imo, aga ei teind seda kuna tahtsin pot controllida veits ja small ball pokkerit mängida kuna eriti infot pole veel)
          Lisaks veel kuidas standardis siukse olukorra mängiksite? siuksed mono floppidel AKga top paare tuleb ikka vahete vahel ette.
          kui ise seda veel nägid, siis miks üldse foldi kaalud? imo snap call ja next hand. 3-bet potis hakkad TPTK foldima kui ise kätt underrepid? kui on 10 siis on. kui floppas flushi siis floppas, aga eriti kui ise nii passiivse liini võtad siis ika blank riveri korral maksad vennale.

          Comment

          • qbj0hn
            Auk on auk. FAKT!
            • Nov 2008
            • 7091

            #6
            Re: NL200 live, AKs blindi võitlus.

            Läbi seedides nüüd seda kätt tundub suht snap jamh :/.
            Riveril pani siis mingi 80$ 120$ potti.

            Comment

            • fyte
              Pokkerihai
              • Jun 2010
              • 3378

              #7
              Re: NL200 live, AKs blindi võitlus.

              3bet $30, flopil $40 ja ship any nondiamond turn. As played snap muidugi, nagu mainitud.

              Comment

              • Mr_Kenny
                Vana Tegija
                • Jun 2011
                • 1357

                #8
                Re: NL200 live, AKs blindi võitlus.

                Algselt postitas fyte Vaata postitust
                3bet $30, flopil $40 ja ship any nondiamond turn. As played snap muidugi, nagu mainitud.
                This.

                Comment

                • qbj0hn
                  Auk on auk. FAKT!
                  • Nov 2008
                  • 7091

                  #9
                  Re: NL200 live, AKs blindi võitlus.

                  Sounds right yep.

                  Comment

                  • qbj0hn
                    Auk on auk. FAKT!
                    • Nov 2008
                    • 7091

                    #10
                    Re: NL200 live, AKs blindi võitlus.

                    Tegin muidu most retarded otsuse ever ja viskasin kaardid peale mindist tanki mucki.
                    See on küll mul vist selle aasta kõige sitemini mängitud käsi.
                    Last edited by qbj0hn; 08.05.12, 21:25.

                    Comment

                    Working...