Üritan nii hästi kui võimalik kätt kirjeldada kuigi kõik meeles ei ole.
8 mängijat lauas kokku. Mul törts üle 200$ ees, ta coverdab mind ilusti ära.
Kõik foldivad buttonini ja vend paneb 10$...teen AK clubsiga 25$ sb-lt, BB foldib ja vend callib.
Flop A107 kõik diamondid. (pot mingi 50 vms)
Vend actib out of turn ja checkib kogemata, aga tglt minu kord. Ei tea miks, aga checkisin ka, obv vend checkis siis ka.
Ok turn 10c..checkin vend paneb pool potti, callin..... river täielik blank ei mäletagi mis. Checkin, vend paneb mingi 70% potist.
Mina istun tangis, sup? Samas ma mõtlen, et peaksin selle riveri callima kui juba turni callisin kuna 5s card täiesti ebaoluline ju. Bluffe ka ta ranges vast rohkem kui value käsi.
Tüüp oli laua stackleader ja tundus üpris solid mängija, tho 1x pani turnil FDga barreli ja edasi riveril bluffis siis oma missed FD-d. 3bettinud polnud näinud varem, aga callida pre vist meeldis ikka tal.
Enda imidz suht nit ka antud hetkel, 10-15 minti aint lauas olnud.
Ise arvan, et mängisin käe väga halvasti pea igal tänaval (oleks võind rohkem 3bettida pre ja flopil c-bettida imo, aga ei teind seda kuna tahtsin pot controllida veits ja small ball pokkerit mängida kuna eriti infot pole veel)
Lisaks veel kuidas standardis siukse olukorra mängiksite? siuksed mono floppidel AKga top paare tuleb ikka vahete vahel ette.
8 mängijat lauas kokku. Mul törts üle 200$ ees, ta coverdab mind ilusti ära.
Kõik foldivad buttonini ja vend paneb 10$...teen AK clubsiga 25$ sb-lt, BB foldib ja vend callib.
Flop A107 kõik diamondid. (pot mingi 50 vms)
Vend actib out of turn ja checkib kogemata, aga tglt minu kord. Ei tea miks, aga checkisin ka, obv vend checkis siis ka.
Ok turn 10c..checkin vend paneb pool potti, callin..... river täielik blank ei mäletagi mis. Checkin, vend paneb mingi 70% potist.
Mina istun tangis, sup? Samas ma mõtlen, et peaksin selle riveri callima kui juba turni callisin kuna 5s card täiesti ebaoluline ju. Bluffe ka ta ranges vast rohkem kui value käsi.
Tüüp oli laua stackleader ja tundus üpris solid mängija, tho 1x pani turnil FDga barreli ja edasi riveril bluffis siis oma missed FD-d. 3bettinud polnud näinud varem, aga callida pre vist meeldis ikka tal.
Enda imidz suht nit ka antud hetkel, 10-15 minti aint lauas olnud.
Ise arvan, et mängisin käe väga halvasti pea igal tänaval (oleks võind rohkem 3bettida pre ja flopil c-bettida imo, aga ei teind seda kuna tahtsin pot controllida veits ja small ball pokkerit mängida kuna eriti infot pole veel)
Lisaks veel kuidas standardis siukse olukorra mängiksite? siuksed mono floppidel AKga top paare tuleb ikka vahete vahel ette.
Comment