Re: nl25 setiga value võtmine
Tundub ka selle käe puhul nii niti vastase vastu fyte põhjendus parim, kuna AK nagunii foldib suure tõenäosusega ja ülejäänud nii või naa callib, siis tuleks rohkem panna jah.
Ise ka pidevalt imestan, miks fyte alati kõigi peale nii vihane on ja ära üritab panna. :D
Tundub ka selle käe puhul nii niti vastase vastu fyte põhjendus parim, kuna AK nagunii foldib suure tõenäosusega ja ülejäänud nii või naa callib, siis tuleks rohkem panna jah.
Algselt postitas kjmrc
Vaata postitust
Comment