NL10 AQo BvB kas callime?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • dabljuu
    Õpihimuline Mängur
    • Oct 2008
    • 494

    #1

    NL10 AQo BvB kas callime?

    Ammu pole pelanud, väike bankroll tekkis, piisav NL10 jaoks seega hakkame jälle meelde tuletama.


    Villian uus, ostis poolega sisse. teine käsi lauas. Allinn range tundmatu halfstäkkeri vastu oleks teil milline?

    Herol pole fullstack, kuna toas, kus pelama hakkasin puudub autoreload, peab ise klõpsima ja peale blinde seda teen tavaliselt.

    UTG ($7.91)
    UTG+1 ($5.75)
    MP1 ($14.74)
    MP2 ($21.09)
    MP3 ($2.87)
    CO ($9.85)
    Button ($4.85)
    Hero (SB) ($9.90)
    BB ($5)

    Preflop: Hero is SB with A, Q
    6 folds, Button bets $0.20, Hero raises $0.75, 1 fold, Button raises $4.65 (All-In), Hero ?
  • Purz
    Õpihimuline Mängur
    • Nov 2008
    • 328

    #2
    Re: NL10 AQo BvB kas callime?

    Mida rohkem ma seda kätt vaata, seda enam on tunne, et calliks/foldiks 50/50 ja kindlasti paneks note. Ehk siis olenevalt tujust, tundest, variatsiooni taluvusest jms teeks otsuse. Kuna villane on buttonil siis ta range võib siin üsna wide olla, samas mängin ise starsis ja seal on paras nitiring koos ning tavaliselt vaatab AK, KK+ vastu, vähemaga lihtsalt ei shoveta.

    Comment

    • dabljuu
      Õpihimuline Mängur
      • Oct 2008
      • 494

      #3
      Re: NL10 AQo BvB kas callime?

      Jah, minbet + sellele järgnev shove vist muu ei ole kui AK , KK +. AQo igatahes tõmbame maha callimisrangest sellise liigutuse vastu.

      Comment

      • timz0333
        Pokkeritark
        • Mar 2009
        • 6322

        #4
        Re: NL10 AQo BvB kas callime?

        Result oriented käsi. Nendel positsioonidel ma suht happy AQ-ga tundmatu shortstacki vastu pre AI üle. Käsi millest taga oleme on kindlasti vähem kui neid mille vastu flippame või oleme 60/40 või paremas seisus.


        Edit: vaatasin, et 6max. Pole kindel kui suurt rolli see mängib, et full ring hoopis.

        Comment

        • noborder
          Julm Donk
          • Feb 2012
          • 54

          #5
          Re: NL10 AQo BvB kas callime?

          Vaatasin endal hudis selliseid käsi, kus effective stacksize on 45bb-65bb ja oleme väikse või olematu volüümiga mängija vastu, kes siis avab buttonilt ja 4bet shoveb meie 3-beti vastu. Combod, mida nägin: AA, QQ, 88, AKs, AQo, AJs, ATs, A9o, KJo x2. Nende combode vastu on AQ-l 52% equityt. See väike analüüs peaks tõestama, et AQo on seal +EV stackoff random halfstackeri vastu.

          Comment

          • dabljuu
            Õpihimuline Mängur
            • Oct 2008
            • 494

            #6
            Re: NL10 AQo BvB kas callime?

            Mismoodi sa seda hudis filtreerid, teeks ka analüüsi.

            Comment

            • noborder
              Julm Donk
              • Feb 2012
              • 54

              #7
              Re: NL10 AQo BvB kas callime?

              Holdem manageris st. :D

              Ma kasutan HEM2. Seal reports all "more filters" ja sealt alt saad valida erinevaid filtreid.

              Comment

              Working...