NL10 KK

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kollane
    Pokkerihai
    • Nov 2008
    • 2031

    #1

    NL10 KK

    Kuidas mängite sellises olukorras, kas teete cbeti ning siis check fold ? või checkite järgi vaatate mis toimuma hakkab ?
    SB 34/9, calling station
    CO 15/4/3



    $0.05/$0.10 No Limit Holdem
    OnGame
    9 players
    Converted at weaktight.com

    Stacks:
    UTG ($6.72)
    UTG+1 ($9.98)
    Hero (MP1) ($10.79)
    MP2 ($2.15)
    MP3 ($9.90)
    CO ($13.63)
    BTN ($7.25)
    SB ($6.58)
    BB ($9.69)

    Pre-flop: ($0.15, 9 players) Hero is MP1 K K
    2 folds, Hero bets $0.40, 2 folds, CO calls $0.40, 1 fold, SB calls $0.35, 1 fold

    Flop: J 6 J ($1.30, 3 players)
    SB checks, Hero ?

  • krayzie
    Grinder
    • Oct 2008
    • 706

    #2
    Re: NL10 KK

    openfoldiks vältimaks võimalikke kaotusi tulevikus

    tegelikult betiks (ca ~1$) sest flopil võivad villanid callida low-mid paaridega, ka bare overitega. betiks ka (ca 1/2 pot) iga turni peale ässa.

    Comment

    • antnx
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 3102

      #3
      Re: NL10 KK

      Bet bet bet.

      Comment

      • Foux
        Õpihimuline Mängur
        • Oct 2008
        • 486

        #4
        Re: NL10 KK

        Cbetiks ikka. Ei ole mõtet püksi sirtsutada iga kord, kui selline kusine flop tuleb. Mingit infi on vaja

        Comment

        • pikk28
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 6695

          #5
          Re: NL10 KK

          obv bet, kui sellisel flopil hakkad järgi tsekkima ja turnis beti peale foldima, siis on mõtekas KK pres juba muckida

          Comment

          • Davy
            Vana Tegija
            • Oct 2008
            • 1341

            #6
            Re: NL10 KK

            Algselt postitas kollane
            Kuidas mängite sellises olukorras, kas teete cbeti ning siis check fold ? või checkite järgi vaatate mis toimuma hakkab ?
            SB 34/9, calling station
            CO 15/4/3
            Ainuke mõte peas käiks kuidas kõige kiiremini all inni stationi vastu saada.

            Comment

            • broadcast
              Jube Noob
              • Oct 2008
              • 143

              #7
              Re: NL10 KK

              Kollane, väge hea käsi! ;D Mul oli eile sama situatsioon 21/4/2 regulari vastu oma KK-ga ainult 6 asemel oli 5 flopis Vastane check ja mina tegin flopil 3/4+ pot bet, et teada saada kus ma olen omadega. Call ja TURN tuli K, mul fullhouse, ma uuesti bet ca 3/4 ja vastu all-in. Olin juba suht commited ja callisin näitas mulle JJ. Lahe! :P Korraks käis mõte peast läbi ,et äkki nelik aga fullhousi ei suuda foldida. Aga revanšiks sain talt hiljem KK vs JJ ikka BI tagasi. xxRakhmanoffxx oli siis vastaseks.

              Niiet cbeti peaks vast ikka tegema, et teada saada kus oled, Kui sa just K-le pihta ei saa turnis JA vastane läheb all-inni või raiseb kõvasti siis saad veel foldida.

              Comment

              • kollane
                Pokkerihai
                • Nov 2008
                • 2031

                #8
                Re: NL10 KK

                hehee..
                asi selles et selle käe ajal oli mul teises lauas action pooleli, ning ma ei jõudnud midaig vaadata kus ja mis ja lükkasin checki sisse. ning tegelesin edasi teise lauaga.
                hommikul trackerist avastasin selle vigase käe..


                võitsin poti , panustasin turnis.
                callis sb ning väikse beti panin ka riveris ning näitas mingit paari.

                Comment

                Working...