NL2 set mastitõmbega boardil

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • N1x0n
    Jube Noob
    • Jun 2011
    • 155

    #1

    NL2 set mastitõmbega boardil

    PokerStars - $0.02 NL (9 max) - Holdem - 9 players
    Hand converted by PokerTracker 3


    Kerge näpukas avamisel aga kas leiaksin turnil foldi ?
    Vastase poolt suht gamblemine ?

    LP: $2.34
    CO: $3.16
    Hero (BTN): $1.98
    SB: $2.28
    BB: $1.04
    UTG: $1.74
    UTG+1: $2.12
    MP: $2.20
    MP+1: $0.81

    SB posts SB $0.01, BB posts BB $0.02

    Pre Flop: ($0.03) Hero has 4 4

    UTG calls $0.02, fold, MP raises to $0.06, fold, fold, fold, Hero calls $0.06, fold, BB calls $0.04, UTG calls $0.04

    Flop: ($0.25, 4 players) 4 A 9
    BB checks, UTG checks, MP checks, Hero bets $0.18, BB calls $0.18, fold, fold

    Turn: ($0.61, 2 players) 2
    BB checks, Hero bets $0.40, BB raises to $0.80 and is all-in, Hero calls $0.40

    River: ($2.21, 2 players) J

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
    Last edited by Provoker; 12.02.12, 21:33.
  • VisaHing
    mees nagu orkester
    • Dec 2009
    • 6718

    #2
    Re: NL2

    turnil foldi? wtf.
    Ära nii result oriented ka ole.

    wp ja next hand.
    Vastase poolt ka täiesti standard.

    Comment

    • kardaanirist
      Pokkerihai
      • Nov 2009
      • 3675

      #3
      Re: NL2

      ei foldi mitte kunagi siin. esiteks on effective stackid 50bb + vastase ranges on peale kahe kõrgema seti veel igasuguseid flusdrawe, Ax-e ja igasugu muud jama.

      vastase poolt selliste stackidega ka väga standard.

      Comment

      • timz0333
        Pokkeritark
        • Mar 2009
        • 6322

        #4
        Re: NL2 set mastitõmbega boardil

        2 kätt on sinust turnis ees ja sa tahad foldida? Ja tulemusi ära postita ennem kui arutelu läbi.

        Comment

        • antnx
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 3102

          #5
          Re: NL2 set mastitõmbega boardil

          Vaata ise. Sinu tulemustes on näha

          Hero shows 4 4 (Three of a Kind, Fours) (Pre 51%, Flop 70%, Turn 82%)
          Turn 82% equity.

          Comment

          • N1x0n
            Jube Noob
            • Jun 2011
            • 155

            #6
            Re: NL2 set mastitõmbega boardil

            eks ma ole põhjusega nl2 jh :D

            a muidu betingsize jms on talutavav ?

            Equity järgi näen siis ära kas tegu +EV nupud sisse ajada v mitte jah ?(Palun ärge näkku lööge ^^)

            Tänades Nix

            Comment

            • kardaanirist
              Pokkerihai
              • Nov 2009
              • 3675

              #7
              Re: NL2 set mastitõmbega boardil

              equity järgi näed mitu % ajast selle käe võidad (ehk turnis võidab vastane 100st korrast 18 korda) eeldusel, et kumbki ei foldi ja käsi läheb showdownile. otseselt seda ei näita, kas on +EV nupud sisse saada, sest sul võib olla ka 30% equitiga +EV nuppe sisse saada kui pot on suur ja callida on vähe.

              betsizeing on hea.

              Comment

              • N1x0n
                Jube Noob
                • Jun 2011
                • 155

                #8
                Re: NL2 set mastitõmbega boardil

                a kui panen EQ ja pot oddsid/implied oddsid kokku siis peaks olema selge kas lükata v mitte ?

                tänkerz Equity jutu eest :D

                Comment

                • bauss
                  Grinder
                  • Sep 2009
                  • 737

                  #9
                  Re: NL2 set mastitõmbega boardil

                  käest shoven iga kord ja ei saa aru, miks teema üldse olemas on siin.
                  Last edited by Provoker; 15.02.12, 11:33. Põhjus: esimene osa postist ebaoluline teemas

                  Comment

                  • bluelite
                    Vana Tegija
                    • Nov 2010
                    • 1190

                    #10
                    Re: NL2 set mastitõmbega boardil

                    Algselt postitas bauss Vaata postitust
                    käest shoven iga kord ja ei saa aru, miks teema üldse olemas on siin.
                    Algajad mängijad ei ole selliste olukordadega ehk kokku puutunud. Ei ole lolle küsimusi, on lollid vastused.

                    gl N1x0n

                    Comment

                    • N1x0n
                      Jube Noob
                      • Jun 2011
                      • 155

                      #11
                      Re: NL2 set mastitõmbega boardil

                      Algselt postitas bauss Vaata postitust
                      käest shoven iga kord ja ei saa aru, miks teema üldse olemas on siin.

                      Kuna ma equitit algajale omaselt väga ei jälgi siis soovisin teada kas "eeldusel ,et vastane otsib masti" on mõistlik call ?

                      Tean ,et näiteks KK preflop on suur patt käsi foldida ... aga kui ma olen 3bettinud vastast kellel 200 käe kohta 11/1 statid ja ta selle peale shoveb siis ei olnud mahti coolerit saada :P
                      Tean tean ,et results oriented aga ühest (enda meelest asjalikust) õppevideost jäi kõrvataha ,et kui sa ikkagi mingi überniti vastu preflop KK AI saad siis enamus korrad coolerid ja mõni üksik kord õnnestub masti/rea v setiga ära kobistada ja õnne tänada :D
                      Kõik on suhteline ... OT-ks läks vist veits aga üritasin oma teema algatust õigustada :D

                      Comment

                      • VisaHing
                        mees nagu orkester
                        • Dec 2009
                        • 6718

                        #12
                        Re: NL2 set mastitõmbega boardil

                        Algselt postitas N1x0n Vaata postitust
                        Kuna ma equitit algajale omaselt väga ei jälgi siis soovisin teada kas "eeldusel ,et vastane otsib masti" on mõistlik call ?

                        Tean ,et näiteks KK preflop on suur patt käsi foldida ... aga kui ma olen 3bettinud vastast kellel 200 käe kohta 11/1 statid ja ta selle peale shoveb siis ei olnud mahti coolerit saada :P
                        Tean tean ,et results oriented aga ühest (enda meelest asjalikust) õppevideost jäi kõrvataha ,et kui sa ikkagi mingi überniti vastu preflop KK AI saad siis enamus korrad coolerid ja mõni üksik kord õnnestub masti/rea v setiga ära kobistada ja õnne tänada :D
                        Kõik on suhteline ... OT-ks läks vist veits aga üritasin oma teema algatust õigustada :D
                        Sorry aga see oli küll suht dumb küsimus.

                        Kui sa paned vastase flushdraw peale, siis isegi ilma equtyst midagi jagamata, sa ju tead, et oled ees? ( 2 paari on parem kui 1 paar, set on parem kui 2 paari jne. sama asi ju ) Seega... ???

                        Comment

                        • N1x0n
                          Jube Noob
                          • Jun 2011
                          • 155

                          #13
                          Re: NL2 set mastitõmbega boardil

                          masti oute on alles 9 arvestades ,et 2 tal pihus ja 2 laual ..
                          Ofc praeguseks on selge ,et õige on nuppe sellises olukorras lükata aga endale asjade selgitamisega tegingi antud topicu siia .
                          imho su post suht pointless momendil .. pole vast mõtet postitada lihtsalt ilkumiseks :P

                          Comment

                          • Jäämees
                            Vana Tegija
                            • Jun 2011
                            • 1182

                            #14
                            Re: NL2 set mastitõmbega boardil

                            Kui su vastane ''otsib masti'' piisab lihtsalt 1 paarist, et callida ja ahead olla ainus vahe on, siis kui vastasel on high cardid mis võivad talle kõrgema paari anda.

                            Lae endale pokerstove alla ja seal saad ise vaadata, mis need võimalused on erinevates olukordades.

                            nt JJ vs QKs 76s 2h flopil on QKs equity meie JJ vastu ~54%

                            Aga 10 9s samal boardil (8 veel gutshotina) on equity value JJ vastu ~46.8%
                            Last edited by Jäämees; 16.02.12, 06:40.

                            Comment

                            • VisaHing
                              mees nagu orkester
                              • Dec 2009
                              • 6718

                              #15
                              Re: NL2 set mastitõmbega boardil

                              Algselt postitas N1x0n Vaata postitust
                              masti oute on alles 9 arvestades ,et 2 tal pihus ja 2 laual ..
                              Ofc praeguseks on selge ,et õige on nuppe sellises olukorras lükata aga endale asjade selgitamisega tegingi antud topicu siia .
                              imho su post suht pointless momendil .. pole vast mõtet postitada lihtsalt ilkumiseks :P
                              A kuidas ta pointless oli?
                              Sa küsid ju, et EELDUSTEL, ET VASTANE OTSIB MASTI, siis mis siin mõelda on ?
                              Sorry ma tegelt ka ei ürita ''ilkuda'' aga ma arvan, et sa peaksid basicu siiski selgeks endale tegema.

                              Kuidas sa saad üldse mõelda ja hakataka arutama, et kas on kasulik või ei, kui sul on 20bb kõigest callida random fishi vastu ja boardil, kus siin tõesti biidib antud liini järgi ainult üks käsi ehk siis 99sad ( võimalik, et fish oleks selle shovenud pf aga ikkagi ).

                              Comment

                              Working...