NL25 ATo vs SB steal against SS nit

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • noborder
    Julm Donk
    • Feb 2012
    • 54

    #1

    NL25 ATo vs SB steal against SS nit

    PokerStars No-Limit Hold'em, $0.25 BB (9 handed) - PokerStars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    UTG+1 ($26.82)
    MP1 ($26.80)
    MP2 ($28.34)
    MP3 ($32.97)
    CO ($38.20)
    Button ($72.72)
    SB ($6.55)
    BB ($25)
    UTG ($28.34)

    Preflop:
    7 folds, SB bets $0.75, BB calls $0.50

    Flop: ($1.50) K, J, 8 (2 players)
    SB bets $0.94

    Total pot: $1.50

    Hero? :)

    Villain 40bb reg nit 12/9, sb steal 21%, fcbet 55%, tcbet 51%
    Minu fold to cbet 58%. BB fold to steal 84%. Ei tundu olevat selline laud, kus oleks mu vastu hea flop cbettida ja turnil alla anda. Mis te arvate? Argumendid foldimiseks, callimiseks, reisimiseks.
  • qjet
    Grinder
    • Apr 2009
    • 806

    #2
    Re: NL25 ATo vs SB steal against SS nit

    3b shoven pre, aga ma 6max kah. pigem flatin 88-AA IP

    Comment

    • pikk28
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 6695

      #3
      Re: NL25 ATo vs SB steal against SS nit

      Algselt postitas qjet Vaata postitust
      3b shoven pre, aga ma 6max kah. pigem flatin 88-AA IP
      this.
      ja vahet pole IMO siin BvB kas 6max või FR

      Comment

      • noborder
        Julm Donk
        • Feb 2012
        • 54

        #4
        Re: NL25 ATo vs SB steal against SS nit

        Aga as played?

        Standard oleks mul muidu ka shove preflop, lihtsalt ta steal % tundus liiga väike mulle.
        Siiski tuleb arvatavasti napilt +EV ära siiski :)

        Comment

        • Facepoker
          Õpihimuline Mängur
          • Feb 2009
          • 364

          #5
          Re: NL25 ATo vs SB steal against SS nit

          Algselt postitas noborder Vaata postitust
          Aga as played?

          Standard oleks mul muidu ka shove preflop, lihtsalt ta steal % tundus liiga väike mulle.
          Siiski tuleb arvatavasti napilt +EV ära siiski :)
          Jep WP played, kahju ,et sind seal käes ei osalenud!

          Ma tavaliselt ikka open foldin BB-lt 88-AA , ülejäänud käed just Fold!

          Comment

          • VisaHing
            mees nagu orkester
            • Dec 2009
            • 6718

            #6
            Re: NL25 ATo vs SB steal against SS nit

            Algselt postitas Facepoker Vaata postitust
            Jep WP played, kahju ,et sind seal käes ei osalenud!

            Ma tavaliselt ikka open foldin BB-lt 88-AA , ülejäänud käed just Fold!
            lul.
            See teema ajas mul pea ringi käima. Ei saa essugi aru hand historist ja millest siin puhutakse :D.

            Kas sa OP istusid lauda kogu oma bankrolliga ehk siis miskit 1/4 bi-gia?
            Sinujaoks on siin standard 3bet nuppe?? Wtf.

            cyazz..

            Comment

            • noborder
              Julm Donk
              • Feb 2012
              • 54

              #7
              Re: NL25 ATo vs SB steal against SS nit

              Mis mõttes pole mu kätt näha :D stabiilne. Sorry, ma pole harjunud veel hand converterit kasutama ja postitasin esimest korda elus foorumisse käe... Täiesti suvalise käe, et lihtaslt hoog sisse saada siin foorumis ja siin postitama hakata tihedamini. :) Vähemalt kivis peaga tuli selline idee. :) Muidu ma ei saa aru, mis siin käes eriti keerulist on. Flattisin mingi 40bb niti, kelle stack oli antud käsi veel väiksem lihtslt BB vs SB marginaalse käega ja olukord flopil oli vägagi küsitav mu jaoks.

              Comment

              • noborder
                Julm Donk
                • Feb 2012
                • 54

                #8
                Re: NL25 ATo vs SB steal against SS nit

                Äss kümme offsuit muidu käsi mul :D ja osalesin käes, olles selles käes postitanud 0.25$ ja kaitsen BB-d vastiku niti vastu.

                Comment

                • noborder
                  Julm Donk
                  • Feb 2012
                  • 54

                  #9
                  Re: NL25 ATo vs SB steal against SS nit

                  Lihtaslt arvasin, et isegi kui mu käsi pole näha hand historys, siis teema nime kaudu peaks ju puha selge olema, mis käega ja mis positsioonil ma olen. :D Aga tõsiselt vabandust segaduse tekitasmie eest. Thought that it's unr34l.

                  Comment

                  • Priidix
                    240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                    • Jun 2009
                    • 2839

                    #10
                    Re: NL25 ATo vs SB steal against SS nit

                    Endale flat-call pre väga ei meeldi, kuna nad lihtsalt ei maksa meile kinni(kui peaks midagi hittima). Seega 3bet, call shove :)

                    Comment

                    • noborder
                      Julm Donk
                      • Feb 2012
                      • 54

                      #11
                      Re: NL25 ATo vs SB steal against SS nit

                      Nja, hea point... aga flati õigustuseks on, et ta annab paljudel flopidel alla (isegi tunda on, et ebatavaliselt palju), kuna respectib meie flatti... ja veits valuet vast ikka leidub nt A-high ja T-high floppidel. Selline flopp viskab aga mul juhtme kokku sellise niti vastu veidra stacksizega.

                      Comment

                      Working...