NL25 55 vs Gigawhale

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Priidix
    240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
    • Jun 2009
    • 2839

    #1

    NL25 55 vs Gigawhale

    Grabbed by Holdem Manager
    NL Holdem $0.25(BB) Replayer
    SB ($25)
    BB ($24.65)
    UTG ($24.05)
    UTG+1 ($23.06)
    UTG+2 ($60.17) 91/83/hands: 24
    MP1 ($9.65)
    Hero ($25)
    BTN ($9.65)

    Dealt to Hero 5 5

    fold, fold, UTG+2 raises to $60.17 (AI), fold, Hero ???

    Villain oli open-shovenud 10x+ järjest, millise rangega callime shove?
    Last edited by Priidix; 13.01.12, 09:06.
  • SR1337
    Õpihimuline Mängur
    • Aug 2011
    • 348

    #2
    Re: NL25 55 vs Gigawhale

    Kui tahad flipata siis call.

    Muidu calliks 77+ A7+ KJ+ KTs+ mina nende readide põhjal.

    Comment

    • Potik
      FPP Pro
      • Jul 2009
      • 245

      #3
      Re: NL25 55 vs Gigawhale

      Easy call kui variatsiooni talud. Lisaks kui peaksid selle käe kaotama, siis pole ju seda ilmatu raske tagasi võita.
      Callin ise veidi laiemalt kui SR1337 antud range - 22+, Ax+, KJ+, KTs+
      Last edited by con; 13.01.12, 16:44. Põhjus: vajutasin kogemata editit, mitte reply

      Comment

      • vapsik
        Klubi Liige
        • Apr 2009
        • 5462

        #4
        Re: NL25 55 vs Gigawhale

        Algselt postitas Potik Vaata postitust
        Easy call kui variatsiooni talud. Lisaks kui peaksid selle käe kaotama, siis pole ju seda ilmatu raske tagasi võita.
        Callin ise veidi laiemalt kui SR1337 antud range - 22+, Ax+, KJ+, KTs+
        Miks 22-ga callid ja näiteks JTs and Q9o foldid?

        Comment

        • alaska
          forever
          • Oct 2008
          • 6599

          #5
          Re: NL25 55 vs Gigawhale

          See, palju actijaid veel taga on, peaks ju kah rolli mängima? Äkki mingi TT+, AQ+?

          Comment

          • Potik
            FPP Pro
            • Jul 2009
            • 245

            #6
            Re: NL25 55 vs Gigawhale

            Õigus, my bad (v.a. Q9o(<22))

            Comment

            • con
              Pokkerihai
              • Jul 2010
              • 1954

              #7
              Re: NL25 55 vs Gigawhale

              võta stove ja mõtle, mis EV'd sa tahad saada.

              ma mingi >.10 võtaks juba ära. range oleks selline:

              55+,A5s+,K9s+,Q9s+,J9s+,A9o+,KTo+,QTo+

              saad fishi 80% vastu 62:38
              10-15%(3x3-5%) ajast callib tagant reg AQ+ TT+, mil saad 3way 30%

              Saab ka EV mõttes loosemalt aga mina alla selle ei läheks- allin situatsioonides kergem saada 10%(55:45)
              Last edited by con; 13.01.12, 15:05.

              Comment

              Working...