NL50fr AA UTG vs BB reg flat+flop raise

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • con
    Pokkerihai
    • Jul 2010
    • 1954

    #1

    NL50fr AA UTG vs BB reg flat+flop raise

    PokerStars No-Limit Hold'em, $0.50 BB (7 handed) - PokerStars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    MP2 ($41.10)
    CO ($50)
    Button ($45.60)
    SB ($30.65)
    BB ($51.40)
    Hero (UTG) ($50)
    MP1 ($50)

    Preflop: Hero is UTG with A, A
    Hero bets $1.50, 5 folds, BB calls $1

    Flop: ($3.25) Q, 10, 5 (2 players)
    BB checks, Hero bets $2.20, BB raises to $7.75, Hero

    Vastane tundmatu 2bb/100 nl50 reg. Mingit historyt pole, minu image arvatavasti ka reg. Agressiivne dünaamika puudub.
  • kardaanirist
    Pokkerihai
    • Nov 2009
    • 3675

    #2
    Re: NL50fr AA UTG vs BB reg flat+flop raise

    callin flopi ja vaatan turnis/riveris edasi.

    Comment

    • con
      Pokkerihai
      • Jul 2010
      • 1954

      #3
      Re: NL50fr AA UTG vs BB reg flat+flop raise

      MP2 ($41.10)
      CO ($50)
      Button ($45.60)
      SB ($30.65)
      BB ($51.40)
      Hero (UTG) ($49)
      MP1 ($50)

      Preflop: Hero is UTG with A, A
      Hero bets $1.50, 5 folds, BB calls $1

      Flop: ($3.25) Q, 10, 5 (2 players)
      BB checks, Hero bets $2.20, BB raises to $7.75, Hero calls $5.55

      Turn: ($18.75) 5 (2 players)
      BB bets $14, Hero calls $14

      River: ($46.75) K (2 players)
      BB bets $28.15 (All-In), Hero folds

      Total pot: $46.75 | Rake: $2.25


      See oli ka minu plaan. calldown riverini- kartsin ainult kunni.

      Samas combode mõttes saab tal olla siin ainul qq, tt(3+3) ja KK, AA(6+1)- viimaseid ta pre 3-betiks. Oleme suurema osa vastu beat. Muidugi potoddsid teevad calli kohustuslikuks.

      FD'd ei karda, ainult 4 kunni kombot oleks pahad. Kuidas me saaksime oma käe nõrgemaks reppida?
      Kas praegune liin on okei?

      Comment

      • kardaanirist
        Pokkerihai
        • Nov 2009
        • 3675

        #4
        Re: NL50fr AA UTG vs BB reg flat+flop raise

        mängiks ise samamoodi. turn on hea kaart, sest oleme nüüd ees ka QT-st. river on fold.

        Comment

        • con
          Pokkerihai
          • Jul 2010
          • 1954

          #5
          Re: NL50fr AA UTG vs BB reg flat+flop raise

          aikt ty!

          Comment

          • Tarmonator
            Lingiparandaja
            • Oct 2008
            • 3274

            #6
            Re: NL50fr AA UTG vs BB reg flat+flop raise

            Ma ajaks turnis sisse. Kui talle ta Qx meeldib, siis callib, kui ei meeldi, siis riveril valuet ei ole va juhul kui ta välja imeb.

            Comment

            • Cypher0
              Pokkerihai
              • Jan 2010
              • 1512

              #7
              Re: NL50fr AA UTG vs BB reg flat+flop raise

              Algselt postitas Tarmonator Vaata postitust
              Ma ajaks turnis sisse. Kui talle ta Qx meeldib, siis callib, kui ei meeldi, siis riveril valuet ei ole va juhul kui ta välja imeb.
              Nõus sellega, +masti- või reatõmmet nad ka tihti ei saa/taha enam loobuda siis.

              Comment

              • kardaanirist
                Pokkerihai
                • Nov 2009
                • 3675

                #8
                Re: NL50fr AA UTG vs BB reg flat+flop raise

                Algselt postitas Tarmonator Vaata postitust
                Ma ajaks turnis sisse. Kui talle ta Qx meeldib, siis callib, kui ei meeldi, siis riveril valuet ei ole va juhul kui ta välja imeb.
                hero avab UTG, callib flopi c/r ja shoveb turni üle. peab ikka väga optimistlik olema, et seal Qx callida (tegu on regiga ehk tema preflop actioni põhjal on siin ranges vaid AQ või KQ ja ma ei usu, et reg siin callib). imo on parem turn call ja call any river (va K/Q) kui turni shove (juhul kui sa ei ole nõus seda kätt foldima), sest nii anname vastasele võimaluse bluffida. arvestades, et meie käes on veel A, siis on ka tema flushdraw võimalus väiksem.

                ehk siin on tema range kallutatud väga valuehandide poole.

                Comment

                • Ghost0
                  Vana Tegija
                  • Oct 2008
                  • 1335

                  #9
                  Re: NL50fr AA UTG vs BB reg flat+flop raise

                  Nasty spot, oleks samamoodi mänginud. Turnis tuli ka nii ilus kaart ja sunnib turni ka callima:/ AGA IMO peab suht iga riveri all andma, sest kui 3 barrel ka tuleb siis vastase liin on ikka superstrong. Ta peaks ka arusaama, et sul midagi tugevat, mida nii kergelt foldima ei sunni kui 2 barrelit callinud oled juba.

                  E: ja ma veits lost vist, mis sellest kunnist kardad? suht blank juu, ainult J9 tuleb kokku?
                  Last edited by Ghost0; 13.01.12, 01:23.

                  Comment

                  • kardaanirist
                    Pokkerihai
                    • Nov 2009
                    • 3675

                    #10
                    Re: NL50fr AA UTG vs BB reg flat+flop raise

                    Qx kätest on KQ kõige tõenäolisem + kui vastane barreldab riveri kunni, siis on tema line veel strongim, sest ta peab aru saama, et suur võimalus, et herol on KK/AA.

                    Comment

                    • con
                      Pokkerihai
                      • Jul 2010
                      • 1954

                      #11
                      Re: NL50fr AA UTG vs BB reg flat+flop raise

                      kard, mis ta BB flat range võiks sinu meelest olla? Proovime mingi range ehitada- sul rohkem kogemust seal+ image minuga sarnane.
                      Siis teen ka pikema posti.

                      Kas siin näeb tõesti offsuit broadwaysi?

                      Mina pakuks väga ABC'na välja 99+ ja mingi osa ajast ehk AK+(AQ)

                      Comment

                      • Ghost0
                        Vana Tegija
                        • Oct 2008
                        • 1335

                        #12
                        Re: NL50fr AA UTG vs BB reg flat+flop raise

                        Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
                        Qx kätest on KQ kõige tõenäolisem + kui vastane barreldab riveri kunni, siis on tema line veel strongim, sest ta peab aru saama, et suur võimalus, et herol on KK/AA.
                        Seda küll, selle peale ei mõelnudki. Aga see ei muuda väga midagi imo, sest vastasele peaks niikuinii selge olema, et herot väga raske foldima saada, kas tuleb see K või mitte.

                        Comment

                        • kardaanirist
                          Pokkerihai
                          • Nov 2009
                          • 3675

                          #13
                          Re: NL50fr AA UTG vs BB reg flat+flop raise

                          Algselt postitas con Vaata postitust
                          kard, mis ta BB flat range võiks sinu meelest olla? Proovime mingi range ehitada- sul rohkem kogemust seal+ image minuga sarnane.
                          Siis teen ka pikema posti.

                          Kas siin näeb tõesti offsuit broadwaysi?

                          Mina pakuks väga ABC'na välja 99+ ja mingi osa ajast ehk AK+(AQ)
                          oleneb kui loose on. usun, et standardina vb TT+ (va ehk KK, seda ilmselt 3betiks), AQ+ (kuigi see on suht kindlalt viga), ja ehk ka KQs/AJs. samas olen näinud rege seal callimas ka 22+ (mis antud käes suurt rolli ei mängi) ja vahest ka mingi suited teema (T9s jne). tundmatu vastu raske ranget kokku panna.

                          @ Ghost: olen nõus.

                          Comment

                          • vapsik
                            Klubi Liige
                            • Apr 2009
                            • 5462

                            #14
                            Re: NL50fr AA UTG vs BB reg flat+flop raise

                            Calliks maha.

                            Comment

                            • con
                              Pokkerihai
                              • Jul 2010
                              • 1954

                              #15
                              Re: NL50fr AA UTG vs BB reg flat+flop raise

                              mõistlik võtta ta rangeks see standard jep(mitte +ev)

                              Ise olen suht kindel, et turnis oleme stove mõttes maas aga pot oddside tõttu tuleb callida.
                              AQ oleks pre call kohutav(blokime ka kombosi) ja flopi play samuti. QQ, TT on ta range seal 80% ajast.
                              55 ehk mingi osa ajast ka aga sellest oleme maas.

                              Isegi flopil tegelt ei ole väga hea spot. Mina üliagrona ei teeks seal isegi mingit move tundmatu regi vastu.

                              KK+ ei pruugita 3-bettida kuna postflop skilliga võib mängida suurema EV välja. samas oleneb utg rangest, fold to 3-betist, flopi cbetist, barreldamistest, enda imagest jjnejne. Paljud ei 3-beti defauldina.
                              Last edited by con; 13.01.12, 22:44.

                              Comment

                              Working...