3betitud pot, KK saab flopil reraise

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • juuretis
    FPP Pro
    • Jan 2011
    • 269

    #1

    3betitud pot, KK saab flopil reraise

    Vastasest mingeid statse pole. Mida oleks õige teha sellises olukorras kui vastasest mingeid reade ega statse pole ?






    Poker Stars $0.05/$0.10 No Limit Hold'em


    BTN: $12.04
    SB: $10.32
    Hero (BB): $10.00
    UTG: $17.66
    UTG+1: $11.42
    MP1: $13.28
    MP2: $9.08
    CO: $13.19

    Pre Flop: ($0.15) Hero is BB with K K
    2 folds, MP1 raises to $0.30, 4 folds, Hero raises to $0.90, MP1 calls $0.60

    Flop: ($1.85) 3 Q 7 (2 players)
    Hero bets $1.32, MP1 raises to $2.80, Hero ?
  • Ghost0
    Vana Tegija
    • Oct 2008
    • 1335

    #2
    Re: 3betitud pot, KK saab flopil reraise

    3bet on väike kui positsioonist väljas oled. Pane 10-11bb, teed enda elu palju lihtsamaks. Positsioonis olles on 9bb ok, aga NL10 tundmatu vastu paneks siis ka veits rohkem.

    Flopi sisuliselt minraise on hirmutav. Üsna close tundub, aga fold pigem. Ei usu, et Qx/flush draw sind flopis raiseks. Eriti minraiseks. Pigem nuts või siis bluffib, viimast näeb siin väga harva.

    Kui vastane tundmatu siis võta teda pigem kehva regulariana kui fishina. See flopi minraise on kuidagi kahtlane, aga ikkagi foldiks.

    Comment

    • Tarmonator
      Lingiparandaja
      • Oct 2008
      • 3274

      #3
      Re: 3betitud pot, KK saab flopil reraise

      Ei foldiks. Callin ja turnil ajan sisse kui ei tule A või Q

      Comment

      • timz0333
        Pokkeritark
        • Mar 2009
        • 6322

        #4
        Re: 3betitud pot, KK saab flopil reraise

        Algselt postitas Tarmonator Vaata postitust
        Ei foldiks. Callin ja turnil ajan sisse kui ei tule A või Q
        Like!

        Comment

        • Ghost0
          Vana Tegija
          • Oct 2008
          • 1335

          #5
          Re: 3betitud pot, KK saab flopil reraise

          Call on kõige hullem asi mis siin üldse teha saab imo.

          Comment

          • Ghost0
            Vana Tegija
            • Oct 2008
            • 1335

            #6
            Re: 3betitud pot, KK saab flopil reraise

            Algselt postitas Ghost0 Vaata postitust
            Call on kõige hullem asi mis siin üldse teha saab imo.
            E: Callid ja laksad donkbeti kui A või Q ei tule? Sellisel juhul on mõistlikum flopi raise.
            Või siis checkid ja annad talle võimaluse järgi checkida ja hittida riverisse?

            Comment

            • Tarmonator
              Lingiparandaja
              • Oct 2008
              • 3274

              #7
              Re: 3betitud pot, KK saab flopil reraise

              No siis raisid. Paneme siis nii: get-it-in on parem kui call on parem kui fold

              Comment

              • Ghost0
                Vana Tegija
                • Oct 2008
                • 1335

                #8
                Re: 3betitud pot, KK saab flopil reraise

                Call on hullem kui fold :)
                Mis sa arvad millega vastane siin raiseb üldse?

                Comment

                • Tarmonator
                  Lingiparandaja
                  • Oct 2008
                  • 3274

                  #9
                  Re: 3betitud pot, KK saab flopil reraise

                  Ma ei tea, vb on tegemist jõululaus täisjoonud kalkuniga ja raiseb niisama for fun või AQ või QK või AA või QQ või 77 või AK ristid. Kui siin foldida, siis imo pole meil üldse mõtet oop 3bettida never.

                  Comment

                  • Ghost0
                    Vana Tegija
                    • Oct 2008
                    • 1335

                    #10
                    Re: 3betitud pot, KK saab flopil reraise

                    Algselt postitas Tarmonator Vaata postitust
                    Ma ei tea, vb on tegemist jõululaus täisjoonud kalkuniga ja raiseb niisama for fun või AQ või QK või AA või QQ või 77 või AK ristid. Kui siin foldida, siis imo pole meil üldse mõtet oop 3bettida never.
                    Vb on tegemist 6/5 nitiga. Sa ei saa oletada, et vastane on täisjoonud kalkun. Ma juba kirjutasin, et beadime Qx;FD;bluffi, 2 esimest ta arvatavasti ei raise flopis. Ei usu, et ta AKs FD'ga nii väikese flopi raise teeks. JAH, me näeme seal neid käsi vahest, aga seda üsna harva imo. Nii et järgi jääb põhimõtteliselt bluff+harva mõned kehvemad käed. Ja obv tundmatu vastase bluffi peale panemine on mõttetu.
                    3betitud flopides tuleb ka osata ülepaare maha visata. Minu jaoks suht close, aga siiski fold nagu ütlesin. Oleks flop 37T/J siis ma stackiks siin kinldasti ära.

                    Comment

                    • Tarmonator
                      Lingiparandaja
                      • Oct 2008
                      • 3274

                      #11
                      Re: 3betitud pot, KK saab flopil reraise

                      Miks on T(J) parem kui Q? Imo suurendab sinu soovitud flop just setiohtu, sest QQ aetakse sagedamini PF sisse kui JJ TT.

                      EDIT: Ok ma saan tegelt obv aru miks T high flop parem on, aga seda floppi ma ka ei foldi. Kuulame teisi ka.
                      Last edited by Tarmonator; 02.01.12, 18:02.

                      Comment

                      • jarlop
                        FPP Pro
                        • Sep 2009
                        • 241

                        #12
                        Re: 3betitud pot, KK saab flopil reraise

                        nõustun Ghostiga, aga flopis raha sisse ajamine ka väga halb ei saa olla, saame mingi readi vähemalt, kui me beat oleme. Samas minraise(regulari ei näe seal kuidagi sellist asja tegemas). Call, arvatavasti kõige halvem otsus siin tundmatu vastu.

                        Comment

                        • Priidix
                          240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                          • Jun 2009
                          • 2839

                          #13
                          Re: 3betitud pot, KK saab flopil reraise

                          Mida oleks õige teha sellises olukorras kui vastasest mingeid reade ega statse pole ?
                          1. Parem click - find player
                          2. PTR

                          3betin alati oop suuremalt, 11bb-13bb.
                          Foldida väga ei tahaks, kuna me biidime tegelikult päris palju käsi. Ainukesed käed mida karta, oleks: QQ,77..samas mõned lollid callivad 33dega kah.
                          As played, kütaks täringud sisse.

                          Comment

                          Working...