nl100 ässad

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Fortune
    IP
    • Oct 2008
    • 1396

    #1

    nl100 ässad

    Poker Stars $0.50/$1 No Limit Hold'em - 8 players - View hand 31951
    The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

    MP1: $89.40
    MP2: $70.15
    CO: $92.75
    BTN: $107.15
    SB: $88.50
    BB: $105.45
    Hero (UTG): $110.50
    UTG+1: $69.00

    Pre Flop: ($1.50) Hero is UTG with A A
    Hero raises to $4, 1 fold, MP1 calls $4, MP2 calls $4, CO calls $4, 1 fold, SB calls $3.50, 1 fold

    Flop: ($21.00) 7 Q 3 (5 players)
    SB checks, Hero checks, MP1 checks, MP2 bets $5, CO folds, SB folds, Hero calls $5, MP1 folds

    Turn: ($31.00) 9 (2 players)
    Hero checks, MP2 bets $20, Hero folds

    Esimene käsi lauas, seega state ei ole. Kuidas mängite?

    Pärast kogunes 50 kätt MP2 kohta 53/13/2, kas nüüd mängite teistmoodi?

  • ESTPatrick
    Olümpsi Mägi Aivar
    • Nov 2008
    • 5572

    #2
    Re: nl100 ässad

    check raise suurelt ja allaand kui saad aktsiooni

    teine variant on vastavalt sinu moodi mängides leadida turni miski 12-16$ ja kui siis saad raise siis saad rahulikult foldida

    Comment

    • Tuul
      Grinder
      • Oct 2008
      • 989

      #3
      Re: nl100 ässad

      Tükk aega mõtlesin, et kas nl100-s on kõik nii ässad sellepärast, et nad nii ässalt mängivad

      Comment

      • Tigrano
        Administraator
        • Oct 2008
        • 7614

        #4
        Re: nl100 ässad

        Flopil teeksin alati jätkupanuse 15$ vähemalt, kui mingit actionit saan, siis arvatavasti beat seti poolt, sest selline süütu flop ja läheb foldi ära.

        Kui sa juba chekkisid, siis teeksin flopis juba suurema chek raise või teinekord chek calliks riverini maha, sest ta võib ka väga edukalt bluffida ja river chek ei ole ka välistatud ning näed odavalt showdowni.

        Samas mp2 mängib suht kahtlaselt panustades 5$ ja siis 20$, natuke seti lõhna on küll.

        Comment

        • k2snakalle
          Pokkerihai
          • Dec 2008
          • 2545

          #5
          Re: nl100 ässad

          väga vabandan OT pärast, aga ma lihtsalt ei saa ütlemata jätta: WOW :o ma mõtlesin, et ma näen valesti kogu seda asja. Ässadega selline mäng= raketiteadus on see nl100 ;D

          Comment

          • Fortune
            IP
            • Oct 2008
            • 1396

            #6
            Re: nl100 ässad

            Algselt postitas k2snakalle
            väga vabandan OT pärast, aga ma lihtsalt ei saa ütlemata jätta: WOW :o ma mõtlesin, et ma näen valesti kogu seda asja. Ässadega selline mäng= raketiteadus on see nl100 ;D
            Ega ma sellepärast postitasingi, et sai ilmselt veitsa passiivselt mängitud, samas ühtegi drawd pole ja mingi vend hakkab laksama, eriti ei taha uskuda, et ta bluffib nüüd 4ja venda.

            Comment

            • Potsataja
              õilishing
              • Oct 2008
              • 5270

              #7
              Re: nl100 ässad

              Selle bluffi kohta niipalju, et kolm meest ju chekkisid, seega oleks vähemalt minu arust loogiline any pocketiga bet sisse lükata. Seega minusugune donk paneks 88toJJ-ga rahumeeli beti ära ja nähes, et ainult üks kõigest callib ning turni checkib lükkaks second barreli automaatselt otsa.

              Comment

              • antnx
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 3102

                #8
                Re: nl100 ässad

                Flopis peaksid olema ikkagi esimene kes igasuguse sitaga callijaid välja surud. Kas cbet või siis check raise. Callides tapad selle käe ära.

                Comment

                Working...