NL10 - Flopatud set, river FH, vastane shoveb

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Tyler Durden
    FPP Pro
    • Apr 2010
    • 270

    #1

    NL10 - Flopatud set, river FH, vastane shoveb

    PokerStars No-Limit Hold'em, $0.10 BB (9 handed) - PokerStars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    saw flop

    MP1 ($9.86) 11/9/4.4 käsi 589
    MP2 ($9.85)
    MP3 ($4.22)
    CO ($10.39)
    Button ($8.75)
    SB ($5.13)
    BB ($10)
    Hero (UTG) ($10.45)
    UTG+1 ($4)

    Preflop: Hero is UTG with 3, 3
    Hero bets $0.30, 1 fold, MP1 calls $0.30, 6 folds

    Flop: ($0.75) 7, 4, 3 (2 players)
    Hero bets $0.50, MP1 calls $0.50

    Turn: ($1.75) J (2 players)
    Hero bets $1.20, MP1 calls $1.20

    River: ($4.15) 7 (2 players)
    Hero bets $2.80, MP1 raises to $7.86 (All-In), Hero teeb mida? On aeg mõelda foldi peale?
  • Potik
    FPP Pro
    • Jul 2009
    • 245

    #2
    Re: NL10 - Flopatud set, river FH, vastane shoveb

    Küllaltki clearcut fold minu jaoks. Oled 90% aegadest 77, 44 v JJ vastas sellise vastase ja sellise liini vastu (minu kogemuste põhjal)

    Comment

    • SR1337
      Õpihimuline Mängur
      • Aug 2011
      • 348

      #3
      Re: NL10 - Flopatud set, river FH, vastane shoveb

      ei foldi kunagi, 14.81 potti callida 5.

      Comment

      • Ghost0
        Vana Tegija
        • Oct 2008
        • 1335

        #4
        Re: NL10 - Flopatud set, river FH, vastane shoveb

        Foldin vist, pole ühtegi reaalset kätt mida beadime. Isegi bluffimiseks on see nii ajuvaba koht. Sellise venna pf calling range MP1´lt on rangelt paigas:22-TT(JJ);AQ;(ja vb mõned SC VÄGA harva)

        Samas kui tal set oleks, miks ta lihtsalt callib 2 tänavat nii drawisel boardil ,kus sa võid vabalt AK;AQ risti/ärtu masti tõmmata või siis A;K;6;5 riveri korral oma QQ c/foldida vms.
        See slowplay on nii ebaloogiline, et ma callin ja panen note kirja.

        Comment

        • N1x0n
          Jube Noob
          • Jun 2011
          • 155

          #5
          Re: NL10 - Flopatud set, river FH, vastane shoveb

          Algselt postitas Ghost0 Vaata postitust
          callin ja panen note kirja.
          :D

          Comment

          • con
            Pokkerihai
            • Jul 2010
            • 1954

            #6
            Re: NL10 - Flopatud set, river FH, vastane shoveb

            Algselt postitas Ghost0 Vaata postitust
            Foldin vist, pole ühtegi reaalset kätt mida beadime. Isegi bluffimiseks on see nii ajuvaba koht. Sellise venna pf calling range MP1´lt on rangelt paigas:22-TT(JJ);AQ;(ja vb mõned SC VÄGA harva)

            Samas kui tal set oleks, miks ta lihtsalt callib 2 tänavat nii drawisel boardil ,kus sa võid vabalt AK;AQ risti/ärtu masti tõmmata või siis A;K;6;5 riveri korral oma QQ c/foldida vms.
            See slowplay on nii ebaloogiline, et ma callin ja panen note kirja.
            nõus. samas tegu nl10 rexiga, kes ei kasuta top-upi, loogiline või perfect play pole just see, mille alusel olukorda analüüsida. See räägib ühest küljest calli ja teisest küljest foldi poolt.

            Ma lähtuks tunnetusest ja foldiks, loogikavabalt-loogiliselt ei ole siin nõrgemat kätt...

            Comment

            • Priidix
              240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
              • Jun 2009
              • 2839

              #7
              Re: NL10 - Flopatud set, river FH, vastane shoveb

              callin ja panen note kirja "shoveb riveril quadsiga".

              /tegelt, olen näinud palju olukordi KUS on vastasel/regularil 77,44 võimalik isegi JJ.
              Last edited by Priidix; 17.12.11, 02:26.

              Comment

              • SR1337
                Õpihimuline Mängur
                • Aug 2011
                • 348

                #8
                Re: NL10 - Flopatud set, river FH, vastane shoveb

                Ma arvan, et ghost mõtles note all seda, et slowplayeb riverini setti drawisel laual.

                Ma ikkagi calliks, biidime kaht combot suited A7. Mitte ei taha uskuda , et nii agro vastane kaks tänavat slowplayeb oma setti, selliste stattidega vend võiks/peaks teadma, et kui meil on AA/KK/QQ, siis risti riveril killib tema jaoks actioni.
                Last edited by SR1337; 17.12.11, 09:29.

                Comment

                • Potik
                  FPP Pro
                  • Jul 2009
                  • 245

                  #9
                  Re: NL10 - Flopatud set, river FH, vastane shoveb

                  Algselt postitas SR1337 Vaata postitust
                  "suited A7". "nii agro vastane"
                  A7s on tema ranges siis?
                  (UTG open, ise on MP1, 11/9/4.4)

                  Mina endiselt foldin, ei näe mõtet 50bb põlema panna lambiregi kohta note saamiseks kui olen kindel, et olen beat.
                  Ja NL10 regularilt sa ei saagi oodata ju "perfect/optimal/standard play scenariot"
                  Last edited by Potik; 17.12.11, 10:51.

                  Comment

                  • SR1337
                    Õpihimuline Mängur
                    • Aug 2011
                    • 348

                    #10
                    Re: NL10 - Flopatud set, river FH, vastane shoveb

                    Postflop on agro(4.4), sp panin selle käe A7s talle rangesse, arvan, et ta lihtsalt raiseks oma sette. Kuigi standard tal ei oleks seal A7s cc'da.

                    EDIT: mõni 76s juhutub ka vb vahel sisse.
                    Last edited by SR1337; 17.12.11, 12:27.

                    Comment

                    • Ghost0
                      Vana Tegija
                      • Oct 2008
                      • 1335

                      #11
                      Re: NL10 - Flopatud set, river FH, vastane shoveb

                      Algselt postitas Priidix Vaata postitust
                      callin ja panen note kirja "shoveb riveril quadsiga".

                      /tegelt, olen näinud palju olukordi KUS on vastasel/regularil 77,44 võimalik isegi JJ.
                      Note alla ma ei mõelnud mitte midagi kindlat, sest me pole kindlad, mis tal olla võib. Lihtsalt see nii huvitav käsi ja villain teeb nii wierd mängu, et patt oleks note panemata jätta - olgu selleks ükskõik mis käsi.
                      Ma olen ka näinud väga palju olukordi kus siin vastasel set, quads ja see suht standard. Pot oddsid on head ja küsimus on selles, kas me võime siin 25% vms ees olla või ei. Ja arvestades kuidas vastane oma kätt mängis siis ma arvan, et see võimalus on olemas.

                      Fold on täiesti normaalne siin käes, aga ma calliks.

                      Algselt postitas Potik Vaata postitust
                      A7s on tema ranges siis?
                      (UTG open, ise on MP1, 11/9/4.4)
                      A7s pole tõesti tema ranges kohe mitte kuidagi. Kuigi oleks igati loogiline arvestades kuidas ta mängis, tal võib siin tõesti 1 kord 1000st vms A7s olla ,aga statide põhjal on range paigas ja ei saa teda spew/tilt pf calli peale panna.

                      Algselt postitas Potik Vaata postitust
                      Mina endiselt foldin, ei näe mõtet 50bb põlema panna lambiregi kohta note saamiseks kui olen kindel, et olen beat.
                      Ja NL10 regularilt sa ei saagi oodata ju "perfect/optimal/standard play scenariot"
                      Obv ei saa, aga pigem mängivad kehvad regularid oma seti üle ja hakkavad nt. kuival flopil raisema , mitte ei slowplay seda. Kardetakse liiga palju ja ei taheta sulle freecardi anda ja betitakse liiga suurelt jne...

                      Comment

                      • N1x0n
                        Jube Noob
                        • Jun 2011
                        • 155

                        #12
                        Re: NL10 - Flopatud set, river FH, vastane shoveb

                        no obv oli see käsi selle postitajale kaotuskäeks .. aga kui mõni mängija oma nutsi nii mängib siis ülesmärkimist väärib see kindlasti :D
                        Samas viskad foldi siis ei tea kas andsid raha blufi- v bettormehele :D

                        Comment

                        Working...