NL25 A9o 2pair mono flop vs u/k

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • con
    Pokkerihai
    • Jul 2010
    • 1954

    #1

    NL25 A9o 2pair mono flop vs u/k

    Poker Stars $0.10/$0.25 No Limit Hold'em - 8 players - View hand 1549018
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    CO: $27.94
    Hero (BTN): $34.67
    SB: $9.75
    BB: $25.00
    UTG: $23.85
    UTG+1: $29.95
    MP1: $25.00
    MP2: $10.00

    Pre Flop: ($0.35) Hero is BTN with A 9
    4 folds, CO raises to $0.75, Hero calls $0.75, 2 folds

    Flop: ($1.85) 9 4 A (2 players)
    CO bets $1.16, Hero raises to $4.82, CO raises to $8.48, Hero raises to $20.86, CO raises to $27.19 all in, Hero calls $6.33


    Vastane on 18/15/2 nö regular. 65 kätt
  • VisaHing
    mees nagu orkester
    • Dec 2009
    • 6718

    #2
    Re: NL25 A9o 2pair mono flop vs u/k

    2. Vastane on 18/15/2 regular.
    äkki?
    Või oot see on guessing game, et kes vastas on või peab liini kommenteerima? :D
    Last edited by con; 07.12.11, 18:48.

    Comment

    • con
      Pokkerihai
      • Jul 2010
      • 1954

      #3
      Re: NL25 A9o 2pair mono flop vs u/k

      Algselt postitas backdoorsex Vaata postitust
      2. Vastane on 18/15/2 regular.
      äkki?
      Või oot see on guessing game, et kes vastas on või peab liini kommenteerima? :D
      Jah, tahaks liiini kohta arutelu. Panin alguses kaks vastase varianti. Teine oli siis 30/15/1 fish.

      Comment

      • kardaanirist
        Pokkerihai
        • Nov 2009
        • 3675

        #4
        Re: NL25 A9o 2pair mono flop vs u/k

        deem see minraise jooksutab mul juhtme kokku. reaalselt millestki väga ees ei ole kui ainult AxK või AxQ. setid ja flushid kõige tõenäolisemad. obv pärast meie 4betti enam foldida ei saa. tahaks targemate käest kuulda mis pärast flopi min3betti teete? fold?

        Comment

        • 5gww
          Õpihimuline Mängur
          • Aug 2010
          • 333

          #5
          Re: NL25 A9o 2pair mono flop vs u/k

          ise lihtsalt calliks flopi. calliks ka blank turni ära, kui peaks edasi bettima. kui riveril ka edasi betib siis foldin ära arvatavasti.
          flopi raise mulle ei meeldi, kuna foldib pm kõik nõrgemad käed ära või kui otsa paneb nagu preagu, siis oleme ikka väga sitas seisus.

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #6
            Re: NL25 A9o 2pair mono flop vs u/k

            Oi jummal kui strong line tal on. Sa biidid ainult A4, väikese osa ajast flippad ja ülejäänud ajast crushed. Best stäking off line IMO on callida ta flopi raise ja stäkkida non clubiga aga ma tõesti tahaks flopis foldida.

            Comment

            • k2snakalle
              Pokkerihai
              • Dec 2008
              • 2545

              #7
              Re: NL25 A9o 2pair mono flop vs u/k

              Algselt postitas ranka Vaata postitust
              Oi jummal kui strong line tal on. Sa biidid ainult A4, väikese osa ajast flippad ja ülejäänud ajast crushed. Best stäking off line IMO on callida ta flopi raise ja stäkkida non clubiga aga ma tõesti tahaks flopis foldida.
              Aga raiseksid ta cbeti või call?

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #8
                Re: NL25 A9o 2pair mono flop vs u/k

                Algselt postitas k2snakalle Vaata postitust
                Aga raiseksid ta cbeti või call?
                Raisen CBet'i, sest ta callib ja reraiseb halvemaga. Antud hetke reraise on ilmselgelt value peale ja ta valuerange me kahjuks ei biidi. Kui ta nii bluffib siis väga hästi mängitud tema poolt.

                Lauas suudan foldida väga harva aga kui stäkin siis ma panen kindlalt note. Kui on value-line nagu oodatult siis note stiilis: 'ilmselgelt valuebetid on ka valuebetid' ja kui bluffis siis kirun ennast maapõhja.

                Comment

                Working...