NL10 TT vs Tundmatu

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • bluelite
    Vana Tegija
    • Nov 2010
    • 1190

    #1

    NL10 TT vs Tundmatu

    Vastane on tundmatu, istunud lauas 4 kätt ja mänginud neist 2, mõlemad avanud tõstega. Kas TT on 3betiks piisav käsi?

    Grabbed by Holdem Manager
    NL Holdem $0.10(BB) Replayer
    SB ($4)
    BB ($8.30)
    UTG ($3.19)
    UTG+1 ($7.04)
    UTG+2 ($9.83)
    MP1 ($7.34)
    MP2 ($10.05)
    Hero ($10.15)
    BTN ($10.70)

    Dealt to Hero T T

    fold, fold, fold, MP1 raises to $0.35, fold, Hero?
  • Jäämees
    Vana Tegija
    • Jun 2011
    • 1182

    #2
    Re: NL10 TT vs Tundmatu

    Minu jaoks jah kindel 3bet.

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #3
      Re: NL10 TT vs Tundmatu

      Minu jaoks kindel call. Meil on väga hea positsioon ja vastane suht varajasest avab. 3betin siis kui tean, et vastane avab looselt või vähemalt callib/4betib looselt mu 3beti.

      Comment

      • bluelite
        Vana Tegija
        • Nov 2010
        • 1190

        #4
        Re: NL10 TT vs Tundmatu

        Kui 3betime ja saame vastu 4betshove, mis siis? Fold? Call?

        Kui callime ja board tuleb 78K kõik ärtud ja vastane leadib? Anname alla?

        Comment

        • Jäämees
          Vana Tegija
          • Jun 2011
          • 1182

          #5
          Re: NL10 TT vs Tundmatu

          Tundmatu vastu foldime.

          Callimis küsimist las vastab ranka, ma olen ikkagi suur cash noob.

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #6
            Re: NL10 TT vs Tundmatu

            Algselt postitas bluelite Vaata postitust
            Kui 3betime ja saame vastu 4betshove, mis siis? Fold? Call?

            Kui callime ja board tuleb 78K kõik ärtud ja vastane leadib? Anname alla?
            Esimese küsimuse vastus: foldin.
            Teise küsimus vastus: sellisel boardil never. üldiselt sõltub, kas keegi peale meid veel callib ja mis board tuleb. reeglina headsup potis ma TT-d standard suurusega cbeti peale ei foldi (v.a võib-olal lauad AK4sss) aga siiski float on õigustatud.

            Comment

            • qbj0hn
              Auk on auk. FAKT!
              • Nov 2008
              • 7091

              #7
              Re: NL10 TT vs Tundmatu

              Algselt postitas Jäämees Vaata postitust
              Minu jaoks jah kindel 3bet.
              Ma küll leian, et 3bet siin on halb ja ainult calliks.
              Vastase kohta puudub absoluutne info, 4 kätt ainult see ei anna midagi. See võib 100/100 ka olla, vbl jooksis hotilt lihtsalt.

              Ja kui ta 4beti callib siis postflop mängid seal nagu pussy ettevaatlikult ma arvan.

              Comment

              • bangedurmum
                Julm Donk
                • Oct 2011
                • 45

                #8
                Re: NL10 TT vs Tundmatu

                Algselt postitas bluelite Vaata postitust
                Kui 3betime ja saame vastu 4betshove, mis siis? Fold? Call?

                Kui callime ja board tuleb 78K kõik ärtud ja vastane leadib? Anname alla?
                Täpselt nende küsimuste pärast ma piirdukski vaid calliga antud olukorras.

                Comment

                Working...