Nl5 AQ

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • J0kker
    Grinder
    • Feb 2009
    • 865

    #1

    Nl5 AQ

    Villase stats41/16 3bet 13% , käsi 200
    Kas reraise shove on siin okei ?


    €0.02/€0.05 No Limit Holdem
    PokerStars
    8 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight.com

    Stacks:
    UTG MIKO F93 (€2.42)
    UTG+1 vandehogeban (€4.81)
    MP1 viki36 (€5.18)
    MP2 W0OdsmaN (€1.94)
    CO Mask$$Argent (€4.28)
    BTN J0kker (€10.31)
    SB halcón rojo (€1.52)
    BB jugadorin (€4.96)

    Pre-Flop: (€0.07, 8 players) J0kker is BTN A Q
    1 fold, vandehogeban raises to €0.15, 2 folds, Mask$$Argent calls €0.15, J0kker raises to €0.60, 2 folds, vandehogeban raises to €2, Mask$$Argent folds

    HERO: ?
  • bluelite
    Vana Tegija
    • Nov 2010
    • 1190

    #2
    Re: Nl5 AQ

    3bet'i stats on siin ebaoluline minu arvates. Vaataks, mis ta PFR EP'lt on ja mis 4bet stats. Kaldun rohkem foldi poole, sest kui sa flopist pihta ei saa, siis pead agressiooni peale niivõi naa foldima. Parimal juhul saad flipata, halvimal juhul oled taga.

    Comment

    • J0kker
      Grinder
      • Feb 2009
      • 865

      #3
      Re: Nl5 AQ

      early oli 12% ja 4bet range oli 7.5

      Comment

      • J0kker
        Grinder
        • Feb 2009
        • 865

        #4
        Re: Nl5 AQ

        Kellelgi veel arvamusi ?

        Comment

        • J0kker
          Grinder
          • Feb 2009
          • 865

          #5
          Re: Nl5 AQ

          Algselt postitas bluelite Vaata postitust
          3bet'i stats on siin ebaoluline minu arvates. Vaataks, mis ta PFR EP'lt on ja mis 4bet stats. Kaldun rohkem foldi poole, sest kui sa flopist pihta ei saa, siis pead agressiooni peale niivõi naa foldima. Parimal juhul saad flipata, halvimal juhul oled taga.
          Ma arvan, et callida siin ei saa enam, et vaadata floppi.
          Kas fold v shove on küsimus. Aga nagu ma aru sain, sina foldiksid.

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #6
            Re: Nl5 AQ

            Squeeze-fold on hea IMO. Tema calling range vastu on see valuesqueeze, 4betting range vastu blockeriitega bluff (blockid AA, AK, AQ, QQ)

            Comment

            • J0kker
              Grinder
              • Feb 2009
              • 865

              #7
              Re: Nl5 AQ

              Aga kas shove on sellises olukorras väga halb?

              Comment

              • qbj0hn
                Auk on auk. FAKT!
                • Nov 2008
                • 7091

                #8
                Re: Nl5 AQ

                Olen ka rankaga nõus.
                Kui sa shoved seal saad ainult paremalt käe calli ma arvan.

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #9
                  Re: Nl5 AQ

                  Algselt postitas J0kker Vaata postitust
                  Aga kas shove on sellises olukorras väga halb?
                  Ei ütleks, et ta nii halb on aga foldist halvema EV-ga. Keskmine fish callib palju aga 4betib vähe. On erandeid (maniakke), kes 4betivad palju aga siis on vaja readi, et stäkkida AQ-ga end siin ära.

                  Comment

                  • J0kker
                    Grinder
                    • Feb 2009
                    • 865

                    #10
                    Re: Nl5 AQ

                    Tänan vastuste eest. Enam ei stäki ennast nii kergelt ära, kui just readi pole .

                    Comment

                    Working...