nl10 AK 3bet pot 4-handed

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • con
    Pokkerihai
    • Jul 2010
    • 1954

    #1

    nl10 AK 3bet pot 4-handed

    Poker Stars $0.05/$0.10 No Limit Hold'em - 4 players - View hand 1526990
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    CO: $12.32
    BTN: $6.17
    SB: $5.20
    Hero (BB): $10.00

    Pre Flop: ($0.15) Hero is BB with K A
    CO raises to $0.40, 2 folds, Hero raises to $1.40, CO calls $1

    Flop: ($2.85) 5 4 8 (2 players)
    Hero ?

    Vastane sh lauas 90 kätt 30/20, AF 3, F af 4

    Kas cbet/call või c/r


    /nõus. FE puudub pmst kõigega, mida ta betiks.
    Last edited by con; 23.11.11, 21:54.
  • Tarmonator
    Lingiparandaja
    • Oct 2008
    • 3274

    #2
    Re: nl10 AK 3bet pot 4way

    cbet

    Comment

    • kjmrc
      Pokkerihai
      • Aug 2009
      • 4541

      #3
      Re: nl10 AK 3bet pot 4way

      cbet

      Comment

      • kardaanirist
        Pokkerihai
        • Nov 2009
        • 3675

        #4
        Re: nl10 AK 3bet pot 4way

        cbet tundub parem. esiteks mono boardidel saad folde palju kergemini + meil on tohutult oute ja saame ka turnis mitte hittides uuesti barreldada.

        btw kas standard 3bet ongi sul seal nii suur või ainult siis kui teed value peale?

        Comment

        • con
          Pokkerihai
          • Jul 2010
          • 1954

          #5
          Re: nl10 AK 3bet pot 4way

          Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
          cbet tundub parem. esiteks mono boardidel saad folde palju kergemini + meil on tohutult oute ja saame ka turnis mitte hittides uuesti barreldada.

          btw kas standard 3bet ongi sul seal nii suur või ainult siis kui teed value peale?
          mikros standard

          3to12
          4to14

          value peale isegi suuremalt. nl50 teen 9.5-11

          Comment

          • kjmrc
            Pokkerihai
            • Aug 2009
            • 4541

            #6
            Re: nl10 AK 3bet pot 4-handed

            kasutan ise küll 3to1 ja 4to12.. Ja pole väga palju regulare näinud, kes Sinu mustri järgi 3betiks.

            Aga no vbla FR on see asi erinev.
            Last edited by kjmrc; 24.11.11, 10:03.

            Comment

            • emmimees
              Klubi Liige
              • Aug 2010
              • 2719

              #7
              Re: nl10 AK 3bet pot 4-handed

              Preflop hea.. flopis pigem bet-call.

              Comment

              Working...