NL 2 JJ overpair

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • raidz
    Julm Donk
    • Aug 2010
    • 86

    #1

    NL 2 JJ overpair

    PokerStars No-Limit Hold'em, $0.02 BB (9 handed) - PokerStars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    CO ($1.12)
    Button ($1.93)
    SB ($0.85)
    BB ($2)
    Hero (UTG) ($1.88)
    UTG+1 ($1.98)
    MP1 ($3.76)
    MP2 ($0.54)
    MP3 ($2.26)

    Preflop: Hero is UTG with J, J
    Hero bets $0.06, 6 folds, SB calls $0.05, 1 fold

    Flop: ($0.14) 4, 10, 9 (2 players)
    SB checks, Hero bets $0.10, SB raises to $0.29, Hero calls $0.19

    Turn: ($0.72) 9 (2 players)
    SB bets $0.50 (All-In), Hero ?
  • timz0333
    Pokkeritark
    • Mar 2009
    • 6322

    #2
    Re: NL 2 JJ overpair

    Shove flop plz, muidu hakkadki niimodi turnis värisema ja paremaid käsi foldima!

    Comment

    • SR1337
      Õpihimuline Mängur
      • Aug 2011
      • 348

      #3
      Re: NL 2 JJ overpair

      What timz said!

      As played calliks ka.

      Comment

      • Nozzu
        Vana Tegija
        • Oct 2008
        • 1140

        #4
        Re: NL 2 JJ overpair

        Preflop: 4xBB ehk 0.08
        Flop: Bet on OK. Raise peale viskaks maha. Mastitõmbega ei hakka keegi check-raisema. Ning (top) pairiga oleks vastane donganud või siis check-callinud. Seega ei usu mina, et ta siin blufib. Millised kehvemad käed meid calliks siin, kui me shoveme? AT ehk ainult aga sellega oleks vastane juba meie poolpiduse beti preflopis ära raisenud. Või siis, nagu ma ütlesin, flopis leadinud nagu ka KTga. Seega saame shove puhul calli ainult parematelt kätelt.

        Comment

        • camu
          Super Moderaator
          • Jan 2009
          • 3411

          #5
          Re: NL 2 JJ overpair

          Mastitõmbega ikka checkraisetakse. Top paari ei dongata või checkcallita jne. Su jutt on auguline. Lisaks vaata stakke.

          Comment

          • raidz
            Julm Donk
            • Aug 2010
            • 86

            #6
            Re: NL 2 JJ overpair

            Mis see shove(showdown?) täpselt tähendab?

            Comment

            • ristijeesus
              Klubi Liige
              • Oct 2009
              • 2533

              #7
              Re: NL 2 JJ overpair

              Shove = lõik lastelaulukesest: "otsi kohta kus sa saad ja lükka nupud sisse."

              Comment

              • Nozzu
                Vana Tegija
                • Oct 2008
                • 1140

                #8
                Re: NL 2 JJ overpair

                Algselt postitas camu Vaata postitust
                Mastitõmbega ikka checkraisetakse. Top paari ei dongata või checkcallita jne. Su jutt on auguline. Lisaks vaata stakke.
                Mhmh, stäki jätsin kahe silma vahele. Aga kuna tegu shortstäkiga, siis on antud juhul flopil callimisel veel vähem mõtet. Sest isegi kui me hitime, ei ole meil just palju võita.

                Jah, tõmmetega(siin ka reatõmme ja võimelik, et vastasel koguni mõlemad, mis selgitaks küll check-raiset) check-raisetakse. Mõnikord. Ent üldjuhul minnakse tõmmetega ju ikkagi pot-controllile. Noh, mõnikord kräkib 74 ka AA aga see on siiski erand mille põhjal ei saa üldistusi teha, et 74 on tegelt täitsa mängitav käsi.
                Last edited by Nozzu; 19.11.11, 11:54.

                Comment

                • redddman10
                  Grinder
                  • Aug 2010
                  • 703

                  #9
                  Re: NL 2 JJ overpair

                  ära mõtle enda jaoks alati worst case scenariot.jube keeruliseks mõtled enda olukorrad pidevalt.Ise ka kindlasti shoveks flopis.

                  Comment

                  • emmimees
                    Klubi Liige
                    • Aug 2010
                    • 2719

                    #10
                    Re: NL 2 JJ overpair

                    Algselt postitas Nozzu Vaata postitust
                    Flop: Bet on OK. Raise peale viskaks maha.
                    Sellise stacki vastu ei tohi siin foldida seda kui vastane päris station ei ole! Pigem shove flopis.

                    Comment

                    • widescreen
                      Grinder
                      • Dec 2010
                      • 579

                      #11
                      Re: NL 2 JJ overpair

                      ma paneks ka flopis juba nupud sisse.
                      Sa oled juba tükk aega oma käsi postitanud siia kas endal on ka juba parem tunne, et mäng on paremaks läinud vms? või oled break even?

                      Comment

                      • raidz
                        Julm Donk
                        • Aug 2010
                        • 86

                        #12
                        Re: NL 2 JJ overpair

                        Tundub, et on paremaks läinud küll, aga eile jäin mingi 10$ miinusesse NL2 laudades. Ei tea mis juhtus. Täna lihtsalt mõtlesin, et nüüd ***** kah ja läksin lampi NL10 lauda, pannes kogu oma br mängu. Mängisin suht tightilt ja päris hästi läks. Br on oluliselt suurem kui eile enne suurt kaotust oli. Jäängi vist NL 10 single tablema (ma ei suuda multitableda isegi NL 2-hes)

                        Comment

                        • widescreen
                          Grinder
                          • Dec 2010
                          • 579

                          #13
                          Re: NL 2 JJ overpair

                          paar bad beati ja oledki busto.
                          Headel mängijatel on hea bankroll managment ja üle bankrolli pole kohe kindlasti mõitlik mängida.

                          Comment

                          • kjmrc
                            Pokkerihai
                            • Aug 2009
                            • 4541

                            #14
                            Re: NL 2 JJ overpair

                            Kui jätkad NL10s onetablemist, oled varsti busto, kuna mängid arvatavasti ka väga ettevaatlikult ja seega on scared money tunne sealses limiidis.. Ei soovitaks NL10's edasi mängida kui Sul roll väike selle limiidi jaoks, võid mõelda jah, et oh, täna läks hästi, peakski jääma siia limiiti aga ükspäev oled 100% busto kui lased üle brmi.

                            Comment

                            • alaska
                              forever
                              • Oct 2008
                              • 6599

                              #15
                              Re: NL 2 JJ overpair

                              60 kätt tunnis, kui hästi biidid, siis 5bb/100 käele, seega pooleteist tunniga teenid 50 senti. Pluss reikback. Mnjahh.
                              Last edited by alaska; 21.11.11, 16:45.

                              Comment

                              Working...